Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

رسيدگي به 8 فقره تجاوز به عنف در پرونده پزشک قلابي

اطلاعات موضوع

Kategori Adı اخبار حوادث
Konu Başlığı رسيدگي به 8 فقره تجاوز به عنف در پرونده پزشک قلابي
نویسنده موضوع dada64
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan dada64

dada64

کـاربـر انجمــن
تاریخ ثبت‌نام
Nov 7, 2013
ارسالی‌ها
777
پسندها
125
امتیازها
0
تخصص
تراشكاري - محصولات اپل
دل نوشته
دلم دل نيست دلم درياست!
بهترین اخلاقم
صبر
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

به گزارش خبرنگار مهر، در اين پرونده علي 54 ساله متاهل، داراي چند فقره سابقه کيفري بازداشت از تاريخ 4 آبان امسال متهم به مباشرت در سرقت مقرون به آزار با داروي بيهوشي به قصد تجاوز و قصد عنوان پزشک داروساز است .
هفته گذشته نخستين جلسه محاکمه متهم براي رسيدگي به اتهام سرقت به صورت علني و به رياست قاضي اصغرزاده برگزار شد. در اين جلسه شکات پرونده به طرح شکايت پرداختند و مدعي شدند متهم به بهانه پيدا کردن کار، آنها را فريب داده و براي انجام آزمايشات پزشکي قبل از استخدام به قربانيان کپسول حاوي داروي بيهوشي داده بود.
پس از طرح شکايت شکات که اغلب آنها به صورت خانوادگي در دام مرد شيطان صفت قرار گرفته بودند رئيس دادگاه از متهم خواست براي دفاع از خودش در جايگاه قرار بگيرد.
رئيس دادگاه: شما متهم به ارتکاب 14 فقره سرقت مقرون به آزار از طريق بيهوش کردن شکات با دارو به بهانه پيدا کردن کار و لزوم آزمايش قبل از کار و 8 مورد تجاوز به عنف پس از بيهوشي قربانيان هستيد. در اين باره چه دفاعي داريد؟
متهم: من شکايت برخي شکات را قبول دارم ولي اتهام تجاوز را قبول ندارم. پس از آزادي از زندان با مشکل مالي روبرو شده و به همين خاطر مجبور شدم از قربانيان سرقت کنم. البته شکايت برخي از قربانيان درست نيست و آنها قصد اخاذي دارند.
پس از دفاعيات متهم ، قرار شد صبح روز دوشنبه -19 اسفند- دومين جلسه محاکمه متهم برگزار شود که جلسه دادگاه به دليل عدم انتقال متهم از زندان به دادگاه به روز دوشنبه ،26 اسفند موکول شد.
در اين جلسه قرار است به صورت غيرعلني به اتهام هشت فقره تجاوز به عنف مرد شيطان صفت رسيدگي شود.

بالا پایین