Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

"خدایا".

• نویسنده موضوع sting
  • تاریخ شروع
  • Tagged users هیچ

اطلاعات موضوع

Kategori Adı اس ام اس عاشقانه
Konu Başlığı \"خدایا\".
نویسنده موضوع sting
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan sting

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
اگه تو زندگی یکی از سیم های سازت پاره شد... آهنگ زندگیتو رو جوری ادامه بده هیچکس نفهمه به تو چی گذشت ، حتی اونیکه سیم رو پاره کرد!
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

[FONT=courier new,courier,monospace]به تنهاییت قسم،[/FONT][FONT=courier new,courier,monospace]
[/FONT]
[FONT=courier new,courier,monospace]دل هیچکس را به آن نگاهی[/FONT][FONT=courier new,courier,monospace]
[/FONT]
[FONT=courier new,courier,monospace]که قسمتش نیس عادت نده... خواهش.![/FONT][FONT=courier new,courier,monospace]
[/FONT]
[FONT=courier new,courier,monospace]
[/FONT]

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
اگه تو زندگی یکی از سیم های سازت پاره شد... آهنگ زندگیتو رو جوری ادامه بده هیچکس نفهمه به تو چی گذشت ، حتی اونیکه سیم رو پاره کرد!
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

[FONT=courier new,courier,monospace]دلم میگیرد وقتی میبینم[/FONT][FONT=courier new,courier,monospace]
[/FONT]
[FONT=courier new,courier,monospace]او هست...[/FONT][FONT=courier new,courier,monospace]
[/FONT]
[FONT=courier new,courier,monospace]من هم هستم...[/FONT][FONT=courier new,courier,monospace]
[/FONT]
[FONT=courier new,courier,monospace]اما[FONT=georgia,times new roman,times,serif] [FONT=georgia,times new roman,times,serif]قسمت[/FONT] نیست..![/FONT][/FONT][FONT=courier new,courier,monospace]
[/FONT]
[/FONT]

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

[FONT=courier new,courier,monospace]يك عمر با نگاهم گفتم[/FONT][FONT=courier new,courier,monospace]
[/FONT]
[FONT=courier new,courier,monospace]"دوستت دارم"[/FONT][FONT=courier new,courier,monospace]
[/FONT]
[FONT=courier new,courier,monospace]اما... گوش نكردن "چشمهايت"[/FONT]

[/FONT]

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

بعضی وقت ها از شدت "دلتنگی"،گریه که هیچ...دلم میخواهد،های های "بمیرم" ...

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

[FONT=courier new,courier,monospace]"[FONT=verdana,tahoma,arial,helvetica,sans-serif]خدایا" حسش نیست..[/FONT][/FONT][FONT=courier new,courier,monospace][/FONT][FONT=courier new,courier,monospace]تو خودت جریان رو میدونی دیگه..[/FONT][FONT=courier new,courier,monospace][/FONT][FONT=courier new,courier,monospace]پس [FONT=verdana,tahoma,arial,helvetica,sans-serif]آمین.![/FONT][/FONT][FONT=courier new,courier,monospace]

[/FONT]
[/FONT]

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

[FONT=courier new,courier,monospace]كار سختي است[/FONT][FONT=courier new,courier,monospace]
[/FONT]
[FONT=courier new,courier,monospace]دوست نداشتن تو...[/FONT][FONT=courier new,courier,monospace]
[/FONT]
[FONT=courier new,courier,monospace]بايد براي خودم كار ديگري[/FONT][FONT=courier new,courier,monospace]
[/FONT]
[FONT=courier new,courier,monospace]دست و پا كنم..![/FONT][FONT=courier new,courier,monospace]

[/FONT]
[/FONT]

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

[FONT=courier new,courier,monospace]با توهستم...[/FONT][FONT=courier new,courier,monospace]
[/FONT]
[FONT=courier new,courier,monospace]بعضي از سردردها نه با[/FONT][FONT=courier new,courier,monospace]
[/FONT]
[FONT=courier new,courier,monospace]چايي خوب ميشه..[/FONT][FONT=courier new,courier,monospace]
[/FONT]
[FONT=courier new,courier,monospace]نه با‍‍‍‍‍ژلوفون...[/FONT][FONT=courier new,courier,monospace]
[/FONT]
[FONT=courier new,courier,monospace]نه حتي با خواب..[/FONT][FONT=courier new,courier,monospace]
[/FONT]
[FONT=courier new,courier,monospace]بعضي از سردرد ها فقط با ديدن[/FONT][FONT=courier new,courier,monospace]
[/FONT]
[FONT=courier new,courier,monospace]"چشماي تو" خوب ميشن.[/FONT][FONT=courier new,courier,monospace]
[/FONT]

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

[FONT=courier new,courier,monospace]گاهي..[/FONT][FONT=courier new,courier,monospace]
[/FONT]
[FONT=courier new,courier,monospace]از كل دنيا دلت "يكي"رو ميخواد[/FONT][FONT=courier new,courier,monospace]
[/FONT]
[FONT=courier new,courier,monospace]ولي ميداني...[/FONT][FONT=courier new,courier,monospace]
[/FONT]
[/FONT]
[FONT=courier new,courier,monospace]تا ابد هم كه خدا خدا كني[/FONT][FONT=courier new,courier,monospace]
[/FONT]
[FONT=courier new,courier,monospace]به دستش نمي آوري...مي داني..[/FONT]
[/FONT]

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

قدم بزنیم...
"من با تو" ؛تو با هرکه
دلت خواست...
فقط بیا قدم بزنیم.

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

من "عشق" را باختم..نه برای اینکه بازی را بلد نبودم..نه.. فقط میخواستم "خنده"ی تورو ببینم ..

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

[FONT=courier new,courier,monospace]خدایا...[/FONT][FONT=courier new,courier,monospace][/FONT][FONT=courier new,courier,monospace]این که میگن از رگ گردن[/FONT][FONT=courier new,courier,monospace][/FONT][FONT=courier new,courier,monospace]به ما نزدیکتری[/FONT][FONT=courier new,courier,monospace]
[/FONT]
[FONT=courier new,courier,monospace]در سطح درک من نیس[/FONT][FONT=courier new,courier,monospace]
[/FONT]
[FONT=courier new,courier,monospace]ی دیقه بیا پایین[/FONT][FONT=courier new,courier,monospace]
[/FONT]
[FONT=courier new,courier,monospace]بغلم کن...[/FONT][FONT=courier new,courier,monospace][/FONT][FONT=courier new,courier,monospace]دلم گرفته.![/FONT][FONT=courier new,courier,monospace]
[/FONT]
[/FONT]

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

تصمیمم را گرفته ام ….
از امشب…. تمام احساسی که به ” تو ” دارم را بیان می کنم…

می گویم که دوستت دارم , دلتنگتم ,

به درک که مغرور میشوی ,

یا اینکه کمتر دوستم خواهی داشت و یا حتی ترکم می کنی و تنها می مانم !

مهم این است :

شاید فردایی نباشد , که عشقم را به پایت بریزم !

پس :

” دوستت دارم ” !

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

به من میگن: چی توش دیدی که عاشقش شدی؟

یکی نیس بگه: خب آخه اگه قرار بود تو هم ببینی

که تو عاشقش میشدی...!

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

[FONT=courier new,courier,monospace]به چشم هایت بگو نگاهم نکنند..[/FONT][FONT=courier new,courier,monospace][/FONT][FONT=courier new,courier,monospace]بگو وقتی خیره ات می شوم،[/FONT][FONT=courier new,courier,monospace][/FONT][FONT=courier new,courier,monospace]سرشان به کار خودشان باشد...[/FONT][FONT=courier new,courier,monospace][/FONT][FONT=courier new,courier,monospace]نه که فکر کنی خجالت میکشم،نه[/FONT][FONT=courier new,courier,monospace][/FONT][FONT=courier new,courier,monospace]حواسم نیست...[/FONT][FONT=courier new,courier,monospace][/FONT][FONT=courier new,courier,monospace]عاشقت می شوم.![/FONT]

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

نذر کرده ام...
هزار دور تسبیح"اهدنا الصراطالمستقیم"بخوانم..شاید...این بار که مرا دیدی،، مسیرت را کج
نکنی..!

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

[FONT=courier new,courier,monospace]گاهی همین که به" تو" فکر می کنم[/FONT][FONT=courier new,courier,monospace][/FONT][FONT=courier new,courier,monospace]آرام می شوم...[/FONT][FONT=courier new,courier,monospace][/FONT][FONT=courier new,courier,monospace][/FONT][FONT=courier new,courier,monospace]پس به سلامتی دلم ...[/FONT][FONT=courier new,courier,monospace][/FONT][FONT=courier new,courier,monospace]که برای کسی تنگ شده..[/FONT][FONT=courier new,courier,monospace][/FONT][FONT=courier new,courier,monospace]که حتی..[/FONT][FONT=courier new,courier,monospace][/FONT][FONT=courier new,courier,monospace]روحشم از این دلتنگی خبر نداره ...![/FONT][FONT=courier new,courier,monospace]
[/FONT]
[FONT=courier new,courier,monospace][/FONT][FONT=courier new,courier,monospace][/FONT][FONT=courier new,courier,monospace]
[/FONT]

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

هیس !!!
ﺑﯿﻦ ﺧﻮﺩﻣﺎﻥ ﺑﺎﺷﺪ …

من ﻫﻨﻮﺯ ﺗﻮ ﺭﺍ ﯾﻮﺍﺷﮑﯽ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻡ!

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

از دور دوستت داشتم،بی هیچ
صدایی..عطری..کلامی..تنها دوستت داشتم، همین..!اما حالا که نیستی چه کنم با این همهدل بستگی..؟

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

[FONT=courier new,courier,monospace]اين روزها كه نيستي[/FONT]
[/FONT]
[FONT=courier new,courier,monospace]من به عكسهايت مي نگرم...[/FONT][FONT=courier new,courier,monospace]
[/FONT]
[/FONT]
[FONT=courier new,courier,monospace]اين همان تنفس مصنوعي است..![/FONT][FONT=courier new,courier,monospace]
[/FONT]
[/FONT]
[/FONT]

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

[FONT=courier new,courier,monospace]تو چه مي فهمي از روزگارم ..

[/FONT]
[FONT=courier new,courier,monospace]از دلتنگي ام..[/FONT][FONT=courier new,courier,monospace]
[/FONT]
[FONT=courier new,courier,monospace]گاهي به خدا التماس ميكنم كه[/FONT][FONT=courier new,courier,monospace]
[/FONT]
[FONT=courier new,courier,monospace]فقط "خوابت" رو ببينم،ميفهمي.؟؟؟[/FONT][FONT=courier new,courier,monospace]
[/FONT]
[FONT=courier new,courier,monospace]فقط خوابت رو...[/FONT][FONT=courier new,courier,monospace]
[/FONT]
[FONT=courier new,courier,monospace][/FONT][FONT=courier new,courier,monospace]
[/FONT]
[/FONT]

بالا پایین