Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

زنی که نامزدش در روز عروسی با زنی دیگر ازدواج کرد

اطلاعات موضوع

Kategori Adı مطالب جالب و خواندنی
Konu Başlığı زنی که نامزدش در روز عروسی با زنی دیگر ازدواج کرد
نویسنده موضوع mosTafa
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan *SiMiN*

mosTafa

مـدیـر ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Sep 15, 2013
ارسالی‌ها
5,132
پسندها
4,080
امتیازها
113
تخصص
انتخاب آدم اشتباهی
دل نوشته
لیاقت ش رو نداشت ...
بهترین اخلاقم
احمق م
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه

اعتبار :

این زن جوان که 25 سال دارد، در مصاحبه‌ای با رسانه‌های رسمی مالزی گفت: من به مدت شش سال با همسر آینده‌ام آشنا بودم، تا این که در هفتم آوریل سال 2007 میلادی نامزد کردیم.
این زن جوان در ادامه به پایگاه اطلاع‌رسانی خبر کوتاه یادآورشد: ‌قرار بود امروز در مراسمی ازدواج کنیم حتی کارت‌ها را هم میان مهمانان مراسم عروسی توزیع کرده بودیم، اما همسر آینده‌ام در یک اقدام غیرمنتظره با زن دیگری ازدواج کرد. من از این موضوع کاملا شوکه شدم.
‌این زن جوان در حالی که از اقدام همسر آینده‌اش کاملا دچار تعجب شده بود، خاطرنشان کرد: قرار بود سه ماه قبل مراسم ازدواج خود را برگزار کنیم، اما او به من گفت که زمان بیشتری نیاز دارد.

برای این منظور به روستای خود بازگشت. در تمام این مدت هرچه تلاش کردم با او تماس بگیرم تلفن همراهش خاموش بود. تا این که متوجه شدم امروز بجای ازدواج با من با زن دیگری پیمان‌زناشویی بسته است. همچنین این مرد تاکنون هیچ دلیلی مبنی بر لغو مراسم ازدواجش با من ارایه نکرده است.

raha mehraboon

کـاربـر ویــژه
کـاربــر حـرفــه ای
تاریخ ثبت‌نام
Feb 24, 2014
ارسالی‌ها
281
پسندها
406
امتیازها
0
دل نوشته
آدم وقـتی یـه حـس تکرار نشدنی رو با یکی تجـربه مـیکـنه . . . دیگه اون حــس رو با کـس دیگه ای نـمیـتونه تـجـربه کـنه ! بـعـضی حــس هـا . . . خــاص و نــاب هـسـتـنـد . . . مـثـل بــعـضـی آدم هـا . . . !
مدل گوشی
سیم کارت
برند گوشی
ماه تولد

اعتبار :

عکسش کوووووووووو

*SiMiN*

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Feb 16, 2014
ارسالی‌ها
5,086