Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

طنز/ شجریان جواب علیرضا رو بده، بگو خب!

اطلاعات موضوع

Kategori Adı سرکاری و خنده دار
Konu Başlığı طنز\/ شجریان جواب علیرضا رو بده، بگو خب!
نویسنده موضوع پــــــــــرستو
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan پــــــــــرستو

پــــــــــرستو

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
824
پسندها
1,491
امتیازها
93
تخصص
ضــــد حال زدن , رک گویی
دل نوشته
قلــبها دریچه نفوذند انکــس که صادقانه نفوذ کند پایدارترین مهمان دل استـ
مدل گوشی
سیم کارت

اعتبار :

انتشار خبرهای جالب انگیز در روزهای پایانی دولت نهم و دهم و تغییرات کاملا محسوس در برخی افراد و احزاب، خود به خود و بدون هیچ شانتاژی طنز محسوب می*شود!

خبر روز:

مدیرعامل ایران خودرو گفت: معرفی تندر 90 اتوماتیک، رانای لوکس، خودروی دنا، یک خودروی شاسی بلند،* وانت تندر 90، وانت نیمه سنگین و خودروی سورن با موتور توربوشارژ در برنامه سال 92 قرار دارد.

با تشکر ویژه از آقای نجم الدین به خاطر محصول جدید ایران خودرو با عنوان «یک خودروی شاسی بلند» .

دیالوگ
مرد اول: خب مبارکه! شنیدم خودرو ثبت نام کردی؟
مرد دوم: آره دیگه چه کنم بی وسیله بودم.
مرد اول: چی هست حالا؟
مرد دوم: یک خودروی شاسی بلند.
مرد اول: خب اسمش چیه؟
مرد دوم: اسمش یک خودروی شاسی بلنده دیگه. خیلی هم خوب و جاداره. یورو 4 هم نداره. ایر بگ هم قراره بعدا بذارن روش.
*
بلندگوی ماشین پلیس: یک خودروی شاسی بلند بزن کنار مدارکتو بردار بیار!
*
مکالمه:
- شهین جون، پری جون می*گفت دیروز پژو 206 ت جلوی در بادی بیلدینگ نبود.
- وا! نگفتم بهت مهین جون! فروختمش یک خودروی شاسی بلند صفر خریدم. تازه اومده. تو تهرون فقط 4 تا ازش زدن که یکیش مال منه. البته اگه بخوای می*تونی بری ثبت نام کنی*ها.
*
خبر سیما
عصر دیروز بر اثر تصادف یک دستگاه کامیون با یک دستگاه «یک خودروی شاسی بلند» 2 نفر کشته و 3 نفر زخمی شدند. پلیس انحراف به چپ یک خودروی شاسی بلند و خواب آلودگی راننده یک خودروی شاسی بلند را علت حادثه گزارش کرده است.

اظهار نظر قرن:
علی کفاشیان در پاسخ به این سوال که چرا بازیکنان تیم*های فوتبال و فوتسال بانوان برای تقدیر در آن شب رویایی از جایگاه به پایین دعوت نشدند؟ خندید و گفت: احتمالا گرمشان بوده است! البته می دانید این*ها از راه دور هم آمده بودند و خسته شده بودند و سخت شان بود از جایگاه به پایین بیایند. این مسیر پله*های زیادی هم داشت و آنها را خسته*تر می*کرد (با شوخی و خنده) البته ما مشکلی برای حضور بانوان نداشتیم.

توضیح: شما که الان هشت سالی هست مشکلی ندارین و مطمئنا یا درب خودرو باز است یا اینکه مشکل از گیرنده است! در کل هم ما نگران شما هستیم با این همه حاضر جوابی و کیاست و فراست و سماجت و ظرافت و لطافت.

نامه روز:
علیرضا افتخاری در نامه*ای تاثر برانگیز و منحصر بفرد به محمدرضا شجریان نوشت: «من چرا در گذر وجود شما از کنار جدول*های دسته جمعی بگذرم، آن هم غریب و تنها. دوست دارم یکی مرا صدا بزند با اسم کوچک رضا، رضا، رضا! خود را به من بنما. پیغامت زیباست اما خود را بنما. ما ته خط رسیدیم. یکی هفتاد و دو سال، یکی هشتاد و دو سال. حال یکی کمتر، یکی بیشتر. چیز دیگری از راه مرگ نمانده است. کمی پای گرمای هم بنشینیم. این بهترین یادگاری است که برای هم می*نویسیم.»

در ادامه هنرمند مردمی و قالیشوی حرفه*ای فیروز مشتاق (هومن برق*نورد) با توجه به حضور هرشب خود در تلویزیون، از شجریان درخواست کرد که خودشو نشون بده؛ در بخش*هایی از این نامه آمده است:
«قیف و قوپی نیا که الان چند وقته نمی*خونی! قمپزم در نکن که می*ری خارج می*خونی. مغلطه م نکن، ان قلت م نیار! چند ساله ملت رو گذاشتی تو آمپاس! د بیا دیگه! من اگه شده جفت کلیه*هامو بفروشم، می فروشم تا جواب نامه رضا رو بدی و با اسم کوچیک صداش کنی، نه نیار! سفسطه موقوف، خودتو نشون بده!»

همچنین اردلان تمجید (مهدی سلطانی) نیز در نامه*ای خطاب به شجریان نوشته:
«بیبین بابای همایون! دور تلویزیونو خط کشیدی، برکردی! بگو خب! به حرف علیرضا گوش نکردی، خطا کردی بگو خب! حالا هم داری لایی می*کشی که خودتو آفتابی نکنی؛ کور خوندی بگو خب! من و تو ته خطیم ولی من می*تونم تو رو برگردونم سر خط بابای همایون. پس هیچی نگو، جواب علیرضا رو بده بگو خب!

اخبار غیر رسمی از افزایش میزان نامه*های درخواستی در پی نامه مذکور به خواننده مشهور ادامه دارد.

درگوشی: بین خودمان بماند، همراه اول ربنای شجریان را با یک اس ام اس روی آهنگ انتظار تلفن*های شما می*آورد.

بالا پایین