Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

دانلود آهنگ تتلو بنام بیخیال

• نویسنده موضوع Ops
  • تاریخ شروع
  • Tagged users هیچ

اطلاعات موضوع

Kategori Adı آهنگ های مجاز ایرانی
Konu Başlığı دانلود آهنگ تتلو بنام بیخیال
نویسنده موضوع Ops
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan Ops

Ops

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Jan 24, 2014
ارسالی‌ها
10,600
پسندها
3,164
امتیازها
113
تخصص
SheYtOni
دل نوشته
:)
بهترین اخلاقم
MehRabOni
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

دانلود آهنگ تتلو
بیخیال

دانلود با کیفیت 320
DOWNLOAD

دانلود با کیفیت 128
DOWNLOAD

دانلود با کیفیت 64

DOWNLOAD

متن آهنگ
متن آهنگ امیر تتلو به نام بیخیال
همیشه خواستم سفره دار شمهمه می اومدن می ریختن می رفتنمیدیدم می خندن می رقصندلم آروم میشد بی مصبهیچوقت فکر نکردم چی هستمشهرت و این چیزا یعنی چی اصلاًاما ما آقامون خیاط بوده، فکر نکنی یه وقت بی وصلمرفقا ، همه چیزم مال همه اونا، من فقط عوض میشه بار چمدونامتو برو قایم شو لای همه پولاتتا منم اضافه شم به شمار پهلووناتهه … بیخیال دیزاین خونه امچون دوست نداشتم عمران و دیزاین بخونم، نــهمیخوام تو ایران بمونم ، تو ایران بخونم وببینم که از یه سری بی مال به دورمیه ساعت هایی خودمو بی کار بدونمزل بزنم از بالکن به تهرونروشن کنم سیگار یه دونه
من بیخیال همه بیخیال پولبیخیال پورشه سفید ، پیاده کولبیخیال اون همه سی دی های مفتبی ریای قفل، لا به لای اون همه تیزی های خوفبیخیال شر، بیخیال کفر، بیخیال شرحبیخیال پُف ،بیخیال در بسته، بیخیال جفتمیندازم به همه سراشیبا یه تُفــــــــــ…من بیخیال عقربه مقربه، بیخیال دغدغه مشغلهبیخیال اربده ، شر بدهعشق است منظره ،مزرعهبیخیال موبایل ، سایلنته همشمشکلم شلاق نی اگه سالم بزنشاگه به حق باشه خب ناز شصتش، انقد بزنه برسه حق و کامل به همشبیخیال دوا، بابام نیست که شفا بخوادمن، بیخیال ریسک هوا پیمامهی پرواز ، و پرغازو ریز بدم لا شعرامبیزار ه از دیدن آشنامبیخیال این زخم رو تنمحتی اگه بریزن تو خونمم، چیزی در نمیاد درویشماینارو مردم خوب دیدن که بودنمبیخیال بازنده بودنمجایی شنیدی سازنده ، اون منمخیلی وقتا کم آوردم خداحافظی کردم ، ولی بازم که اومدمراستش ، امروز یکی از بدترین روزای.زندگیم بوداینقد دادو بیداد داشتم ، صدام بدجوری گرفتهولی خب گفتم با همین صدا بخونمکه هم یه تنوع باشه واسه تونهم یه یادگاری باشه از روزای سخت.راستی ، این یکی واسه داش علی مهبغل ، به پاکیش ایمان دارم پرچمش بالاست.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: DaniyaL
بالا پایین