Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

دیدن خواب خوب با سوره شوری

• نویسنده موضوع Google
  • تاریخ شروع
  • Tagged users هیچ

اطلاعات موضوع

Kategori Adı بایگانی
Konu Başlığı دیدن خواب خوب با سوره شوری
نویسنده موضوع Google
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan Google

Google

کاربر انجمـن :)
تاریخ ثبت‌نام
Oct 30, 2013
ارسالی‌ها
237
پسندها
48
امتیازها
18
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
؟
دل نوشته
؟
بهترین اخلاقم
؟
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

دیدن خواب خوب با سوره شوری را از بخش مذهبی سایت تفریحی و سرگرمی جیران همراه باشید.

ا – بهذا الإسناد عن الحسين عن حسین عن سيف بن عميره عن ابی عبدالله (ع ) قال من ادمن قراءة حمعسق بعثه الله يوم القيامه و وجهه كالثلج اوکالشمس حتی يقف بين يدي الله عز وجل فيقول عبدی ادمنت قراءة حمعسق و لم تدر ما ثوابا؟

مالو دريت ماهی و ما ثوابها لما مللت من قرائتها و لكن ساخبرک جزاک. ادخلوه الجنة و له فيها قصر من یاقوتة حمراء ابوابها و شرفها و درجها منها يرى ظاهرها من باطنها و باطنها من ظاهرها و له فيها / جواراتراب من الحور العين و الف جاریه و الف غلام من الولدان المخلدين الذين وصفهم الله عز وجل. (۱)

مطلب مرتبط: دانلود صوت و متن و ترجمه سوره شوری

۲ – نسخه دیگر: ابی بن کعب عن النبي (ص) من قرء سوره حمعسق كان ممن يصلي عليه الملائكة و يستغفرون له و يسترحمون. (۲)

۱- از سيف بن عمیره روایت شده است که امام صادق (ع) فرمودند: هر کس در خواندن سوره حمعسق مداومت کند (سوره شوری) خداوند د روز قیامت وی را برانگیزاند با رخساری چون برف سفید یا چون ماه شب چهارده و چون آفتاب روشن تا در پیشگاه حق تعالی بایستد و خطاب نماید که ای بنده من مداومت کردی بر خواندن این سوره و ثواب آن را نمی دانستی که اگر می دانستی این سوره چیست و توا ” هرگز از خواندنش خسته نمی گشتی. اینک ترا به پاداش و اجرت آن آگاه خواهیم ساخت آنگاه فرمان دهد که او را داخل بهشت بهشت کاخی است از یاقوت سرخ که درها و برجها و یاقوت سرخ باشد و درونش از بیرون و بیرونش از درون پیدا و آشکار باشد و برای وی در آن کاخ کنیزکانی بکر از حوریان بهشتی / هزار خدمتکار زن و هزار کودک نوپا که همیشه بدانحال در آن قصر باشند همانها که خداوند وصفشان را در قران کرده است.

۲ – ابی بن کعب از نبی اکرم (ص) روایت کرده است که فرمودند: هرکس سوره حمعسق را بخواند از کسانی است که فرشتگان به او درود می فرستند و برایش آمرزش و رحمت می خواهند.

هرکه آن را بشوید و بخورد کم تشنه گردد و اگر همین سوره را بنویسد و شب هنگام خواب زیر بالشت نهد خوابهای خوشی ببیند.

1- ثواب الاعمال ص ۱۰۲.

۲- مجمع البيان و تفسیر نورالثقلین ج ۴ ص ۵۵۶.

نوشته دیدن خواب خوب با سوره شوری اولین بار در سایت تفریحی و سرگرمی جیران. پدیدار شد.

بالا پایین