Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

«مرتضی پاشایی» درگذشت/تشییع یکشنبه از مقابل تالار وحدت

اطلاعات موضوع

Kategori Adı اخبار فرهنگی و هنری
Konu Başlığı «مرتضی پاشایی» درگذشت\/تشییع یکشنبه از مقابل تالار وحدت
نویسنده موضوع *SiMiN*
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan ♔ŠĦДĦДB♔

*SiMiN*

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Feb 16, 2014
ارسالی‌ها
5,086
پسندها
1,974
امتیازها
113
تخصص
نقاشی کردن،نت
دل نوشته
همه ی انسانها برابر آفریده شده اند
مدل گوشی
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
برند گوشی
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه
ماه تولد

اعتبار :

«مرتضی پاشایی» خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان پس از مدت‌ها مبارزه با بیماری مهلک سرطان درگذشت.
به گزارش فارس، مرتضی پاشایی مدت‌ها با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می‌کرد که با تشدید بیماری از روز جمعه 16 آبان ماه در بخش icu بیمارستان بهمن بستری شده بود، ساعاتی قبل در گذشت.

مرتضی پاشایی (متولد 1363/5/20) خواننده، نوازنده، آهنگساز پاپ فارسی است. او دانشجوی رشته گرافیک بوده و از کودکی به موسیقی علاقه داشته است. موسیقی را از سن چهارده سالگی با نواختن گیتار آغاز کرد.

براساس این گزارش، مراسم تشییع پیکر «مرتضی پاشایی» صبح روز یکشنبه 25 ابان ماه از مقابل تالار وحدت برگزار خواهد شد.

***HeleNa***

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Mar 17, 2014
ارسالی‌ها
5,011
پسندها
855
امتیازها
113
سیم کارت

اعتبار :

Vay simin man koli gerye kardam ba hame ahangash khatere dashtam:-(hala chjori on ahangaro gosh bdim vaghti khodesh nist:-(man motmaenam pak tarin khanandamon bod:-(kheilia barash doa kardan asan fk nmikardam fot kone:-(

"دلخوري از بغض پُري ميفهمم ناراحتي غصه داري ميفهمم"ميدونم حالت اين روزا بدتر از همس" "مثه کبوتري ک سنگ ادما شکسته بالتو" " "نبضِ احساستو ميگيرمو حالت خوش نيست""داري رنگ بي بند و باري ميگيري واسه خنده از هرچي ياري ميگيري" "بغضم گرفته وقتشه ببارم چه بي هوا هوايه گريه دارم""بازم شوري اشکو لبهايه سردم من اين بازيو صددفعه دوره کردم""بخدا زوده زوده که بگي ديگه حرفي نميمونه بخدا زوده واسه مُردنه اين دل ديوونه بخدااا خييييلي زوده""ارزوم اينه ک بموني تا اخرش تو باهام "نميشه با تو نبود نميشه از تو نخوند نميشه حرفي نزد نميشه ک بي تو موند""

BlueBoy

کـاربـر ویــژه
کـاربــر حـرفــه ای
تاریخ ثبت‌نام
Oct 16, 2013
ارسالی‌ها
458
پسندها
1,025
امتیازها
93

اعتبار :

گوشه ای از وصیت نامه مرتضی پاشایی

وصيت نامه مرتضى: من رفتم و همه شما عزيزان دلمو به بزرگيه خودش سپردم واسم دعا كنيد و منو حلال كنيد به جان تك تكتون با اينكه خداجونم بهم دستور رفتنو از خيلي قبلترها داده بود ازش خواستم گردن خودم با هر درد و رنجو عذابي كه باشه با جون دل قبول ميكنم فقط يكذره بيشتر بهم زمان بده تا با شماها عشقبازي كنم بخدا ديگه جسم خستم امانمو بريد و نتونستم بيشتر ازين در كنارتون بمونم اما مطمئن باشيد يكذره كه استراحت كردمو خستگيم در رقت از خودش اجازه ميگيرم كه زود زود مهمون قلب تك تكتون باشم. دلم واستون تنگ ميشه اما تورو خدا براي ارامش روحم دعام كنيدو هيچوقت بخاطر بردنم از خدا گله نكنيد و منو جلوش سرافراز كنيد مطمئن باشيد من پيش خودش اسوده و راحتم و ملالي نيست جز دوري از شما عزيزانم خدایا چرااااااا

***HeleNa***

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Mar 17, 2014
ارسالی‌ها
5,011
پسندها
855
امتیازها
113
سیم کارت

اعتبار :

دل دنیارو خون کردی که اینجوری تو رفتی
تموم دلخوشی هامو تو با رفتن گرفتی

بدرود مرتضى جان
روحت شاد مرد تحمل
ميدونم جات تو بهشته
هميشه صداى جاودانت و يادت تو قلب ما زنده است
خدايا خيلى زود بود
تسليت ������

ستاره

کـاربـر ویــژه
تاریخ ثبت‌نام
Oct 2, 2013
ارسالی‌ها
540
پسندها
666
امتیازها
0
مدل گوشی
سیم کارت
برند گوشی
نوع آنتی ویروس
ماه تولد

اعتبار :

چقد دلگير شدم..چقد دلگيرو ناراحت از اين خبر ...اما من از مقاومت و سر زندگي اين جوان تا اخرين روزهاي زندگيش خوشم اومد و تقديرش ميكنم...اميدوارم كه خداوند روحشو شاد و همنشين خوبان در بهشت كنه....

♔ŠĦДĦДB♔

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Aug 2, 2013
ارسالی‌ها
5,570
پسندها
1,239
امتیازها
113
تخصص
چت كردن
دل نوشته
زندگي هميشه برخلاف ارزوهايم گذشت.....
بهترین اخلاقم
زودرنج

اعتبار :

درسته ستاره جان باعث ناراحتي هست ودلگيره..جوون خوب و هنرمندي بود...به همين دليل تمام كشور براي فوت ان سوگوار و ناراحت شدن..واقعا اهنك هاي دلنشيني به ما هديه و يادگار داد

بالا پایین