Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

احساستو با شعر نشون بده

• نویسنده موضوع sting
  • تاریخ شروع
  • Tagged users هیچ

اطلاعات موضوع

Kategori Adı بخش ادبیات
Konu Başlığı احساستو با شعر نشون بده
نویسنده موضوع sting
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan sting

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
اگه تو زندگی یکی از سیم های سازت پاره شد... آهنگ زندگیتو رو جوری ادامه بده هیچکس نفهمه به تو چی گذشت ، حتی اونیکه سیم رو پاره کرد!
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

هر جا چراغی روشنه از ترس تنها بودنهای ترس تنهایي من اینجا چراغی روشنهاینجا یکی از حس شب احساس وحشت می کنههر روز از فکر سقوط با کوه صحبت می کنهجایی که من تنها شدم شب قبله گاه آخرهاینجا تو این قطب سکوت کابوس طولانی ترهمن ماه میبینم هنوز این کور سوی روشنواینقدر سو سو می زنم شاید یه شب دیدی منو

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
اگه تو زندگی یکی از سیم های سازت پاره شد... آهنگ زندگیتو رو جوری ادامه بده هیچکس نفهمه به تو چی گذشت ، حتی اونیکه سیم رو پاره کرد!
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

در کناری از خانه مناتاقیست سرد و آبیتخت و گیتار و کهنه منعکس یک زن روی دیواریزن زیباروی و خندانیار من بود او دورانیعشق من رفت به تن خاکچاره ای نیست جز ویرانیحال من ماندم و منشب و گیتار و تنهایی

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

آسمان ِ جان من پر از غم است خانه ی این دل سراسر ماتم استحسرت یک آینه دارم شبیزخم کاری را ندارم مرهمی سوی ناکامان عالم تاختم هستی خود را سراسر باختممن در این سودا غریبی بی کسمهمچو خاری در بیابانم ، خسم بلبلان خاموش در وقت سحر می کنند بر بخت شوم من نظردائما یکسان نباشد حال من خود بنالی بر من و احوال منخود بنالی بر من و احوال من! ..

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

بگو بازم هوام رو داری و مث همه منو تنها نمیذاری وبگو هستی تا نترسونتمظلمت این شب تکراری وبگو هستی و روی ماه تو امشبپشت ابرا پنهون نمیشهآسمون بخت تیره من ابری نمی مونه همیش

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

غباري كه از تو نشسته روي قلبمبارون چيه سيل نميتونه بشورهزخم كه نه جدايي از تو دلخراشهياد تو مثل خره مثل بوف كوره

بالا پایین