Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

عاشقانه ها

• نویسنده موضوع sting
  • تاریخ شروع
  • Tagged users هیچ

اطلاعات موضوع

Kategori Adı اس ام اس عاشقانه
Konu Başlığı عاشقانه ها
نویسنده موضوع sting
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan sting

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
اگه تو زندگی یکی از سیم های سازت پاره شد... آهنگ زندگیتو رو جوری ادامه بده هیچکس نفهمه به تو چی گذشت ، حتی اونیکه سیم رو پاره کرد!
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

آمـــد امـــا در نگاهــش آن نوازش ها “نبــــــود…
چشــم خواب آلـودش را مســتى و رویــا “نـــبود …
لـب همــان لـب بود اما بوسـه اش گرمــى “نـداشـت ….
دل همــان دل بود اما مســت و بى پـروا “نبــــود…

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
اگه تو زندگی یکی از سیم های سازت پاره شد... آهنگ زندگیتو رو جوری ادامه بده هیچکس نفهمه به تو چی گذشت ، حتی اونیکه سیم رو پاره کرد!
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

عمریست غم و درد نشانم داده / در آتش سینه اش امانم دادهرنجور ترین درخت باغش هستم / هر بار مرا دیده تکانم داده

هیچکس نـفهمیـــــد که « زلـیخـــــــا » مــَـــــــــرد بـود ..!میــــدانی چــــــــــــرا ؟؟؟مـــــردانـــگی میــخواهـــــدمــــــــانـدَن ، پــای عشــــــقی که مـُـــدام تـو را پـــس میــــزَنــد

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

خبر داری که می دونم داری می ری / داری از قلب من فاصله می گیریخبر دارم که عشق از بینمون رفته / که حست داره کمتر میشه هر هفته
کیه اونی که تونسته / تو رو از من برنجونهبگو عطر کی اون بیرون /فراریت داده از خونهچقدر بی روح و بی احساس / چقدر مغرور و بی رحمی

داری دل می کنی راحت /منو اما نمی فهمیبگو چند سال و باید رد کنم بی تو / به این تنهایی ها عادت کنم بی توتویی که باعث آرامشم بودی /بگو چی شد رهام کردی به این زودی

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

گفتی که مرا دوست نداری، گله ای نیست بین من و عشق تو ولی فاصله ای نیست گفتم که کمی صبر کن و گوش به من ده گفتی که نه، باید بروم، حوصله ای نیست پرواز عجب عادت خوبیست ولی حیف رفتی تو و دیگر اثر از چلچله ای نیست گفتی که کمی فکر خودم باشم و آن وقت جز عشق تو در خاطر من مشغله ای نیست رفتی تو، خدا پشت و پناهت، به سلامت بگذار بسوزد دل من، مسئله ای نیست.

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

به عشق دیدنت منه دیوونهنشستم روی پله های خونهامیدوارم تا وقتی برمیگردینفس کشیدنو یادم بمونهتو خونه وقتی دلتنگ تو میشمسراغ عکسای قدیمی میرمیکی یکی میبوسم عکسامونوتورو میبینمت….آتیش میگیرم

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

منو ببخش اگه به تو پيله کرده ام قدري تحمل کن پروانه مي شوم !منو ببخش بخاطر دقایقی ک بخاطرت گریه کردم و بهت نگفتممنو ببخش بخاطر حرفهای عاشقانه ای که تو دلم تلنبار شدمنو ببخش بخاطر لبخندهای ناخودآگاه و بغض توی چشماممنو ببخش که ساده دل بستم اما نتونستم دل بکنممنو ببخش بخاطر فکر و خوابهای شبونه اممنو ببخش بخاطر رویای بودن تومنو ببخش بخاطر دوست داشتنتمنو ببخش

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

دوغ نخوری شوربشیازچشم من دوربشیچایی بخور

داغ بشی
توقلب من جا بشی!

بالا پایین