Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

شهر خبر

اطلاعات موضوع

Kategori Adı اخبار ورزشی
Konu Başlığı شهر خبر
نویسنده موضوع ♔ŠĦДĦДB♔
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan ♔ŠĦДĦДB♔

♔ŠĦДĦДB♔

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Aug 2, 2013
ارسالی‌ها
5,570
پسندها
1,239
امتیازها
113
تخصص
چت كردن
دل نوشته
زندگي هميشه برخلاف ارزوهايم گذشت.....
بهترین اخلاقم
زودرنج

اعتبار :

[h=1] حکم سنگین برای محسن قهرمانی [/h] داور جنجالی فوتبال کشورمان امروز طی حکمی محروم می شود!
به گزارش پارس به نقل ازرادنیوز،شایعه سازان همیشه هم آدم های ناواردی که بی سند و مدرک حرف بزنند، نیستند و هر از گاهی حدس و گمان ها و شایعات آنان درست از آب در می آید: درست مثل ماجرای محرومیت محسن قهرمانی!
حرف و حدیث درباره محسن قهرمانی زیاد است و در این مورد خاص بد نیست بدانید یکی از مسئولان با نفوذ سازمان لیگ فوتبال که مثل همه منابع موثق، تمایلی به افشای نام خود نداشت (!) با اطمینان فراوان خبر داد:
«یکشنبه (امروز) پرونده محسن قهرمانی و اتفاقات بازی سپاهان و پرسپولیس تهران بسته می شود و این داور مشهدی با محرومیتی سنگین مواجه خواهد شد.»
چنانچه این خبر صحت داشته و اتهامات علی دایی به برخی داوری ها وارد بوده باشد، باید اعتراف کرد که ما رسانه ها و مطبوعات نیز باید در نوشته هایمان دقت به خرج بدهیم و بی دلیل پسوند یا پیشوند زحمتکش، بی ادعا، پرتلاش، قدرندیده، کم توقع و ... را به دنبال اسم های دهان پرکن برخی داوران ردیف نکنیم. البته تا نظر سایر همکاران چه باشد؟!

♔ŠĦДĦДB♔

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Aug 2, 2013
ارسالی‌ها
5,570
پسندها
1,239
امتیازها
113
تخصص
چت كردن
دل نوشته
بهترین اخلاقم
زودرنج

اعتبار :

جام ورزشی؛ محسن قهرمانی امروز در گفتگو با مجله تماشاگر سفره دلش را پهن کرد و از کودکی همه خاطراتش را گفت از جمله اینکه از مادرش کتک می*خورده و الان دو هفته است که خواهرانش برایش سفره نذر می*کنند و نحوه لاغر شدنش و ... او هنوز هم چهره خبرسازی است. قهرمانی در این مصاحبه داستان پول خواستن از دایی را تعریف کرده است:

* آقای قهرمانی، شما با علی دایی برای دریافت یک مبلغ مالی تماس گرفته بودید و دایی جواب رد داده بود؟ اگر دوست دارید به این سئوال جواب بدهید اما حتما صادقانه.
- بله. من تماس گرفته بودم. دروغ نمی گویم.

* توضیح می*دهید؟
- من نه هفته پیش و دو هفته پیش، قبل از شروع رقابت های فصل لیگ برتر با دایی تماس گرفتم و خواهش کردم به یک نفر که نیازمند است کمک کند. در مشهد این آدم آبرودار است و نیاز به کمک داشت تا یکی از مشکلاتش را حل کند. دایی هم قبول نکرد و تمام. اتفاقا بازی اول لیگ پرسپولیس و تراکتورسازی را من قضاوت کردم. خوب آقای دایی آمده می*گوید چون به قهرمانی جواب رد دادم دارد این کارها را انجام می*دهد. اگر قرار بود اذیت کنم چرا بازی اول این کار را نکردم؟ چرا باید صبر کنم الان انتقام بگیرم؟ بازی اول یک پنالتی برای پرسپولیس گرفتم و با همین پنالتی تراکتور را شکست داد. خیلی از کارشناسان هم می*گفتند که به ضرر تراکتور سوت زدم. چرا آن جا من رفیق بودم بعد این جا رفیق نبودم؟ این حرف ها به نظرم اشتباه بزرگی است که در حق یک انسان مرتکب می*شوند. من نمی خواستم بحث را باز کنم اما واقعا انسانیت، فدا شد این وسط.

* فکر می*کنید آخر و عاقبت این موضوع چیست؟
- من هفته پیش در جمعی بودم که آقایان مسئول هم حضور داشتند. یکی از عزیزانی که سابقا مدیرعامل یک باشگاه هم بوده و الان هم ارتبطا خوبی با فدراسیون دارد روی تخته با انگشت برای من سه حرف x y z را کشید و گفت ببین از سه طرف برای تو برنامه دارند. یک سناریو برای تو درست کرده*اند که حذف بشوی. من همین جا می*گویم. اگر از این سناریو بتوانم سربلند خارج شوم، حتما به کارم در این حوزه ادامه می*دهم و سعی می*کنم البته در زمین مسابقه کمی خوش اخلاق*تر باشم تا شاید همین یک*دندگی من، بهانه*ای نشود برای دعواهای بعد

♔ŠĦДĦДB♔

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Aug 2, 2013
ارسالی‌ها
5,570
پسندها
1,239
امتیازها
113
تخصص
چت كردن
دل نوشته
بهترین اخلاقم
زودرنج

اعتبار :

[h=2]این 5 چهره انتخابی کی روش همه را شگفت زده خواهند کرد[/h]کارلوس کی روش 27 بازیکن را به اردوی تازه تیم ملی دعوت کرده است که دعوت برخی نفرات با ابهامات عجیبی همراه است.
با نگاهي به ليست 27 نفره كي روش براي ديدار با تايلند با چند شگفتي روبرو مي شويم كه البته دو سه تا از آنها حيرت انگيز است. شايد مثلا بازي نكردن گوچي و دژاگه در ليژ و فولام هم موردي براي سوال از كي روش باشد اما هم شرايط تمريني در تيم هاي اروپايي هم كيفيت اين بازيكنان مي تواند توجيه نسبتا مناسبي براي دعوت از اين دو بازيكن باشد. داوری، جهانبخش و سردار آزمون نيز از همين دسته اند.
با اين وجود در بين بازيكنان داخلي دعوت از چند نام واقعا عجيب به نظر مي رسد چرا كه يا آنها اصلا شرايط بازي را نداشته و خيلي كم بازي كرده اند يا در طول 12 هفته ليگ برتر كيفيتي در حد تيم ملي ارائه نكرده اند.
1) مهرداد پولادي:
در اينكه پولادي بازيكن با كيفيت و فوق العاده اي است هيچ شكي وجود ندارد اما اين بازيكن بعد از پشت سر گذاشتن مصدوميتي سخت تازه 9 يا 10 روز است كه كفش به پا كرده و حتي براي دويدن نرم هم مشكل دارد. پس چطور مي توان روي اين بازيكن كه شايد چند هفته از نيم فصل دوم ليگ را از دست بدهد براي بازي با تايلند حساب باز كرد؟ هر چه فكر مي كنيم علت دعوت از پولادي را نمي فهميم؛ شايد كي روش خواسته او روند تمرينات و درمانش را در اردوي ملي دنيال كند. شايد هم اشتباهي رخ داده و نام او به صورت كليشه اي در ليست آمده. شايد هم كي روش و همكارانش از وضعيت مدافع چپ مصدوم پرسپوليس كلا بي خبرند يا دفاع چپي براي پر كردن ليست شان پيدا نكرده اند!
2) يعقوب كريمي:
بال چپ فصل گذشته نفت كه امسال به سپاهان رفت تا بيشتر خودش را نشان دهد و البته راحت تر به تيم ملي برسد در همان ابتداي راه مصدوم شد و در بازگشت از مصدوميت هم قرار بود كم كم به تركيب برسد اما اين اتفاق با سرعت مناسبي توام نبوده است تا بازيكن جوان و شماره 88 سپاهان شرايط جالبي در تيمش نداشته باشد. يعقوب كريمي در 12 هفته سپري شده از ليگ برتر تنها در 5 بازي آن هم به عنوان بازيكن جانشين و در دقايقي كوتاه به ميدان رفته و مجموع دقايق او به اندازه يك بازي كامل است! كريمي تا كنون كلا 92 دقيقه براي زردهاي نصف جهان بازي كرده و تازه اين هفته و در بازي مقابل مس كرمان با ثبت 37 دقيقه بازي بيشترين دقايق حضورش در تركيب سپاهان را ثبت كرده است. مطمئنا كريمي كيفيت فصل گذشته اش را ندارد و مشخص نيست در حالي كه كرانچار اينقدر سخت به او اعتماد مي كند چرا كي روش او را دعوت كرده است.
3) محمدرضا خانزاده:
در ليست تيم ملي هميشه به عنوان مدافع مياني و بعد از نفراتي مثل شجاع خليل زاده، سيدجلال حسيني و پژمان منظري به اردو دعوت مي شود و اين يعني كه او جلوتر از تمام مدافعان مياني ليگ كه در تيم شان فيكس هستند و خوب كار مي كنند به عنوان چهارمين مدافع مياني در ليست كي روش جا گرفته است. اين اتفاق در حالي رخ مي دهد كه خانزاده بعد از بازي دو دقيقه اي اش مقابل ملوان در سه بازي در تركيب اصلي پرسپوليس قرار گرفته و 270 دقيقه مقابل استقلال، فولاد و صباي قم در ميدان بوده است. اما نكته اينجاست كه او در تمام اين دقايق مدافع مياني نبوده و به عنوان مدافع راست به ميدان رفته است. با اين شرايط آيا مثلا عبدالله كرمي مدافع مركزي تيم صدرنشين ليگ كه هم جزو نفرات اصلي تيمش بوده هم يكي از بهترين هاي ليگ طي دو سال اخير به حساب مي آيد نمي توانسته انتخاب مناسب تري براي نفر چهارم ليست مدافعان مياني تيم ملي باشد؟
4) مجتبي جباري:
هيچ كس به كيفيت كار مجتبي جباري ترديدي ندارد اما اين بازيكن بعد از 5 هفته بازي در تركيب سپاهان كه البته منفعل و بي حوصله بوده تا جايي كه شماره 8 تقريبا هيچ فروغي در تركيب تيم جديدش نداشته، از سپاهان جدا شده و حتي معلوم نيست كه در تمام هفته هاي اخير و قبل از پيوستنش به الاهلي قطر حتي تمرين انفرادي داشته يا نه. دعوت از مجتبي جباري با شرايط فعلي مي تواند اين نكته را ثابت كند كه كي روش هيچ اهميتي به ميزان آمادگي بازيكنان اصلي تيمش ندارد و ظاهرا همان كادر قبلي با يكي دو تغيير جزئي هر بار بايد در اردو باشند حتي اگر ماه ها تمرين نكرده و آماده نباشند. واقعا در پست جباري مثلا بختيار رحماني نمي توانست انتخاب بهتري باشد؛ بازيكني كه هم پاس گل داده، هم گل زده هم مهره اصلي تيم صدرنشين به حساب مي آيد؟
5) محمد نوري:
هافبك مياني پرسپوليس البته نسبت به چهار نفر فوق وضعيت به مراتب بهتري از حيث دقايق حضور در ميدان داشته است. نوري به غيراز غيبت در ديدار با گسترش فولاد و سپاهان (ظاهرا به خاطر مصدوميت) دو بازي مقابل فولاد و صباي قم را هم از روي نيمكت شروع كرده است اما در تمام دقايق حضورش در ميدان بر خلاف فصول گذشته هرگز موفق نشده نمايش هاي درخشاني داشته باشد. نوري كه هر سال حداقل جزو بهترين گلزنان تيمش به حساب مي آمد و البته در دادن پاس گل نفر اول تيم خود و يكي از خوب هاي ليگ برتر بود امسال و در 12 هفته سپري شده از فصل نه گل زده و نه پاس گل داده ضمن اينكه به خاطر درخشش صادقيان و البته افت خودش پست اصلي اش در تركيب اصلي پرسپوليس را از دست داده و به عنوان هافبك دفاعي در تركيب تيمش به ميدان مي رود. آيا كي روش او را به عنوان يك هافبك دفاعي به تيم ملي دعوت كرده است؟ بعيد مي دانيم!
سايت گل

♔ŠĦДĦДB♔

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Aug 2, 2013
ارسالی‌ها
5,570
پسندها
1,239
امتیازها
113
تخصص
چت كردن
دل نوشته
بهترین اخلاقم
زودرنج

اعتبار :

جام ورزشی؛ در ادامه مسابقات لیگ هلند، نایمخن به مصاف "گو اهد ایگلز" رفت و بازی را با نتیجه 3-4 به حریفش واگذار کرد.

در حالی که مصاف این دو تیم با نتیجه تساوی سه بر سه دنبال می*شد، علیرضا جهانبخش به اشتباه دروازه تیم خودی را باز کرد تا دعوتش به اردوی تیم ملی را با این گل به خودی جشن بگیرد! جهانبخش در دقیقه 68 به جای کریستوف هملین وارد زمین شده بود.

ضربه جهانبخش، اولین گل به خودی لژیونرهای فوتبال ایران در تاریخ این رشته ورزشی محسوب می*شود.

نکته دیگر درباره جهانبخش اینکه سایت معتبر live score جهانبخش را زننده گل سوم تیمش معرفی کرده اما در سایت های دیگر گل سوم نایمخن به نام رایان کولویخ ثبت شده است. سایت باشگاه نایمخن هم گلزن های این تیم را در این بازی هیگدون، یانتشر و کولویخ معرفی کرده است.

گفتنی است علیرضا جهانبخش در مدت کوتاه حضورش در هلند توانسته بود محبوبیت قابل قبولی در بین هواداران کسب کند که البته این گل به خودی ممکن است در این روند خدشه وارد کند.

♔ŠĦДĦДB♔

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Aug 2, 2013
ارسالی‌ها
5,570
پسندها
1,239
امتیازها
113
تخصص
چت كردن
دل نوشته
بهترین اخلاقم
زودرنج

اعتبار :

جدایی مدافع پراشتباه از استقلال
مدافع تیم فوتبال استقلال که سابقه سوتی های زیادی دارد در نیم فصل از این تیم خداحافظی می کند.

5 28 3 نظر
[-]اندازه متن[+]

جام ورزشی؛ امیر قلعه نویی در کنفرانس بعد از بازی با تیم کره ای رسما اعلام کرد که تیمش در خط دفاعی با تغییراتی همراه خواهد بودومدیر عامل باشگاه هم از خانه تکانی در نیم فصل خبرداد.

گزینه مورد نظر امیر برای فروش کسی نیست جز مدافع ملی پوش اما پر اشتباه تیم یعنی امیر حسین صادقی که سابقه سوتی های زیادی در همین فصل و چند گل به خودی در فصول قبل دارد. او فصل قبل بهترین سال حضورش در استقلال را تجربه کرد و به تیم ملی هم دعوت شد اما این فصل عملکرد خوبی نداشت و قلعه*نویی چندین بار از او ایراد گرفت.

مشکل این*جاست که هم حنیف دست کمی از صادقی نداشته در این فصل هم پژمان منتظری آن مدافع مطمئن فصل قبل نبوده است. با این حال به نظر می*رسد از بین او و حنیف این صادقی است که باید به نیمکت نشینی تن بدهد و در نیم فصل احتمالا برای خودش تیمی دیگر پیدا کند.
قانون

♔ŠĦДĦДB♔

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Aug 2, 2013
ارسالی‌ها
5,570
پسندها
1,239
امتیازها
113
تخصص
چت كردن
دل نوشته
بهترین اخلاقم
زودرنج

اعتبار :

کد خبر: ۳۴۹۳۶۱
تاریخ انتشار:
۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۰​
-
06 October 2013​
مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با رخصت از علی دایی از رویانیان می*خواهم در حقم پدری کند و در نیم*فصل رضایت*نامه*ام را بدهد.

میلاد غریبی در گفت*وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شرایط پرسپولیس اظهار داشت: خوشبختانه در سیزده هفته گذشته به جز بازی*های خارج از خانه که با بدشانسی توپ*هایمان به گل تبدیل نمی*شود در شرایط خوبی هستیم و اگر صبا را می*بردیم با خیال راحت*تر لیگ را سپری می*کردیم.

وی افزود: با این شرایط پیش برویم قهرمانی روی شاخ پرسپولیس است. فقط باید قدر امتیازهای خارج از خانه را بهتر بدانیم. ما خیلی خوب کار می*کنیم شما همین بازی با صبا را نگاه کنید چند فرصت در 20 دقیقه اول داشتیم اما همه چیز دست به دست هم داد تا به گل نرسیم. من مطمئنم با تدابیر دایی این مسئله هم در هفته*های آینده حل می*شود. ما مربی ای داریم که خودش آقای گل جهان است و قطعا تدابیر ویژه*ای برای تیم*هایی دارد که مقابل ما لایه*ای دفاع می*کند.

غریبی در مورد وضعیت خودش نیز گفت: در پرسپولیس همه زحمت می*کشند و خوشبختانه این تیم نتایج خوبی گرفته اما من هم می*خواهم بازی کنم. به هیچ عنوان دلم از دایی و پرسپولیس نگرفته بازی کردن در این تیم برای من و هر بازیکنی یک افتخار است اما من جوان هستم و سن و سالم کم است. از همین جا با رخصت از علی دایی بزرگ از رویانیان می*خواهم که در حق من پدری کند و رضایت*نامه*ام را در نیم*فصل بدهد.

♔ŠĦДĦДB♔

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Aug 2, 2013
ارسالی‌ها
5,570
پسندها
1,239
امتیازها
113
تخصص
چت كردن
دل نوشته
بهترین اخلاقم
زودرنج

اعتبار :

[h=3]مله تند و بی سابقه دایی به مایلی کهن[/h] سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس که تیمش در هفته دوازدهم لیگ برتر برابر صبا در دقایق پایانی از شکست گریخته بود، یک روز پس از مصاحبه*ای که محمد مایلی*کهن به طور غیرمستقیم علیه وی انجام داد، پاسخ سرمربی صبا را داد. علی دایی در تازه ترین اظهاراتش پاسخ تندی به صحبت های سرمربی تیم صبای قم داده است.
به گزارش قدس آنلاین، علی دایی عصر امروز شنبه در حاشیه تمرین تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به اظهارات محمد مایلی کهن گفت: من آدم مستقلی هستم و زندگی ام را بدون وابستگی به کسی دنبال می کنم. اما آن آدم هایی وابسته ای که به نمایشگاه کتاب می روند و دنبال تیم می گردند نباید علیه من صحبت کنند.

وی در خصوص عملکرد مایلی کهن در مسابقات لیگ برتر هم گفت: چند سال پیش ایشان سرمربی سایپا بود، خدا را شکر سپاهان در آن فصل قهرمان شد تا سایپا در بازی آخر در لیگ بماند. شما ببینید ایشان در تیم های گهر دورود، فولاد ، پیکان و هر تیم دیگری که بگویید چه نتایجی به دست آورده است. ایشان با چه کارنامه ای حرف می زند و مطمئنا هم می آید به جای مسائل فنی چیزهای دیگری هم عنوان می کند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص دفاع مایلی کهن از محسن قهرمانی اظهار داشت: یک جایی می گویید محسن قهرمانی بیگانه است و جایی عنوان می کنید دو سال پیش به سود تیم من سوت زد. قسم حضرت عباس را باور کنیم یا دم خروس را. در حرف های شما یک حرف منطقی نیست که به درد فوتبال ما بخورد. شما(خبرنگاران) چیزی پیدا کردید؟

علی دایی افزود: آقای قهرمانی در راه آهن به صورت غیر مستقیم پیشنهاد داد که ما آن مسئله را قبول نکردیم. هیچکس نمی تواند به سلامت کار من گیر بدهد. و هیچ احدی را نمی توانید پیدا کنید که در سلامت کاری من در این چند سال شبهه ایجاد کند. درست است شما در دادگاه شعبه زده اید چون افترا و تهمت می زنید اگر حرف تان حق بود دایی را محکوم می کردید و موقعی که به ناحق حرف می زنید مثل آب خوردن علیه شما رای می دهند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: شما این بار پای خود را خیلی از گلیم تان درازتر کرده اید و وارد مباحث خانوادگی من، باشگاه و پول هایی که گرفته ام شده اید. من نمی دانم 5 میلیارد و 100 میلیون تومان را از کجا درآورده اید اما می گویم اگر یکی از این حرف ها را ثابت کردید من از فوتبال می روم اما اگر مرد باشی و ثابت نکنی...

وی با اشاره به اینکه قرارداد من و برادرم کاملا مشخص است، در خصوص این صحبت که برادرم دست چپ و راستش را بلد نیست اظهار داشت: شما به مهندس مملکت توهین کرده اید. زمانی که این آقا دنبال معافی بود امثال برادار من (محمد دایی) در جبهه می جنگیدند ولی هیچ موقع این مسائل را بیان نکردم. تویی که رنگ جبهه را ندیده سینه ستبر کرده و داد و بیداد می کنی. حداقل ماها که این مسائل را می دانیم.

علی دایی در مورد نماینده تام الاختیار خود هم اینگونه واکنش نشان داد: اگر منظورتان بهمن دهقان است من می گویم نماینده تام الاختیار ندارم زیر بهمن رفیق نزدیک و برادر من بوده است. در این مدت خیلی مدیون او هستم. من با بهمن راحت هستم و او هم بدون هیچ چشمداشتی به من مشورت داده

و کارهایی که نمی رسم انجام دهم را انجام می دهد. مطمئنا او برادر من است.

وی صحبت هایش را اینگونه ادامه داد: اگر بهمن دهقان بد است شما زمانی که در سایپا بودید و آقای دارابی سرپرست تیم بود همین بهمن دهقان به عنوان نماینده باشگاه و شما به اداره مالیات می رفت. صورتجلسه کمیسیون حل اختلاف را هم ایشان امضا کرده است. افتخارم این است که تا امروز تمام مالیات هایم را پرداخت کرده ام. آن کسی که دست چپ و راستش را نمی داند امثال تو هستند نه برادر من. می دانم خیلی به شما فشار آمده که این حرف ها را زده اید.

♔ŠĦДĦДB♔

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Aug 2, 2013
ارسالی‌ها
5,570
پسندها
1,239
امتیازها
113
تخصص
چت كردن
دل نوشته
بهترین اخلاقم
زودرنج

اعتبار :

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «من به خاطر آقاي دايي به پرسپوليس آمدم، وگرنه ده تا پيشنهاد داشتم. شايد علي آقا به ارنج خودش رسيده است.»

روزنامه نود: ميلاد غريبي با هزار اميد و آرزو به پرسپوليس آمد تا در تيم علي دايي خودش را نشان دهد. ابتداي فصل همه از حضور او در جمع سرخپوشان استقبال کردند و گفته مي*شد، غريبي از بهترين خريدهاي اين تيم است. اما دايي در اين فصل از اين بازيکن جوان آن طور که بايد و شايد استفاده نکرد تا غريبي تصميم بگيرد براي راهيابي به تيم*ملي نيم فصل از پرسپوليس جدا شود. در همين خصوص گفتگويي با غريبي داشتيم که مي*خوانيد:
* مثل اينکه خيلي ناراحتي؟
- هر کس ديگه*اي هم جاي من بود از اين شرايط ناراحت مي شد واقعا همه چيز دور از تصورم رقم خورده است.

* فکر مي*کردي در پرسپوليس بازي نکني؟
- اصلا فکر نمي*کردم در پرسپوليس اين شرايط را داشته باشم. نيم فصل شده و من بازي نکردم. براي من اين وضعيت سخت است. من بازيکن بدي نيستم.

* مگر با نظر خود دايي به پرسپوليس نيامدي؟
- اتفاقا علي آقا خودش من را مي*خواست و من بخاطر آقاي دايي به پرسپوليس آمدم. وگرنه ده تا پيشنهاد داشتم. شايد علي آقا به ارنج خودش رسيده است.

* شايد هنوز به آمادگي صد در صد نرسيدي؟
- من آماده هستم و فکر نمي*کنم از بازيکنان ديگر ضعيف*تر باشم. من ضعيف نيستم وگرنه اينقدر پيشنهاد نداشتم. قبل از فصل خيلي مربي*ها مي*خواستند در تيم*شان بازي کنم و فوتبال خودم را دوست دارم.

* با اين وضعيت تيم*ملي را از دست مي*دهي؟
- بله، به ضررم تمام مي*شود. هدف من از پرسپوليس آمدن حضور در جام*جهاني بود. همه گفتند در پرسپوليس به چشم مي*آيي. اما حالا روي نيمکت هستم.

♔ŠĦДĦДB♔

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Aug 2, 2013
ارسالی‌ها
5,570
پسندها
1,239
امتیازها
113
تخصص
چت كردن
دل نوشته
بهترین اخلاقم
زودرنج

اعتبار :

[h=2]ازیکن جوان تراکتورسازی تبریز مسئولان باشگاه را به ترک باشگاه تهدید کرده است.[/h] به گزارش نامه، میلاد فخرالدینی که سابقه بازی در مس کرمان را دارد، یکی از بازیکنان تاثیرگذار تراکتورسازی محسوب می شود.
وی در بازی اخیر این تیم برابر راه آهن نیز دو پاس گل داد تا سهم بسزایی در برتری تیمش داشته باشد.
فخرالدینی اما با مسئولان باشگاه دچار مشکل شده و تهدید کرده در صورتی که مشکلاتش حل نشود، تراکتورسازی را ترک می کند.
وی اشاره ای به مشکلاتش نکرده اما مباحث مالی را یکی از دلایل اختلافش عنوان کرده است.

♔ŠĦДĦДB♔

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Aug 2, 2013
ارسالی‌ها
5,570
پسندها
1,239
امتیازها
113
تخصص
چت كردن
دل نوشته
بهترین اخلاقم
زودرنج

اعتبار :

رضا عنایتی در پاسخ به این سوال که آیا بابت دعوت نشدن به تیم ملی ناراحت نیستی می گوید: «ناراحت هستم ولی از طرفی بابت این لیست کروش خنده ام گرفته است. قبلا بعضی از بازیکنان دعوت نمی شدند و حرف و حدیث هایی هم به وجود می آمد ولی این بار واقعا شورش را در آورده اند و این لیست خیلی خنده دار است. البته من اطمینان دارم که او این نفرات را انتخاب نکرده است چون اصلا کروش لیگ را نمی بیند و همه چیز را به دستیارانش سپرده است. مسائلی هست که واقعا دوست ندارم الان در موردش صحبت کنم.»

او ادامه می دهد: «باز هم دم مربیان قبلی تیم ملی گرم که وقتی بازیکنان را دعوت می کردند این همه حرف و حدیث وجود نداشت و اینقدر انتقاد نمی شد. من با اطمینان می گویم که 60 درصد بازیکنانی که به این اردو دعوت شده اند شایسته حضور در تیم ملی نیستند، هر چند همه آنها برای من قابل احترام و مثل برادرهایم هستند ولی من این حرف را با اطمینان می زنم که 60 درصدشان لایق حضور در تیم ملی نیستند.»

او در پاسخ به این سوال که آیا بابت دعوت نشدن به تیم ملی انگیزه ات را از دست نمی دهی می گوید: «نه بابا، برای چه باید انگیزه ام را از دست بدهم؟ اگر قرار بود بی انگیزه باشم باید 10 سال پیش این اتفاق می افتاد. اگر زور و فشار بود حتما به تیم ملی دعوت می شدم و شما شک نکنید که اگر در این 3 سال در استقلال و پرسپولیس بازی می کردم به تیم ملی دعوت می شدم.»

او در قسمت دیگری از حرف هایش می گوید: «متاسفانه به تیم های شهرستانی که طرفدار ندارند توجهی ندارند و بازیکنان این تیم ها را خیلی راحت میپیچانند. فرهاد مجیدی دوست من است و شاید ناراحت شوم ولی باید بگویم که او با زدن دو گل به تیم ملی دعوت شد چون رسانه ها فشار آوردند ولی من 18 گل زده بودم که البته دعوت نشدم و حالا هم این موضوع برایم طبیعی است.»

عنایتی در پاسخ به این سوال که چه حرفی با کروش داری می گوید: «من اصلا حرفی با ایشان ندارم و باز هم می گویم که این نفرات با انتخاب او به تیم ملی دعوت نشده اند. من نمی دانم دلیل دعوت نشدن من یا چند بازیکن دیگر که دعوت نشدند چیست. به نظر من مردم بهترین قاضی هستند ولی من همچنان تلاش می کنم تا برای تیمم بازیکن موثری باشم.»

♔ŠĦДĦДB♔

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Aug 2, 2013
ارسالی‌ها
5,570
پسندها
1,239
امتیازها
113
تخصص
چت كردن
دل نوشته
بهترین اخلاقم
زودرنج

اعتبار :

[h=1]هفتم[/h] خبرگزاری تسنیم: تیم ملی والیبال استرالیا به عنوان پنجم مسابقات قهرمانی مردان آسیا رسید.
نسخه قابل چاپ
به گزارش خبرگزاری تسنیم، در روز پایانی هفدهمین دوره مسابقات والیبال مردان آسیا، تیم ملی استرالیا با پیروزی 3 بر یک مقابل تایلند به مقام پنجم مسابقات رسید. تایلند ست اول بازی را با نتیجه 28-26 به سود پایان داد ولی در 3 ست متوالی با نتایج 14-25، 18-25 و 24-26 مغلوب استرالیا شد. به این ترتیب استرالیا پنجم و تایلند ششم شدند.
در دیگر دیدار امروز تیم ملی هند با نتیجه 3-2 از سد لبنان گذشت و رده هفتم آسیا را از آن خود کرد. تایوان هم با پیروزی 3 بر یک مقابل قزاقستان روی پله نهم مسابقات ایستاد.
تیم*های سریلانکا و ازبکستان نیز برای تعیین تیم پانزدهم این دوره از رقابت*ها در سالن النصر به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه سه بر صفر به سود سریلانکا به پایان رسید. سریلانکا سه ست این مسابقه را با امتیازات 25 بر 19، 25 بر 17 و 25 بر 18 به سود خود پایان داد و عنوان پانزدهم را از آن خود کرد. ازبکستان هم در رده شانزدهم قرار گرفت.
پیش از این حضور تیم های کویت، میانمار، عمان، افغانستان و عربستان در رده های هفدهم تا بیست و یکم این دوره از رقابت ها مسجل شده بود.
دیدار فینال این مسابقات ساعت 18 امروز بین ایران و کره جنوبی برگزار می*شود.

♔ŠĦДĦДB♔

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Aug 2, 2013
ارسالی‌ها
5,570
پسندها
1,239
امتیازها
113
تخصص
چت كردن
دل نوشته
بهترین اخلاقم
زودرنج

اعتبار :

ه گزارش افکارنیوز، در حالی که تعداد زیادی از خبرنگاران برای پوشش اردوی تیم ملی فوتبال به کمپ تیم*های ملی رفته بودند و قصد داشتند با کارلوس کی*روش سرمربی تیم ملی فوتبال مصاحبه کنند وی از این کار امتناع کرد.

خبرنگاران برای مصاحبه با کی*روش از حسینی مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال درخواست کمک کردند که وی خطاب به خبرنگاران اعلام کرد کی*روش امروز مصاحبه نمی*کند.

♔ŠĦДĦДB♔

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Aug 2, 2013
ارسالی‌ها
5,570
پسندها
1,239
امتیازها
113
تخصص
چت كردن
دل نوشته
بهترین اخلاقم
زودرنج

اعتبار :

پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: انتخاب بازیکنان تیم چه در سطح ملی و چه در سطح باشگاهی یکی از اختیاراتی است که فقط در انحصار سرمربی است.
غلامرضا فتح آبادی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران گفت: درباره اسامی دعوت شده به تیم ملی باید بگویم چه در سطح باشگاهی و چه در سطح ملی انتخاب بازیکن یکی از اختیاراتی است که فقط مربی تیم آن را داراست.
اینکه تیم باشگاهی بازیکن انتخاب شده در صدر جدول است یا انتهای جدول هیچ تأثیری ندارد. مهم این است که یک بازیکن تکنیک و تاکتیک مورد نظر مربی را داشته باشد.
اگر در حال حاضر پدیده ای در لیگ ما ظاهر شود نمی تواند در بازی های جام جهانی کمکی به ما کند. چرا که تا بازی های جام جهانی مدت زمان زیادی باقی نمانده و هماهنگ شدن با تیم، وقت زیادی می برد.

پيشکسوت فوتبال کشورمان در ادامه درباره دعوت شدگان مصدوم و آسیب دیده گفت: فکر می کنم این بازیکنان برای بازی با تایلند دعوت شده اند و تا زمان رفتن به جام جهانی تغییر خواهند کرد. چرا که تمام بازیکنان باید از تمام جوانب مورد بررسی قرار گیرند. باید کادر فنی، کادر پزشکی و ... نظرات خود را درباره یک بازیکن اعلام کنند، سپس در صورت مثبت بودن جواب آنها، آن موقع است که حضور بازیکنی در تیم ملی قطعی معلوم خواهد شد.

وي تصريح کرد: به نظر من حق مسلم کی روش است که هر که را صلاح می داند به تیم ملی دعوت کند. من به شخصه از اینکه از تیم فرکی که در صدر جدول است کسی را دعوت نکرده خیلی ناراحت هستم. اما کی روش سبک و سیاق خاص خودش را دارد و در اروپا هم تیم های بزرگی را رهبری کرده است، مطمئناً با توجه به تجربیاتی که هم از حضور در اروپا و هم حضور در ایران دارد کاری نخواهد کرد که سابقه مربیگری اش زیر سؤال رود.

فتح آبادی در خصوص حامیان مالی تیم ملی گفت: بهترین حامی مالی را برای تیم ملی انتخاب کرده اند. فکر می کنم ترابیان بهترین گزینه را برای اسپانسر تیم ملی فوتبال ایران انتخاب کرده است. 5 گزینه وجود داشت که از میان آنها این صادر کننده خودرو انتخاب شده است و انتخاب زیبایی بود.

این اسپانسر 15 میلیارد به تیم فوتبال ایران خواهد داد. شاید موارد دیگری بود که مبلغ بالاتری را پیشنهاد می دادند اما از نظر فرهنگی و اعتقادات با جمهوری اسلامی ایران هیچ هماهنگی نداشتند. از نظر من مهم این است که مشکلات مالی تیم ملی فوتبال حل شود و اگر نه ایرانی یا خارجی بودن اسپانسر خیلی مهم نیست. چرا که مسئولین خودشان صاحب نظر بوده و قطعاً بهترین و مناسبترین گزینه را انتخاب کرده اند.
امیدوارم این حامی مالی عوض نشود و بتواند تیم ملی فوتبال ایران را کمک ک

♔ŠĦДĦДB♔

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Aug 2, 2013
ارسالی‌ها
5,570
پسندها
1,239
امتیازها
113
تخصص
چت كردن
دل نوشته
بهترین اخلاقم
زودرنج

اعتبار :

[h=1]جوان و در ابتدای راه هستم/ باید جواب اعتماد کی*روش را بدهم[/h] خبرگزاری تسنیم: دروازه*بان تیم ملی گفت: من هنوز جوان هستم و در ابتدای راه قرار دارم و می خواهم با عملکردم جواب اعتماد کی*روش را بدهم.
نسخه قابل چاپ
به گزراش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، حامد لک پیش از شروع تمرین تیم ملی گفت: کارلوس کی*روش اردوی خوبی در نظر گرفته و ما هم به این اردو آمدیم.
وی با اشاره به شرایط خودش اظهار داشت: در لیگ عملکرد خوبی داشتم و توانستم نظر کی*روش و دستیارانش را جلب کنم و به تیم ملی دعوت شوم. من هنوز جوان هستم و در ابتدای راه قرار دارم و می خواهم با عملکردم جواب اعتماد کی*روش را بدهم.
دروازه*بان تیم ملی کشورمان با بیان اینکه نباید تایلند را دست کم بگیریم، افزود: باید تمرینات مان را با جدیت پیگیری کنیم و با آمادگی کامل به مصاف تایلند برویم.
لک درباره رقابتش با رحمان احمدی گفت: آقای احمدی بزرگتر من است و اخترام زیادی برای او قائل هستم. می خواهم با تلاشم در تمرینات عملکرد خوبی از خودم نشان دهم.
انتهای پیام/

♔ŠĦДĦДB♔

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Aug 2, 2013
ارسالی‌ها
5,570
پسندها
1,239
امتیازها
113
تخصص
چت كردن
دل نوشته
بهترین اخلاقم
زودرنج

اعتبار :

سه باشگاه آرسنال، منچسترسیتی و منچستر یونایتد به دنبال جذب بازیکن پی اس وی آیندهوون هلند هستند.
به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، سه باشگاه آرسنال، منچستر سیتی و منچستر یونایتد به دنبال جذب بازیکن 17 ساله بلژیکی هستند تا بتواند وی را در فصل نقل و انتقالات زمستانی به پریمیر آورند.

گفتنی است: بارکلی يک بار با پیراهن تیم ملی بلژیک ظاهر شده است.

♔ŠĦДĦДB♔

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Aug 2, 2013
ارسالی‌ها
5,570
پسندها
1,239
امتیازها
113
تخصص
چت كردن
دل نوشته
بهترین اخلاقم
زودرنج

اعتبار :

مهاجم تیم ملی می*گوید ایران برای موفقیت در جام جهانی 2014 برزیل نیاز به حمایت مسوولان دارد.
به گزارش مشرق به نقل از ایسنا، کریم انصاری*فرد در آغاز تمرین عصر امروز تیم ملی فوتبال در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: بعد از لغو چند اردو اردوی جدیدی آغاز شده و ما برای هدف آمادگی برای حضور در مقدماتی جام ملت*های آسیا در اینجا هستیم. دست به دست هم داده*ایم تا به شرایط خوبی برسیم.

وی در ادامه درباره وضعیت خودش نیز گفت: آمادگی خوبی دارم و فکر می*کنم عملکرد مناسبی در تمرین*ها داشته باشم. تمام تلاشم این است که برای تیم ملی مثمرثمر ظاهر شوم.

مهاجم ملی*پوش تراکتورسازی همچنین در پاسخ به پرسش خبرنگاری درباره عدم دعوت از بازیکنان دیگر عنوان کرد: این را باید از سرمربی تیم بپرسید، چون او به همراه دستیارانش بازیکنان را آنالیز و بهترین*ها را به تیم ملی دعوت کرده است.

انصاری*فرد در ادامه با اشاره به اینکه تیم ملی بازی سختی برابر تایلند در پیش دارند، گفت: فکر می*کنم پیش از این یک بار در مقدماتی جام ملت*های دوره قبل با تایلند بازی کردم امیدوارم امسال هم بتوانیم برابر این تیم نتیجه خوبی کسب کنیم.

مهاجم تیم ملی در ادامه خواستار حمایت مسوولان شد و افزود: ما باید حضور آبرومندانه*ای در جام جهانی برزیل داشته باشیم. این موضوع نیازمند حمایت همه*جانبه مسوولان است.

انصاری*فرد در پایان درباره جوی که در تمرین تیم ملی حاکم است نیز تصریح کرد: فعلا اولین جلسه تمرین را برگزار می*کنیم اما بازیکنان پیش از این هم کنار هم بوده*اند. با این حال امیدوارم جو خوبی داشته باشیم.

♔ŠĦДĦДB♔

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Aug 2, 2013
ارسالی‌ها
5,570
پسندها
1,239
امتیازها
113
تخصص
چت كردن
دل نوشته
بهترین اخلاقم
زودرنج

اعتبار :

مهاجم جوان تیم ملی کشورمان گفت: تمام تلاش خود را می*کنم تا روند گلزنیم در لیگ برتر در تیم ملی ادامه دهم.
به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، کریم انصاری*فرد در حاشیه تمرین امروز گفت: از امروز تمرینات خوبی را با حضور کی*روش آغاز کردیم وبرای رویارویی با تایلند آمادگی کامل داریم شاید تایلند حریف آسانی برای ما به نظر برسد اما نباید این تیم دست کم بگیریم.

وی افزود: همانطور که برای رسیدن جام جهانی برنامه داشتیم برای جام ملتهای آسیا هم برنامه خاصی داریم.من تمام تلاش خود را می*کنم تا روند گلزنیم در لیگ برتر در تیم ملی ادامه دهم.

♔ŠĦДĦДB♔

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Aug 2, 2013
ارسالی‌ها
5,570
پسندها
1,239
امتیازها
113
تخصص
چت كردن
دل نوشته
بهترین اخلاقم
زودرنج

اعتبار :

[h=1] اظهار نظر بیک زاده درباره آینده استقلال [/h] هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: درست است که با تیم*مان قهرمان آسیا نشدیم اما زندگی برای استقلال ادامه دارد.
به گزارش پارس به نقل از فارس، هاشم بیک*زاده به هنگام معرفی خود به کادر فنی تیم ملی فوتبال در جمع خبرنگاران در خصوص اینکه آیا بازیکنان در شرایط مسابقه هستند یا خیر؟ اظهار داشت: به شخصه در شرایط بازی هستم و امیدوارم اردوی خوبی را پیش رو داشته باشیم و این اردو استارتی باشد برای مسابقات جام جهانی.
وی در خصوص لغو اردوهای تیم ملی گفت: ای کاش اردوها زودتر تشکیل می*شد چون این موضوع می*توانست خیلی به ما کمک کند ولی گذشته*ها گذشته و امیدوارم از این پس فرصت*ها را از دست ندهیم.
خبرنگاری پرسید نظرتان درباره لیست تیم ملی چیست چون خیلی*ها انتقاد می*کنند که بیک*زاده گفت: این را از سرمربی تیم ملی بپرسید و من نمی*توانم نظری بدهم.
هافبک تیم استقلال در خصوص شکست تیمش مقابل اف*سی*سئول و انتقاداتی که پس از پایان مسابقه به این تیم وارد شده است، گفت: شما دیدید که بعد از بازی ۸۰ هزار نفر ما را تشویق کردند و خواست خدا این بود که ما سوم شویم ولی امیدوارم امسال همه چیز خوب پیش برود و در آسیا جبران کنیم.
وی در خصوص اینکه با این شرایط استقلال به بحران می رود یا خیر گفت: فکر نمی*کنم استقلال با شکست در آسیا دچار افت شود چون با مدیریت قلعه*نویی تیم زود جمع و جور می*شود و زندگی برای استقلال ادامه خواهد داشت. هنوز لیگ، جام حذفی و مسابقات جدید آسیایی باقی مانده و درست است که در آسیا نتیجه نگرفته*ایم و به قهرمانی نرسیدیم اما هیچ چیز برای ما تمام نشده است.
بیک زاده در خصوص اینکه نظرش درباره اسپانسر تیم ملی چیست گفت: برای ما فرقی نمی*کند که اسپانسر تیم ملی کجا باشد ولی از آنها می*خواهیم که تیم را حمایت کنند چون همه می*دانند که مشکل زیادی وجود دارد و این مشکلات با این اسپانسرها باید حل شود.
وی در پایان در خصوص اینکه آیا حواله*های خودروها و پاداش*های تیم ملی به بازیکنان رسیده یا خیر؟ گفت: ما پاداش*ها را گرفته*ایم و فقط پاداشی که فدراسیون گفته بود باقی مانده ضمن آنکه حواله*ها هم به دست ما رسیده است.

♔ŠĦДĦДB♔

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Aug 2, 2013
ارسالی‌ها
5,570
پسندها
1,239
امتیازها
113
تخصص
چت كردن
دل نوشته
بهترین اخلاقم
زودرنج

اعتبار :

[h=1]کسانی که جایی در تیم ملی ندارند می*گویند شانسی به جام*جهانی رفتیم/ عرب*ها به خاطر غذاهای چرب دچار توهم شده*اند[/h] خبرگزاری تسنیم: مدافع تیم ملی فوتبال ایران گفت: ۲ هزار سال است که نام خلیج فارس؛ خلیج فارس بوده و حتما عرب*ها به خاطر شام*های چربی که می*خورند دچار توهم شده*اند.
نسخه قابل چاپ
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، امیرحسین صادقی در حاشیه تمرین تیم ملی گفت: این اردو برای بازی با تایلند از سری مسابقات انتخابی جام ملت*های آسیا برپا شده است. بازی سختی داریم و امیدوارم بتوانیم موفق از آن میدان خارج شویم. بازیکنان امروز دور هم جمع شده*اند تا برای دیدار مقابل تایلند آماده باشند.
وی ادامه داد: تعطیلی 10 روزه برای باشگاه*ها نیز خوب است و آنها می*توانند مدت کوتاهی استراحت کرده و به آماده سازی بپردازند. همانطور که باشگاه*ها پیش از جام جهانی از تیم ملی حمایت کردند، حالا هم حمایت می*کنند و این فرهنگ تعامل امروز شکل گرفته است. همه قصد دارند به تیم ملی کمک کنند تا ایران در جام جهانی نیز موفق باشد.
مدافع تیم ملی در خصوص عنوان جعلی که کشورهای عربی بر روی خلیج فارس می*گذارند گفت: به قول سیاست*مداران ما این نام جعلی را به رسمیت نمی*شناسیم. امارات چند سال بیشتر قدمت ندارد، اما حدود 2 هزار سال است که در تمام نقشه*های جهان اسم این خلیج، خلیج فارس بوده است. نمی*دانم این اصطلاحات جعلی را از کجایشان درمی*آورند، شاید به خاطر غذاهای چربی که شب*ها می*خورند دچار توهم شده*اند.
صادقی عنوان کرد: سال گذشته که لیگ تمام شد استقلال در مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به میدان رفت، بلافاصله پس از آن اردوهای تیم ملی آغاز شد و بعد از آن رقابت*های لیگ پیگیری شد، 6،7 بازیکن استقلال که در تمامی این مسابقات حضور داشتند فشار زیادی را تحمل کرده و خسته شدند ضمن اینکه لیگ هم بسیار خسته*کننده شده بود، در هر صورت امسال سال جام جهانی است و من امیدوارم تیم ملی موفق باشد.
وی خاطرنشان کرد: تایلندی*ها تیم خوبی دارند و دیگر مانند سال*های گذشته نیست که به سادگی و با تعداد گل زیاد مقابل آنها به برتری دست پیدا کنیم همانطور که دیدید یک نماینده تایلند در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا حضور داشت.
مدافع تیم ملی با اشاره به اینکه قرار است بدون بازی تدارکاتی به مصاف تایلند بروند، گفت: این صلاحدید کادرفنی است، شاید آنها تیم حریف را به خوبی آنالیز کرده و متوجه شده*اند که نیازی به برگزاری دیدار تدارکاتی نیست.
صادقی درباره اینکه برخی* می*گویند تیم ملی شانسی به جام جهانی رفت، اظهار داشت: چه کسی این حرف را می*زند؟ در این لحظه خبرنگاران گفتند که برخی استقلالی*ها چنین حرفی را می*زنند که صادقی تاکید کرد: من بازیکن استقلال هستم و در تیم ملی یک ماه سخت را گذراندیم تا به جام جهانی برویم. یکی این حرف را می*زند و بقیه هم دنبال می*کنند اما کسانی که این حرف*ها را می*زنند خوشان جایی در تیم ملی ندارند.

♔ŠĦДĦДB♔

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Aug 2, 2013
ارسالی‌ها
5,570
پسندها
1,239
امتیازها
113
تخصص
چت كردن
دل نوشته
بهترین اخلاقم
زودرنج

اعتبار :

شینجی کاگاوا، مهاجم باشگاه منچستر یونایتد به زودی به باشگاه سابق خود بورسیا دورتموند باز می گردد.
به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، شینجی کاگاوا تنها بازیکن آسیایی و ژاپنی منچستر یونایتد در فصل جاری نتوانست رضایت دیوید مویس سرمربی جدید این تیم را جلب کند، قرار است به تیم سابق خود بورسیا دورتموند آلمان بازگردد.

بالا پایین