Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

استریم فیلم ها از pc به ایدیوایس به صورت زنده البته جدیدا برای اندرویدیها هم نرم افزارش اومده+دانلود

• نویسنده موضوع dada64
  • تاریخ شروع
  • Tagged users هیچ

اطلاعات موضوع

Kategori Adı دانلود انواع نرم افزار
Konu Başlığı استریم فیلم ها از pc به ایدیوایس به صورت زنده البته جدیدا برای اندرویدیها هم نرم افزارش اومده+دانلود
نویسنده موضوع dada64
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan dada64

dada64

کـاربـر انجمــن
تاریخ ثبت‌نام
Nov 7, 2013
ارسالی‌ها
777
پسندها
125
امتیازها
0
تخصص
تراشكاري - محصولات اپل
دل نوشته
دلم دل نيست دلم درياست!
بهترین اخلاقم
صبر
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

برنامه های منیجر رو که میشناسید یکی از ویژگی هاش این هست با استفاده از اونها میتوانید مثلا فیلم ها رو با وای فای به گوشی منتقل کنید و فیلم ها رو در ایدیواس تماشا کنید اما!
اما اگر شما هم مثل من همیشه کل حافظه گوشی پر هستش در این مواقع چیکار میکنید؟!

air playit این برنامه بینظیر با استفاده از وای فای میتونه فیلمایی رو که در pc دارین به ایدیوایس شما بفرسته و به صورت زنده از دیوایس فیلم هاتون رو تماشا کنید به عبارت دیگه این برنامه فیلم ها رو از pc به صورت زنده دریافت میکنه و هیچ فضایی رو در گوشی اشغال نمیکنه عین این که دارین از اینترنت فیلم نگاه میکنید(همون استریم کردن خودمون)
خوبی این برنامه اینکه از از اینترنت شما استفاده نمیکنه (میتونید تست کنید)
همین طور میتوانید اهنگ هم استریم کنید!
از خوبی دیگه این برنامه پشتیبانی از اکثر فایل های صوتی و تصویری هست به همراه امکانات دیگه ای که خودتون باید امتحانشون کنید
این برنامه رو برای pc وایدیوایستون دانلود کنید بعد هر دو برنامه رو اجرا کنید در pc به قسمت shared folders برید add folder رو بزنید و پوشه فیلمتون رو انتخواب کنید(حتی میتونید فیلم هایی رو که در dvd دارید رو انتخواب کنید و مستقیم بدون کپی کردن به pc استریم کنید!)
و در اخر هم apply در ایدیوایس هم در بالا قسمت چپ علامت + رو بزنید تا pc رو پیدا کنه
حالا میتونید فیلم ها رو در هر کجای خانه میخواهید تماشا کنید با خودتون حمل کنید
خودم ک نصب کردم واقعا هم لذتبخشه شما هم تست کنید

بالا پایین