Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

قتل به خاطر دختر افغانی

• نویسنده موضوع sting
  • تاریخ شروع
  • Tagged users هیچ

اطلاعات موضوع

Kategori Adı اخبار حوادث
Konu Başlığı قتل به خاطر دختر افغانی
نویسنده موضوع sting
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan sting

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
اگه تو زندگی یکی از سیم های سازت پاره شد... آهنگ زندگیتو رو جوری ادامه بده هیچکس نفهمه به تو چی گذشت ، حتی اونیکه سیم رو پاره کرد!
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

جوان افغان که دختر مورد علاقه*اش را در پی شکست عشقی زخمی کرده و مادر او را به قتل رسانده* بود در جلسه محاکمه جزییات واقعه را توضیح داد.

عرش نیوز:
متهم یک سال قبل بعد از اینکه از ازدواج با رعنا دختر هم*وطنش ناامید شد با چاقو به او و مادرش حمله کرد. نماینده دادستان در ابتدای جلسه رسیدگی به این پرونده که صبح دیروز برگزار شد خطاب به قضات شعبه 113 دادگاه کیفری*استان تهران گفت: متهم که جمعه نام* دارد متهم است یک سال قبل زنی به نام حبیبه تبعه افغانستان را به قتل رسانده و رعنا دختر مقتول را نیز مجروح کرده *است. با توجه به اعترافات متهم، آنچه شاهدان گفته*اند و شکایت اولیای*دم گناهکاربودن متهم از نظر دادسرا محرز است و من به*عنوان نماینده دادستان درخواست صدور حکم قانونی را در این خصوص دارم. در ادامه رعنا دختر 16*ساله در جایگاه حاضر شد و درخواست قصاص متهم را مطرح کرد. رعنا گفت: جمعه اول به مادرم حمله کرد و چند ضربه به سینه*اش زد بعد هم سراغ من آمد و با ضربات چاقو مرا زد و رفت. علاوه بر اینکه به خاطر قتل مادرم درخواست قصاص دارم به دلیل ضرباتی که به من زده *است درخواست دیه دارم.
سپس پدر رعنا به*عنوان قیم پسر 9*ساله*اش در جایگاه حاضر شد، او گفت: به جمعه گفتم بیا دخترم را عقد کن و ببر. من به او نگفته *بودم مخالف ازدواجشان هستم اما او حمله کرد و زنم را کشت. پسر 9*ساله*ام اصلا نمی*تواند غم مادرش را تحمل کند او به خاطر مشکلاتی که پیدا کرده دیگر نمی*تواند درس بخواند و ترک تحصیل کرده* است. من به*عنوان قیم پسرم درخواست قصاص دارم. اصغرزاده، رییس دادگاه، بعد از اعلام شکایت اولیای*دم متهم را به جایگاه فراخواند، او گفت: اتهامم را قبول دارم من این کار را کردم اما قصدم کشتن نبود. ما همگی در باشگاه سوارکاری کار می*کردیم و در آنجا با رعنا آشنا و عاشق او شدم، چون هموطن بودیم به سراغ پدرش رفتم و او را خواستگاری کردم. قرار شد 10میلیون*تومان به*عنوان مهریه بدهم و دختر را عقد کنم و با خودم ببرم اما مدتی بعد متوجه شدم رعنا خواستگار دیگری هم دارد من گردنبندی را در دست رعنا دیدم و متوجه شدم خواستگار جدیدش آن را به رعنا داده* است. وقتی با پدر رعنا صحبت کردم، گفت باید 15*میلیون*تومان مهریه بدهی چون رعنا خواستگار دیگری دارد و اگر این مبلغ را ندهی من دخترم را به او می*دهم. من هم خیلی رعنا را دوست داشتم اما اینقدر پول نداشتم گفتم فکر می*کنم و بعد جواب می*دهم.
متهم درباره روز حادثه گفت: آن روز اصلا حوصله نداشتم و اعصابم خرد بود کارم را تعطیل کرده *بودم تا کمی استراحت کنم که مادر رعنا را دیدم، جلو در نشسته* بود. درباره رعنا با هم صحبت کردیم و جروبحث بین ما بالا گرفت. او گفت ما به تو قولی ندادیم و دختر هم به تو نمی*دهیم رعنا را فراموش کن و دیگر سراغش را نگیر. آنجا بود که متوجه شدم با خواستگار جدید رعنا به توافق رسیده*اند و چندباری هم رعنا با او بیرون رفته *است. خیلی ناراحت شدم رعنا را از دست رفته می*دیدم چاقو درآوردم و سه ضربه به شکم حبیبه زدم چون او را مقصر این ماجرا می*دانستم. بعد هم چون دیگر رعنا مال من نبود او را هم زدم. در این هنگام قاضی اصغرزاده گفت: مگر خانواده رعنا قولی به تو داده* بودند یا نامزد کرده *بودید؟ متهم جواب داد: هیچ قولی به من داده نشده* بود من خواستگاری کرده* بودم و پدر رعنا هم به من گفته*بود اگر 15*میلیون تومان *بدهی دختر را به تو می*دهم و من هم نتوانسته *بودم پول را تهیه کنم. قاضی اصغرزاده گفت: مگر هرکس به خواستگار جواب رد داد باید دختر و زنش را کشت؟ متهم گفت: از کاری که کردم خیلی پشیمان هستم و از اولیای*دم عذرخواهی می*کنم من اصلا قصدی برای کشتن نداشتم. در ایران هم کسی را ندارم یک برادر در افغانستان دارم که او هم گرفتار کارهای خودش است. در ادامه وکیل متهم در جایگاه حاضر شد و از اولیای*دم درخواست بخشش کرد. بعد از پایان جلسه رسیدگی هیات قضات شعبه 113 برای تصمیم*گیری وارد شور شدند./نامه نیوز

بالا پایین