Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

جشن تولد ملیکا شریفی نیا در رستوران ایتالیایی + تصاویر

• نویسنده موضوع sting
  • تاریخ شروع
  • Tagged users هیچ

اطلاعات موضوع

Kategori Adı بخش زنگ تفریح و سرگرمی
Konu Başlığı جشن تولد ملیکا شریفی نیا در رستوران ایتالیایی + تصاویر
نویسنده موضوع sting
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan sting

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
اگه تو زندگی یکی از سیم های سازت پاره شد... آهنگ زندگیتو رو جوری ادامه بده هیچکس نفهمه به تو چی گذشت ، حتی اونیکه سیم رو پاره کرد!
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

جشن تولد ملیکا شریفی نیا در رستوران ایتالیایی + تصاویر

ملیکا شریفی نیا تولد 28 سالگی

خود را در کنار دوستان و همکارانش از جمله سحر قریشی در یک رستوران ایتالیایی جشن گرفت، در ادامه تصاویری از این جشن تولد را میبینید.

بازدید : 26,303 نفر

ملیکا شریفی نیا متولد 1395/8/21 با انتشار عکس های جشن تولد خود در یک رستوران شیک ایتالیایی و در جمع دوستانش نوشت:و اینگونه بود که لذت به دنیا آمدنمان دوچندان گشت ! وقتی طبق معمول روز تولدت درست میفته وسط فیلمبرداری و تهیه کننده ی بی نظیر کار برای تو و دیگر عزیزهای آبانی همچین ضیافتی تدارک می بینه و غرقت می کنه در یک دنیا لذت و مهربونی و حس های خوب... بی نهایت ممنونم از لطف بی حدتون جناب " داهای " عزیز واقعا انتظار همچین جشن قشنگی رو نداشتم خیلی زیاد شرمنده و خوشحالم کردین :) و لازم به ذکره که این جشن سر صحنه ی فیلمبرداری " پانسیون دختران " در رستوران ایتالیایی "پاپلی" گرفته شد و از اونجایی که من سر پلان طبق معمول باید غذا می خوردم کلی از غذاهای بی نظیر این رستوران رو امتحان کردم و اونقدرررر خوشمزه بودن که دلم نیومد بهتون معرفیش نکنم ! (غذاهای روی میز مربوط به جشن ما میشه نه رستوران ) خلاصه که خودمم برنامه ریختم در اولین فرصت خواهر قشنگمو مهمون کنم اینجا چون شک ندارم عاشق پیتزاهاش میشه (گفتم همین جا اعلام کنم که مهمون منی دوباره زیرش نزنی که آآآی خواهر کوچیک مهمون نمی کنه و واااای من بزرگترم.

جشن تولد ملیکا شریفی نیا :))

کیک تولد
ملیکا شریفی نیا

تولد ملیکا شریفی نیا

سحر قریشی
در جشن تولد ملیکا شریفی نیا

ملیکا شریفی نیا ، عکسهای جشن تولد ملیکا شریفی نیا در کنار دوستانش

بالا پایین