Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

عجیب ترین اشیا پیدا شده در بدن انسان

  • نویسنده موضوع anoosh
  • تاریخ شروع
  • Tagged users هیچ

اطلاعات موضوع

Kategori Adı تصاویر دنیای پزشکی
Konu Başlığı عجیب ترین اشیا پیدا شده در بدن انسان
نویسنده موضوع anoosh
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan anoosh

anoosh

کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
Feb 22, 2021
ارسالی‌ها
18
پسندها
46
امتیازها
13

اعتبار :

گاهی اوقات بدن انسان دچار حالت هایی می شود که توضیح آن برای پزشکان هم بسیار سخت است. یکی از این شرایط عجیب پیدا شدن چیزهای باورنکردنی در بدن است.

باشگاه خبرنگاران جوان:

گاهی اوقات بر اثر حوادث مختلف اشیایی وارد بدن انسان می شود و همانچا می ماند. برای مثال جانبازان 8 سال دفاع مقدس هر روز با چندین ترکش که در بدنشان وجود دارد زندگی می کنند و گاهی به دلیل همان ترکش های یادگاری راهی بیمارستان می شوند. اگر جانبازان گرانقدر را کنار بگذاریم افرادی در دنیا هستند که چیزهای عجیبی از بدنشان خارج شده است.

گیاه نخود

عجیب ترین چیزهای پیدا شده در بدن +عکس
در سال 2009 "رون سودن" با اورژانس به بیمارستان منتقل شد و پزشکان سریعا مشغول احیای وی شدند. این مرد از گذشته هر روز چندین نخ سیگار می کشید و احتمال آن می رفت تا دچار سرطان ریه شده باشد اما عکس های اشعه ایکس چیزدیگری را نشان می داد. پزشکان با بررسی تصاویر گرفته شده متوجه شدند که یک نخود در ریه این مرد وجود دارد که جوانه زده و در حال رشد کردن است. پس از مشخص شدن علت سریعا بیمار به اتاق عمل منتقل شد و طی یک عمل جراحی گیاهی که 2 سانتی متر رشد کرده بود خارج شد.

بچه سنگی

عجیب ترین چیزهای پیدا شده در بدن +عکس
9 ماه زمان زیادی برای حمل بچه در رحم است اما نظر شما در مورد 60 سال چیست؟ "هوآنگ یجین" خانم 92 ساله ای است که پزشکان چینی را متحیر کرد. این خانم پس از 60 سال تصمیم گرفت بچه ای که در شکم دارد را خارج کند. این خانم در جوانی صاحب فرزند شد اما از ترس آنکه هنگام زایمان جانش را از دست ندهد تصمیم گرفت هیچوقت بچه را از بدنش خارج نکند. این بچه پس از نیم قرن تبدیل به سنگ شده بود ولی بدن این خانم آن را به عنوان یک شی خارجی نمی شناخت از این رو توانسته بود به زندگی خود ادامه دهد.

بمب منفجر نشده

عجیب ترین چیزهای پیدا شده در بدن +عکس
"چنینگ موس" یکی از خوش شانس ترین افرادی است که در جنگ افغانستان شرکت داشته است. این سرباز در حال حرکت در یکی از مناطق این کشور بود که مورد حمله راکت های انفجاری قرار گرفتند. این راکت ها به راحتی می توانست چندین سرباز را از پا در بیاورد اما بمبی که به موس اصابت کرد فعال نشد ولی در لگن او جا خوش کرد. پس از پایان حمله یک بالگرد برای نجات وی عازم منطقه شد و سریعا او رابه بیمارستان رساندند اما خون زیادی از وی رفته بود. به طور اتفاقی یک خنثی کننده بمب هم در بیمارستان حضور داشت و پس از خنثی شدن راکت پزشکان مشغول به جراحی وی شدند.

78 قاشق و چنگال

عجیب ترین چیزهای پیدا شده در بدن +عکس
"مارگارت دالمن" عادت عجیبی هنگام خوردن غذا داشت، او به پزشکان گفت زمانی که برای غذا خوردن به سر سفره می روم بیشتر ترغیب می شوم تا قاشق و چنگال را بخورم و معمولا از خوردن غذا لذت زیادی نمی برم. این خانم زمانی که به پزشک مراجعه کرد 78 قاشق و چنگال در شکمش داشت. پزشکان پس از یک عمل سخت سرویس قاشق های شکم او را خالی کردند و وی پس از چند هفته استراحت توانست به خانه بازگردد​
 
بالا پایین