Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

آوردن سایت در گوگل با سئو سایت

  • نویسنده موضوع mcseo
  • تاریخ شروع
  • Tagged users هیچ

اطلاعات موضوع

Kategori Adı مرورگر ها و برنامه ها
Konu Başlığı آوردن سایت در گوگل با سئو سایت
نویسنده موضوع mcseo
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan mcseo

mcseo

کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
Apr 16, 2016
ارسالی‌ها
34
پسندها
6
امتیازها
0
وب سایت
mcseo.ir

اعتبار :

آوردن سایت در گوگل با سئو سایتآوردن سایت در گوگل پس از معرفی سایت به گوگل در معنای نمایش سایت در صفحه اول گوگل می باشد که از راه های افزایش بازدید سایت می باشد. تا زمانی که شما ترافیک در سایت خود نداشته باشید نمی توانید به اهدافی که در طراحی سایت خود در نظر گرفته اید برسید و این امر تنها به واسط انجام سئو سایت و رعایت نمودن اصول بهینه سازی سایت میسر می شود.

آوردن سایت در گوگل و سئو
برای آوردن سایت در گوگل ابتدا باید سایت را به گوگل معرفی نماییم. با نصب وب مستر تولز می توانید سایت خود را به گوگل معرفی نمایید و اطلاعاتی در خصوص وضعیت نمایش سایت خود در نتایج جستجو بدست آورید. بعلاوه می تواند با ورود به آدرس زیر این امر را انجام دهید.


https://www.google.com/intl/fa/add_url.html


سئو حرفه ای سایت
سئو حرفه ای سایت
پس از معرفی سایت به گوگل حال باید به فکر آیتم های سئو سایت باشید تا نمایش سایت را در کلمه کلیدی مشخص که مرتبط به کسب وکار شما می باشد را داشته باشیم. در این میان باید متریک های داخلی و نیز خارجی را در نظر بگیریم تا در اعتبار بخشی به سایت خود کمک نماییم. تولید محتوا در راستای کلمات کلیدی سایت ، پیاده سازی المان های سئو در درون سایت ، ایجاد نمودن لینک های خارجی و بک لینک ها ، مواردی هستند که برای آوردن سایت در گوگل باید انجام شوند. کاربران شما چه تیترها و عنوان هایی را جستجو می کند! محتوایی با آن عناوین تولید نمایید و آن را در شبکه های اجتماعی نیز منتشر نمایید. همچنین اینکه به فکر اعتبار بخشیدن به سایت خود باشید زیرا تا زمانی که گوگل سایت شما را معتبر تشخیص ندهد آن را در نتایج جستجو در جایگاه بالا نشان نمی دهد. پس با تهیه لینک های خارجی و دیگر سایت ها به واسط کلمات کلیدی خود این امر را انجام دهید.
منبع:
[h=1]آوردن سایت در گوگل با سئو سایت[/h]
 
بالا پایین