Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

تبدیل ایفون و ایپد به web cam بیسیم+دانلود

• نویسنده موضوع dada64
  • تاریخ شروع
  • Tagged users هیچ

اطلاعات موضوع

Kategori Adı دانلود انواع نرم افزار
Konu Başlığı تبدیل ایفون و ایپد به web cam بیسیم+دانلود
نویسنده موضوع dada64
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan dada64

dada64

کـاربـر انجمــن
تاریخ ثبت‌نام
Nov 7, 2013
ارسالی‌ها
777
پسندها
125
امتیازها
0
تخصص
تراشكاري - محصولات اپل
دل نوشته
دلم دل نيست دلم درياست!
بهترین اخلاقم
صبر
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

سلام به همگی امروز برنامه ای رو معرفی میکنم که ایدیوایس شما رو به یک دوربین وبکم بیسیم تبدیل میکنه
طرز کار این برنامه اینطور هست که از طریق وای فای به مودمتون وصل میشه و تصویر زنده ای رو که از دوربین ایدیوایس میگیره روی کامپیوتر شما استریم میکنه
نگران حجم اینرنت خودتون هم نباشید چون این برنامه حتی ۱ کیلوبایت هم از اینترنت شما استفاده نمیکنه (برای تست میتونید کابل تلفن رو قطع کنید)

در مرحله اول برای دانلود این نرم افزار وارد اپ استور بشید و این برنامه رو سرچ کنید و نصبش کنیدEpocCam hd حواستون باشه دقیقا حروف بزرگ و کوچیک رو همینطور ک نوشتم تایپ کنید(نسخه رایگان میتونید نصب کنید ولی اگه میخواید اچ دی استفاده کنید باید هزینه پرداخت کنید)
در مرحله دوم نرم افزار مخصوص سیستم عاملتون رو دانلود کنید(براتون لینکشو قرار میدم ک ب راحتی دانلود کنید)
دانلود برای ویندورز
دانلود برای مک

خب حالا جفت برنامه هارو بعد از نصب باز کنید بطور اتومات ای دیوایستون وای فای پی سیه شمارو شناسایی میکنه و تصویر رو به پی سی انتقال میده
امیدوارم لذت ببرید
دوستان مشکلی داشتید در همین تاپیک بپرسید حتما پاسخگو هستم

آخرین ویرایش:

dada64

کـاربـر انجمــن
تاریخ ثبت‌نام
Nov 7, 2013
ارسالی‌ها
777
پسندها
125
امتیازها
0
تخصص
تراشكاري - محصولات اپل
دل نوشته
دلم دل نيست دلم درياست!
بهترین اخلاقم
صبر
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

البته دوستان اين رو هم اضافه كنم ك از اين نرم افزار بعنوان دوربين مخفي بي سيم هم ميشه استفاده كرد!!!!

بالا پایین