Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

من عاشق این ماشینام،به نظرتون قیمت این خودروها چنده؟

• نویسنده موضوع silane
  • تاریخ شروع
  • Tagged users هیچ

اطلاعات موضوع

Kategori Adı بخش زنگ تفریح و سرگرمی
Konu Başlığı من عاشق این ماشینام،به نظرتون قیمت این خودروها چنده؟
نویسنده موضوع silane
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan silane

silane

کـاربـر جـدیـد
تاریخ ثبت‌نام
Jan 24, 2015
ارسالی‌ها
5
پسندها
4
امتیازها
0

اعتبار :

استون مارتین

Aston Martin Vanquish

پایه قیمت این ماشین که بدنه فیبر کربنی دارد از ۲۸۰٫۰۰۰ دلار است که به موتور ۱۲ سیلندرV شکل تجهیز شده و قدرت آن ۵۶۵ اسب بخار است. شتاب ۰ تا ۱۰۰ ماشین جدید استون مارتین ۴٫۲ ثانیه است.​

بی ام و

BMW i3

بر خلاف بی ام و هایی که تا کنون دیدید این بی ام و جدید بسیار سبک اما همچنان قدرتمند است. از همه مهمتر i3 اولین ماشین تمام الکتریکی بی ام و است. قیمت تقریبی این خودرو ۴۵٫۰۰۰ دلاراست و به احتمال زیاد اواخر سال ۲۰۱۳ آماده فروش است. همان طور که در تصویر می بینید در ها کاملا شفاف است اما ممکن است این طرح زمان فروش تغییر کند.​

پورشه

Porsche Macan

ماکان، در زبان اندونزیایی به نوعی ببر گفته می شود که کاملا برازنده این ماشین پر طرفدار است. پورشه ماکان ۲۰۱۴ یک suv کوچک است با موتور ۶ سیلندرv شکل و قدرت ۳۷۰ اسب بخار.​

کوئنیگسگ اگرا آر

Koenigsegg Agera R $1.6M

صفر تا ۶۰ این ماشین ۱میلیون و ۶۰۰ هزار دلاری ۲٫۹ ثانیه است و قدرتی برابر ۱۱۱۵ اسب بخار دارد!

[h=4]مک لارن P1[/h] [h=4]McLaren P1 $1.1M[/h]

باز هم مک لارن، دومین مک لارن لیست با قیمت یک میلیون و یکصد هزار دلار قدرتی برابر ۹۰۳ اسب بخار دارد و صفر تا ۶۰ ان کمتر از ۳ ثانیه است. از این ماشین پر قدرت تنها ۳۷۵ عدد ساخته شده است.
قیمت خودروهارو می تونید از سایت زیر ببینید.

http://www.bazar.ir/4-11/قیمت-خودرو/
به نظر من که اصلا گرون نیست
.
.
.
.
.
الکی مثلا ما خیلی پولداریم.

آخرین ویرایش:

silane

کـاربـر جـدیـد
تاریخ ثبت‌نام