Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

«ستایش۳» سال آینده کلید می خورد

اطلاعات موضوع

Kategori Adı اخبار فرهنگی و هنری
Konu Başlığı «ستایش۳» سال آینده کلید می خورد
نویسنده موضوع ۪A۫۰۪f۫۰۪s۫۰۪h۫۰۪a۫۰۪n۫۰
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan ۪A۫۰۪f۫۰۪s۫۰۪h۫۰۪a۫۰۪n۫۰

۪A۫۰۪f۫۰۪s۫۰۪h۫۰۪a۫۰۪n۫۰

کـاربــر حـرفــه ای
تاریخ ثبت‌نام
Jul 29, 2015
ارسالی‌ها
722
پسندها
578
امتیازها
93
تخصص
نویسنده
دل نوشته
بدترین کاری که یک نارفیق میتونه باهات انجام بده اینه که : بجای راهنمایی ، چاهنمایی کنه ...
بهترین اخلاقم
صبر و تحمل
سیم کارت
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

«ستایش۳» سال آینده کلید می خورد

مرجع : خبرگزاری فارس

نگارنده داستان های مجموعه «ستایش» درباره سری سوم این سریال گفت: در حال حاضر ۶ قسمت ابتدایی آن نوشته شده و کار در سال آینده ساخته می شود.

به گزارش افکارخبر، «سعید مطلبی» گفت: قرار است سری سوم سریال «ستایش» را بسازیم و من نیز چند قسمت از سری جدید را به نگارش درآوردم.

وی ادامه داد:‌در حال حاضر به این دلیل که مشغول کار دیگری شدم،‌نتوانستم به طور متمرکز به ستایش فکر کنم.

نویسنده سریال «ستایش۱ و ۲» افزود:‌تاکنون ۶ قسمت از ستایش۳ را نوشتم و این احتمال می‌رود که تا دو ماه دیگر باقی نگارش را از سر بگیرم.

مطلبی درباره زمان کلید خوردن این سریال نیز گفت:‌ از زمانی که شروع به نگارش کنم،‌ حداقل مدت ۶ ماه نگارش سریال ادامه دارد و بعد از آن و در سال آینده کار را کلید خواهیم زد.

وی در همین زمینه ادامه داد: زمان «ستایش ۳» در حال اتفاق می‌افتد و در حقیقت ادامه همان داستان‌های گذشته ستایش هست.

سری ۱ و ۲ سریال «ستایش» به کارگردانی سعید سلطانی و تهیه کنندگی آرمان زرین کوب از شبکه سه سیما پخش شد. در این سریال بازیگرانی چون:‌ داریوش ارجمند، نرگس محمدی، مهدی سلوکی، حدیث میرامینی، سیما تیرانداز، رامسین کبریتی فریبا نادری، مهدی پاکدل و ... به ایفای نقش پرداختند. [h=4][/h]

بالا پایین