Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

اس ام اس عاشقانه

• نویسنده موضوع sting
  • تاریخ شروع
  • Tagged users هیچ

اطلاعات موضوع

Kategori Adı اس ام اس عاشقانه
Konu Başlığı اس ام اس عاشقانه
نویسنده موضوع sting
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan sting

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
اگه تو زندگی یکی از سیم های سازت پاره شد... آهنگ زندگیتو رو جوری ادامه بده هیچکس نفهمه به تو چی گذشت ، حتی اونیکه سیم رو پاره کرد!
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

عاشقانه دوست داشتنت تنها کار عاقلانه ای ست که از دلم بر می آید !.....تمام دکترها جوابم کرده اندعجب سرطان بدخیمیست دوست داشتنت !!!..برف ، باران و شالگردن همه بهانه است ؛ زمستان آمده برای تماشای تو !..دوتا صدا هست که خیلی دوسشون دارم :صدای تو وقتی که هستی ، صدای اس ام اس هات وقتی که نیستی !..“تو” تکرار نمی شوی ، این منم که دلبسته تر می شوم !..یا خوشگل باش یا مهربونهر دوتاش با هم انصاف انصاف نیست !..ﻣﯽ ﺗﺮﺳﻢ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺑﺪﺍﺭﻡ ﮐﻪ ﺧﺪﺍ ﻫﻢ شک ﮐﻨﺪ ﮐﻪ ﺁﻏﺎﺯِ ﻋﺸﻖ ﺍﺯ ﺁﺩﻡ ﻭ ﺣﻮﺍ ﺑﻮﺩﻩ ﯾﺎ ﺍﺯ ﻣﺎ !..در کلبه ای که نگاه تو فانوسش باشد ، هزاران زمستان پشت درش می مانم !

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
اگه تو زندگی یکی از سیم های سازت پاره شد... آهنگ زندگیتو رو جوری ادامه بده هیچکس نفهمه به تو چی گذشت ، حتی اونیکه سیم رو پاره کرد!
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

می شود کمی بخندی به حوض آب ؟میخواهم عکس بگیرم یادگاری از روی ماه …..با مهربانیت معجزه میکنی ؛ من به پیامبری ات مدتهاست ایمان آورده ام !..از من تا وجودت فاصله فقط چند کیلومتر “دوستت دارم” است !..ماه را خاموش می کنم تا بتابد چشمانت !..دوست داشتنت برفیست سنگینمیباردمینشیندیخ میبندد و با هیچ آفتابی آب نمیشود !..“منی” که کنارش “تو” نباشی ، “تومنی” نمی ارزد …..نفسم شاید دلیلِ زنده بودنم باشد ولی بی شک تو تنها دلیلِ همین نفسی !..هیچ کجا هم جاییست !همانجاییست که بی تو میشود بود …..از روزی که دلم بیت المقدس تو شد ، سنگ میزنم به هر اشغالگری …

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

از قدیم میگن برای کسی بمیر که برات تب کنه …قدیمیا چه پر توقع بودن !!!من برات میمرم ولی خدا نکنه تو تب کنی عشقم !..خراب اون چشاتمعاشق اون صداتمبادبون کشتیاتمدیونه ی نگاتمروانیه اداتمبخوای نخوای فداتم …..قشنگ ترین لحظه ی عمر ، لحظه ی با تو بودنهحتی اگه نباشی تو ، عطر تن تو با منهاحساس قلب من شده ، بودن با تو تا ابدنمیشه حتی توی خواب ، قید نگاه تو رو زدخوب می دونم که گوش تو ، از حرف عاشقی پرهاما بدون که سرنوشت ، بی تو رقم نمی خوره …..کوتاه می گویم دوستت دارم اما از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم …..ضربان قلبمبا تو : _\/_\/_\/_دور از تو : _\_\ _\_بدون تو : _____..لحظه‌ های با تو بودن ، از عمرم حساب نمی شوند !از آخرتم حساب می شوند ، از بهشت !!!..وقتی‌ داغونی از غصه ، “یکی”‌ هست که بهت مسیج میده و سلام میده که با همون سلامش آروم میشی‌ و همه غمهات یادت میره …این”یکی” همون صاحب خونه قلب آدمه …..از اینجا تا هر کجا که نیستی ، با تمام خیال دوستت دارم !..وقتی کسی را دوست دارید ، در دلِ زمستان هم احساس بهاری بودن دارید …به راستی دوست داشتن چقدر زیباست !..یاد تو حس قشنگی ست که در دل دارمچه تو باشی چه نباشی “نگهش می دارم”....عشق پاک و واقعی تنها دلیل زندگی است !

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

٫٬¤×،٪×()٫¤٪×،٬٬>؛:*میدونی این یعنی چی؟؟؟یعنی به طور عجیبی دوست دارم!!!..ΩΘΞΨΓΔΦΛΣΔبه یک زبان باستانی نوشتم دوستت دارمفکرشو بکن! از اون قدیما دوستت داشتم!..ببین… من خیلی چیزا رو نمیدونم اما یه چیز رو خیلی خوب میدونم…و اون اینکه خیلی دوستت دارم!!!..میشه؟نمیشه؟میخوای؟نمیخوای؟بشه،نشه،بخوای، نخوای دوستت دارم…..دوست داشتن نم نم باران است، کم کم می آید و به درازا میکشد، بارانی دوستت دارم…..پیش بیا! پیش بیا! پیشتر / تا که بگویم غم ِدل بیشتردوست ترت دارم از هرچه دوست / ای تو به من از خود من بیشتردوست تر از آنکه بگویم چقدر / بیشتر از بیشتر از بیشترداغ تو را از همه دارا ترم / درد تو را از همه درویشترهیچ نریزد بجز از نام تو / بر رگ من گر بزنی نیشتر..ﺑﻪ ﻫﻤﻮﻥ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﮐﻪ ﻣﺎﻫﻰ ﺩﻭﺳﺖ ﻧﺪﺍﺭه ﺑﺮﺳﻪ ﺑﻪ ﺧﺸﮑﻰ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻡ…

بالا پایین