Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

اگر گل بزنم 4 را نشان مي دهم!

• نویسنده موضوع !
  • تاریخ شروع
  • Tagged users هیچ

اطلاعات موضوع

Kategori Adı اخبار ورزشی
Konu Başlığı اگر گل بزنم 4 را نشان مي دهم!
نویسنده موضوع !
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan v!olet
?

!

به گزارش پارس،به نقل ازایران ورزشی؛ سابقه سه بار گلزني در دربي آنقدر تكيه*گاه محكمي هست كه هادي نوروزي بر نيمكت*نشيني*هاي اين چند هفته*اش چشم بپوشد و اميدوارانه بنشيند به اميد تجربه يك دربي دوباره. نوروزي اين شانس را براي خودش قايل است كه يكي از بازيگران دربي جمعه باشد و مي*گويد كه اگر اين فرصت نصيبش شد، تماشاگر گل ديگري از او خواهيم بود.

وي در اين خصوص گفت: «تا حالا سه گل به استقلال زده*ام و مي*خواهم در بازي جمعه گل چهارمم را هم بزنم. هر چه باشد حالا نوبت ما رسيده كه عدد 4 را به استقلالي*ها نشان بدهيم و اميدوارم با گل من اين اتفاق بيفتد.»

اما آيا اصلا قراري بر بازي كردن نوروزي هست؟ آن*هم بعد از 5 هفته نيمكت*نشيني؟ خودِ نوروزي كه خيلي اميدوار است: «اينكه چند بازي نبودم دليل نمي*شود كه در دربي هم نباشم. البته نمي*دانم مي*خواهند بازي*ام بدهند يا نه ولي من الان هم از نظر بدني خيلي آماده*ام و هم انگيزه خيلي زيادي دارم و اگر بازي كنم حتما يك كاري مي*كنم. البته من اصلا از كري*خواني خوشم نمي*آيد و قصد اين كار را هم ندارم. بالاخره همه استقلال را به*عنوان يك تيم قوي مي*شناسند و ما هم با اين تيم غريبه نيستيم ولي مطمئن باشيد بازنده هم نخواهيم بود.»

عزیز بابایی

ناظم انجمن
تاریخ ثبت‌نام
Jul 22, 2013
ارسالی‌ها
1,425
پسندها
1,851
امتیازها
113
تخصص
شاد کردن دوستان