Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

معرفی بازی های کامپیوتری سال 2017

اطلاعات موضوع

Kategori Adı پیش نمایش بازی ها
Konu Başlığı معرفی بازی های کامپیوتری سال 2017
نویسنده موضوع Amirhoo3in
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan Amirhoo3in

Amirhoo3in

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Dec 27, 2013
ارسالی‌ها
1,083
پسندها
913
امتیازها
113
محل سکونت
ساحل کارون
دل نوشته
زندگی آبراهی است به نام وفا,میریزد توی جویی به نام صفا,میرود به رودی به نام عشق,میریزد به دریایی به نام وداع:(
مدل گوشی
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

با انتشار بازی ها جدید و دارای ویژهای منحصر هستند و در این بخش به معرفی این بازی ها می پردازیم با ماهمراه باشید امسال در انتظار انتشار بهترین بازی های کامپیوتری هستیم که امیدواریم با بهترین کیفیت و محتوای ممکن روانه بازار شوند از بازی های ماجراجویی گرفته تا فوتبالی و ماشین. با معرفی مورد انتظارترین بازی‌‌های سال 2017 همراه گیم‌‌شات باشید تا نگاهی بیندازیم بر پرونده بازی‌‌هایی که در سال جاری عرضه خواهند شد. با ما همراه باشید.
به گزاش تکناز:زمانی که سال 2016 به ته خط می‌رسد؛ همه چیز نوید یک شروع دوباره را می‌دهد. سالی که قرار است لباس بازنشستگی بر تن کرده و جایش را به تازه‌واردها بدهد. شاید پرونده بازی‌های سال 2016 به همین زودی بسته شده باشد، اما همه ما بازیکنان خوب می‌دانیم که پایان هر سرانجام، نوید یک شروع طوفانی را می‌دهد. دقیقا مصداق همین موضوع را می‌توان به آینده نسبت داد؛ به سال 2017 میلادی! سال گذشته میزبان آثار تحسین‌برانگیز متعددی بود که با تمامی فراز و نشیب‌های موجود، به کارش خاتمه داد و پرونده بسیاری از عناوین مورد انتظار حوزه سرگرمی به همین سادگی بسته شد. اما در سال پیش رو تا چشم کار می‌کند شاهد عرضه بازی‌ها بزرگ و نام‌داری هستیم که این روزها آرام و قرار برای بازیکنان نگذاشته‌اند و هر دقیقه، هر ثانیه و هر لحظه صبر کردن برای تجربه این دسته از بازی‌ها دشوارتر می‌شود. بزرگ‌ترین چالش بازیکنان در سال 2017 صبر کردن برای مجموعه‌ای از تجربیات ناب گیمی، آن هم در نسل هشتم است. به واقع برخی از عناوین حاضر در لیست به قدری مورد انتظارند که به شخصه یک ثانیه اینور و آن‌ورتر شدن تاریخ عرضه‌ آن‌ها برایم قابل تحمل نیست. در مورد چه چیزی صحبت می‌کنیم؟ این شما و این هم 49بازی مورد انتظار در سال 20177. در سال گذشته پرونده بسیاری از بازی‌ها مورد انتظار بسته شد؛ طی سال گذشته شاهد انتشار شاهکار ماندگار ناتی‌داگ، عنوان مورد انتظار Uncharted 4: A thief’s End بودیم که به موفقیت‌های زیادی دست یافت. از آن سوی ماجرا نیز، شاهکارِ بدون تاریخ مصرف بلیزارد، یعنی Overwatch به انتشار رسید که هنوز هم سقف‌ افتخاراتش را سوراخ می‌کند. در میان بسیاری از بازی‌های فاخر سال 2016، اعم از Inside و مانند آن، بودند بازی‌هایی که در حد انتظارات ظاهر نشده و به لیست ناامیدکننده‌ترین بازی‌های ما اضافه شدند که به این موضوع پیش از این به صورت اختصاصی پرداختیم. با بسته شدن پرونده بازی‌های سال گذشته؛ پرونده عناوین مورد انتظار آینده باز می‌شود که به واقع «صبر کردن» را تبدیل به بزرگ‌ترین چالش ما کرده است. در این فرصت نگاهی خواهیم انداخت به فاخر‌ترین و مورانتظارترین بازی‌های سال 2017 که از قضا تعدادشان هم کم نیست. توجه: در این سری مقالات سعی بر آن شده است که تمامی عناوین مورد انتظار، اعم از بازی‌های مستقل و بزرگ، ذکر شده و اطلاعات نسبتا جامعی از آن با سایر کاربران به اشتراک گذاشته شود. لذا اگر در بین عناوین حاضر در این لیست طولانی، نام مورد نظر شما به چشم نخورد، قطعا این موضوع ماهیت «مورد انتظار بودن» آن بازی را انکار نخواهد کرد.

1-Injustice 2 بگذارید کار را با عناوین سبک مبارزه‌ای (فایتینگ) آغاز کنیم. بدون‌ شک و بی‌برو برگرد، سال 2017 برای دوست‌داران سبک مبارزه‌ای سال بسیار خوبی خواهد بود. آن هم زمانی که می‌دانیم تعداد بازی‌های حاضر در این شاخه نسبت به سال‌های گذشته بسیار بیشتر هستند و همین موضوع خبر بسیار خوشحال‌ کننده‌ای برای طرفداران این سبک خواهد بود. Injustice 2 به عنوان دومین قسمت از این فرانچایز، توسط سازندگان بازی Mortal Combat مراحل تولیدش را سپری می‌کند تا به مانند سال‌های اخیر، بازار رقابت عناوین مبارزه‌ای را داغ نگه دارد. Injustice 2 روایتگر نبرد میان کاراکترهای دنیای DC خواهد بود که به مانند نسخه قبلی، بازهم میزبان حضور شاخص‌ترین ابرقهرمانان این دنیا، یعنی بتمن و سوپرمن خواهیم بود. Injustice 2 در تاریخ 26 اردیبهشت سال 1396 برای کنسول‌های نسل هشتمی منتشر خواهد شد. باید دید که Injustice 2 می‌تواند به خوبی دیگر ساخته‌های این مجموعه ظاهر شود یا خیر؛ از من بپرسید که می‌گویم این بازی قطعا موفق خواهد شد!
2- Tekken 7 در میان سه بازی موجود در این لیست که ماهیت مبارزه‌ای دارند، Tekken 7 بدون شک یکی از موردانتظارترین عناوین سال 2017 خواهد بود که باری دیگر میزبان تِکِن‌بازهای سرتاسر جهان می‌شود. دیگر کم و بیش نام فرانچایز بسیار محبوب Tekken به گوشتان خورده است؛ مجموعه‌ای که در نسل ششم و هفتم به خوبی درخشید و حال، با کوله‌باری از امید و انتظار پایش را به نسل هشتم گذاشته است تا علاوه بر پیشرفت‌های بصری، محتوای آن نیز دچار دگرگونی‌های زیادی شود. حس مبارزه با شخصیت‌های قدیمی و نوستالوژیک این سری، آن هم با حال و هوایی نسل هشتمی قطعا برای دوستداران سبک مبارزه‌ای خبر خوشی است. با توجه به سوابق این بازی در‌ نسل‌های گذشته، می‌توان اطمینان داد که Tekken 7 تجربه‌ای منحصر به فردی را نمایش خواهد گذاشت؛ اگر چه در مقایسه با عناوینی همچون Injustice 2 و Marvel vs. Capcom Infinite، بازی Tekken 7 راه سختی برای موفقیت در پیش دارد.
3- Marvel vs. Capcom Infinite سومین شماره از این لیست طولانی و آخرین شماره از بازی‌های مبارزه‌ای نیز تعلق می‌گیرد به عنوان مورد انتظار Marvel vs. Capcom Infinite که در جریان کنفرانس مطبوعاتی PSX 2016 از آن رونمایی شد. همان‌طور که می‌بینید، سال 2017 بر خلاف سال گذشته میزبان عناوین مبارزه‌ای پرتعدادی خواهد بود؛ این در حالی است که در سال 2016 تنها یک بازی صاحب‌نام از این شاخه به انتشار رسید که آن هم به اندازه کافی قانع‌کننده ظاهر نشد. با این‌ حال بازی Marvel vs. Capcom Infinite از آن جایی که پروژه جدید Capcom در زمینه بازی‌های مبارزه‌ای به شمار می‌رود، حجم زیادی از انتظارات پشت نقاب این بازی پنهان شده است. با تمامی این اوصاف سال 2017 از لحاظ عناوین مبارزه‌ای هیچ کمبودی ندارد و حفره‌های سال گذشته توسط عناوینی همچون Marvel vs. Capcom Infinite ،Injustice 2 و Tekken 7 پوشش داده شده‌اند. به راستی می‌توان گفت که 2017، سالی است که در تمامی سبک‌ها، گفتنی‌های زیادی برای ارائه کردن دارد. سبک فایتینگ هم قرار نیست استثنا باشد.
4- Yakuza 0 فرانچایز محبوب Yakuza طرفداران بی‌شماری در شرق‌زمین دارد؛ عنوانی که سال‌هاست میزبان بازیکنان سرتاسر جهان شده و هر بار به طریقی آن‌ها را شگفت‌زده می‌کند. Yakuza 0 نام پیش‌درآمدی از تمامی اتفاقات این فرانچایز است که وقایع قهرمان 20 ساله این مجموعه را به تصویر می‌کشد. این نسخه از بازی را می‌توان موفق‌ترین Yakuzaـی دانست که طی سال‌های اخیر منتشر شده است و حال در قالبی جدید، میزبان کنسول نسل هشتمی سونی یعنی پلی استیشن 4 خواهد بود. این نسخه از بازی به بهانه‌های مختلفی در جریان PSX 2016 و سایر نمایشگاه‌ها به تصویر کشیده شده است و از این رو به عنوان یکی از مورد انتظارترین بازی‌های مروبط به کنسول PS4 در سال 2017 از دید مخاطبان شرقی خطاب می‌شود. باید دید که آیا Yakuza 0 موفقیت‌های پیشین این بازی را دوباره تکرار کند یا خیر؛ نظر شما چیست؟
5- Outlast 2 به شخصه با وجود عناوین وحشت و بقای پرتعدادی که در این لیست حضور دارند، همواره گوی موفقیت را به سمت Outlast 2 می‌گیرم؛ چرا که عقیده دارم این بازی در کنار حفظ اصالت نسخه قبلی (به علاوه DLCها) نکات به شدت جالبی را در بطن گیم‌پلی خود جای داده است. از طرفی ترس و وحشت موجود در دنیای Outlast در انحصار همین بازی قرار دارد و معمولا موقعیت‌های مشابهی از محیط‌های این بازی به چشم نمی‌خورد. Outlast 2 به عنوان دومین قسمت از این فرانچایز، راهش را به یکی از مرموزترین محیط‌های ژانر وحشت و بقا باز می‌کند تا باری دیگر شاهد هجوم موجودات عجیب و غریب این سری در طبیعت بازی باشیم. Outlast 2 نمونه بارزی از وحشت اصیل و متعلق به سری است که در نسخه آزمایشی خود، عملکرد خیره‌کننده‌ای از خودش نشان داد و همین موضوع توجه بسیاری از کاربران را به سوی این بازی جلب کرده است. Outlast 2 در تاریخ نامشخصی از سال 2017 منتشر خواهد شد، اما با توجه به اینکه بازی از 2016 برای سال جاری تاخیر خورده است، می‌توان امید داشت که Outlast 2 در نیمه ابتدایی 2017 منتشر شود.
6- Sniper: Ghost Warrior 3 Sniper: Ghost Warrior 3 از آن دسته بازی‌هایی است که در عین پرطرفدار بودن، تقریبا بی‌سر و صدا مراحل تولیدش را سپری می‌کند. این فرانچایز محبوب تا به این لحظه چیزی بالغ بر 6 میلیون نسخه فروش داشته است و همین موضوع، رضایت طرفداران در طول انتشار نسخه‌های مختلف این بازی را به اثبات می‌رساند. داستان این نسخه از بازی برخلاف گذشته به صورت خطی دنبال نمی‌شود و بازیکنان در پیشبرد مراحل هیچ محدودیتی ندارند؛ این به آن معنی است که هر از بازیکنان برای اتمام مراحل بازی می‌توانند از درب استراتژی خودشان وارد شوند. بازی محبوب Sniper: Ghost Warrior 3 در تاریخ 27 ژانویه 2017، مصادف با 8 بهمن‌ماه سال جاری برای کنسول‌های نسل هشتمی و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.
7- Sniper Elite 4 Sniper: Ghost Warrior 3 تنها نام حاضر در این لیست نخواهد بود که ابتدایش با واژه Sniper آغاز می‌شود. دقیقا Sniper Elite 4 تنها رقیب بازی Sniper: Ghost Warrior 3 محسوب می‌شود که با همان سبک و سیاق در جریان سال 2017 عرضه خواهد شد و دقیقا به همان اندازه طرفداران زیادی دارد. انتشار این بازی که در ابتدا برای اواخر سال 2016 برنامه‌ریزی شده بود، پس از مدتی به سال 2017 موکول شد که همین موضوع باعث می‌شود دو عنوان مذکور دقیقا در دو جبهه مقابل یکدیگر قرار بگیرند. Sniper Elite 4 به عنوان یکی از موردانتظارترین بازی‌های سبک تیراندازی در تاریخ 14 فوریه سال 2017، مصادف با 25 بهمن سال 1395 در بازارهای جهانی عرضه خواهد شد. با تمامی این اوصاف هنوز هم انتظارات مخاطبین از بازی Sniper Elite 4 چندان بالا نیست و همین موضوع، امکان شکست خوردن آن را پایین می‌آورد.
8- For Honor چیزی که برایم همواره عجیب به نظر می‌آمد؛ محبوب شدن بازی‌ها از روی تریلر‌های سینماتیک است. For Honor دقیقا در دسته بازی‌هایی قرار می‌گیرد که در همان دقایق ابتدایی معرفی، با یک تریلر سینماتیک ارتشی از عاشق‌پیشگان حوزه را در مقابل خود به صف کشید. حالا خود سازندگان نیز اعلام کرده‌اند که بازی For Honor قرار نیست به سلیقه تمامی بازیکنان بخورد و این یعنی عنوان مذکور مخاطبان «خاص» می‌طلبد و عموما عامه‌پسند تلقی نمی‌شود. جدا از موارد گفته شده، For Honor یک بازی تماما آنلاین است که علی‌رغم بخش کمپین و داستانی، نمی‌توان بدون اینترنت از آن استفاده کرد که همین موضوع خودش به تجربه بازی (حداقل برای ما ایرانی‌ها) صدمه می‌زند. For Honor یک بازی مبتنی بر استراتژی است که توسط نژاد‌های مختلفی پوشش داده شده است؛ این یعنی هر یک از نژادها شما را به سطح جدیدی از گیم‌پلی می‌رسانند. با این حال سوابق کمپانی یوبی‌سافت در زمینه بارور کردن ایده‌های اولیه اصلا خوب و جالب توجه نبوده‌ است که حالا بخواهیم انتظاراتمان را نسبت به بازی For Honor بالا ببریم. عنوان مذکور در تاریخ 14 فوریه سال 2017، مصادف با 26 بهمن 1395 برای کنسول‌های نسل هشتمی در کنار رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.
9- Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands نام یکی دیگر از ساخته‌های مورد انتظار کمپانی یوبی‌سافت در سال 2017 چیزی نیست جز بازی خیره‌کننده Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands که پس از مدت‌ها قرار است میراث این فرانچایز را به نتیجه برساند که البته در تریلرها به خوبی ظاهر شده است؛ اگر چه اعتقاد دارم همه بازی‌ها در «تریلر» معمولا خوب به نظر می‌رسند. بزرگ‌ترین تریلر منتشر شده بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands در جریان E3 2016 پخش شد که بخش‌هایی از گیم‌پلی گسترده بازی را به نمایش می‌کشید. در این بازی قابلیت اتمام مراحل توسط دوستان یا به صورت تک نفره وجود خواهد داشت که همین موضوع اهمیت این بازی را نسبت به سایر ساخته‌های یوبی‌سافت در سال 2017 بالاتر می‌برد. یوبی‌سافت بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands را به عنوان یکی از بزرگ‌ترین بازی‌‌های جهان-باز تاریخ این کمپانی نامیده است و در ضمن همین موضوع، اعلام کرده‌اند که این بازی چیزی بالغ بر 60 نوع وسیله نقلیه را داراست که در نوع خودش جالب به نظر می‌رسد. در مجموع بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands در تاریخ 17 مارس سال 2017، مصادف با 27 اسفند سال 1395 برای کنسول‌های نسل هشتمی و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.
10- Metal Gear Survive پس از جدایی هیدئو کوجیما از استودیوی کونامی، پیشاپیش انتظار می‌رفت که این استودیو چه برنامه‌های برای آینده سری Metal Gear دارد. موج سودجویی‌های کونامی به قدری قدرتمند بود که حتی به این فرانچایز خاطره‌انگیز هم رحم نکرد و پس از مدت‌ها، شاهد رونمایی از نسخه جدید این سری با نام Metal Gear Survive بودیم
که برخلاف نسخه‌های قدیمی یک بازی تماما آنلاین است و محوریت آن پیشروی در مراحل با استفاده از عملکرد تیمی خواهد بود. متاسفانه با وجود شرایط فعلی، چندان نمی‌توان به سرانجام Metal Gear Survive خوش‌بینانه نگاه کرد؛ اگر چه پیش‌بینی می‌کنیم که با وجود نام Metal Gear بر روی جلد آن، این بازی قطعا به فروش نسبتا خوبی دست خواهد یافت. با تمامی این اوصاف بیاییم نیمه پر لیوان را ببینیم و در این صورت می‌توان گفت که Metal Gear Survive به عنوان یکی دیگر از شاخه‌های فرعی سری Metal Gear، قطعا در نوع خودش مورد انتظار و توی دید است. Metal Gear Survive در تاریخ نامشخصی از سال 2017 عرضه خواهد شد.
 
بالا پایین