Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

تفکیک جنسیتی نداریم؛ به دانشگاه بروید تا ازدواج کنید!

• نویسنده موضوع eLOy
  • تاریخ شروع
  • Tagged users هیچ

اطلاعات موضوع

Kategori Adı اخبار اجتماعی
Konu Başlığı تفکیک جنسیتی نداریم؛ به دانشگاه بروید تا ازدواج کنید!
نویسنده موضوع eLOy
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan عزیز بابایی

eLOy

مدیر کل انجمن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 21, 2013
ارسالی‌ها
8,743
پسندها
14,851
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.ir
تخصص
نقاشی و خوشنویسی
ماه تولد

اعتبار :

تغییر کاربری دانشگاه ها در دولت تدبیر!

تفکیک جنسیتی نداریم؛ به دانشگاه بروید تا ازدواج کنید!

چون مراکز همسریابی مجازی برای ازدواج را قبول نداریم و شیوه سنتی هم الان زیاد جواب نمی دهد باید همسریابی در دانشگاه ها را گسترش بدهیم!

معاون وزیر ورزش و جوانان گفته است: چون مراکز همسریابی مجازی برای ازدواج را قبول نداریم و شیوه سنتی هم الان زیاد جواب نمی دهد باید همسریابی در دانشگاه ها را گسترش بدهیم!

محمود گلزاری معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه یکی از راه های پیدا کردن همسر در دانشگاه ها است که تفکیک جنسیتی مانع می شود: چون مراکز همسریابی مجازی برای ازدواج را قبول نداریم و شیوه سنتی هم الان زیاد جواب نمی دهد باید همسریابی در دانشگاه ها را گسترش بدهیم.

معاون وزیر ورزش و جوانان البته درباره کارکردهای دیگر دانشگاه به جز "پیدا کردن همسر" توضیح نداد! او همچنین توضیح نداد که اگر تفکیک جنسیتی کاملا به بایگانی سپرده شود، مشکلات ازدواج جوانان کشور در عرض چه مدت زمانی حل خواهد شد و تاثیر دیگر موانع سر راه ازدواج جوانان از جمله مشکلات اقتصادی و نیز رواج فرهنگ های غربی کمرنگ کننده ازدواج در این میان چیست؟

به نظر می رسد در روزهای اخیر مسئولین دولتی به جای علم، وظایفی جدیدتری برای دانشگاه های کشور تعریف کرده اند که از تبدیل آن به جولانگاه گروه های سیاسی مختلف به مناسبت های گوناگون از جمله روز دانشجو گرفته تا جایگزینی این محل به جای مراکز همسریابی را دربرمی گیرد!

معاون وزیر ورزش و جوانان البته اظهارات دیگری نیز در خصوص ازدواج جوانان داشته ولی احتمالا هیچ یک از آنها برای او به اندازه مخالفت با تفکیک جنسیتی دانشگاه ها به منظور تسهیل ازدواج (!) جوانان دغدغه نشده است.

او درباره زندگی هایی بدون عقد نکاح وجود دارد، گفته است: تعداد افرادی که بدون ازدواج با هم زندگی می کنند کم است و خیلی نگران کننده نیست. می توان این موضوع را سامان داد و با نگاه مثبت آن را حل کرد.

این مسئول همچنین اشاره ای به روند رو به رشد رواج بی اخلاقی در دانشگاه های کشور نکرده است.

عزیز بابایی

ناظم انجمن
تاریخ ثبت‌نام
Jul 22, 2013
ارسالی‌ها
1,425
پسندها
1,851
امتیازها
113
تخصص
شاد کردن دوستان
دل نوشته
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر
بهترین اخلاقم
شاد بودن و شاد کردن
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه
ماه تولد

اعتبار :

اینم از شانس ماست دیگه
اون زمونایی که میرفتیم دانشگاه که از این چیزا خبری نبودش
یادمه که یکی از دوستانم با یکی از خانومای دانشگاه مزدوج کرده بود و حراست اومدش تذکر داد که لطفا کنار هم نباشید و این حرفا

mosTafa

مـدیـر ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Sep 15, 2013
ارسالی‌ها
5,132
پسندها
4,080
امتیازها
113
تخصص
انتخاب آدم اشتباهی
دل نوشته
لیاقت ش رو نداشت ...
بهترین اخلاقم
احمق م
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه

اعتبار :

الهي بگردمت عزيز بابايي
دلم برات كباب شد داداش!
نسل سوخته اي ب قران!
بجاش الان توي دانشگاه يكم تك پر باشي و طرف كسي نري،*حراست مياد ميگه : چيه؟ چرا تنهايي؟ كسي رو نداري؟ چنتا دختر خوب و درست حسابي سراغ دارم، ميخاي بهشون معرفي ت كنم؟
ها والا
اصن از اپن(open)*هم يه چيز اونطرف شده!
:)

عزیز بابایی

ناظم انجمن
تاریخ ثبت‌نام
Jul 22, 2013
ارسالی‌ها
1,425
پسندها
1,851
امتیازها
113
تخصص
شاد کردن دوستان
دل نوشته
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر
بهترین اخلاقم
شاد بودن و شاد کردن
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه
ماه تولد

اعتبار :

الهي بگردمت عزيز بابايي
دلم برات كباب شد داداش!
نسل سوخته اي ب قران!
بجاش الان توي دانشگاه يكم تك پر باشي و طرف كسي نري،*حراست مياد ميگه : چيه؟ چرا تنهايي؟ كسي رو نداري؟ چنتا دختر خوب و درست حسابي سراغ دارم، ميخاي بهشون معرفي ت كنم؟
ها والا
اصن از اپن(open)*هم يه چيز اونطرف شده!
:)

قربونت عزیزم
الان که دارم بیشترتر فکر میکنم میبینم که قصد دارم ادامه تحصیل بدم و حداقل 8 سالی دوباره درس بخونم
ممنون که آگاهم کردی
شاد باشی

بالا پایین