Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

دفاعيه تيموريان: به ذات فوتبال احترام مي*گذارم

• نویسنده موضوع sting
  • تاریخ شروع
  • Tagged users هیچ

اطلاعات موضوع

Kategori Adı ورزش‌ های گروهی
Konu Başlığı دفاعيه تيموريان: به ذات فوتبال احترام مي*گذارم
نویسنده موضوع sting
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan sting

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
اگه تو زندگی یکی از سیم های سازت پاره شد... آهنگ زندگیتو رو جوری ادامه بده هیچکس نفهمه به تو چی گذشت ، حتی اونیکه سیم رو پاره کرد!
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

بازيکن ملي*پوش استقلال مي*گويد ذات او خشن نيست و تنها به دليل پستي که در زمين دارد، فوتبالي درگيرانه ارائه مي*دهد. او از هجمه*هايي که عليه*اش به وجود آمده است، انتقاد کرد و گفت: دوست ندارم با اين حرف*ها من و استقلال به حاشيه برويم.آندرانيک تيموريان اظهار کرد: با توجه به هجمه*اي که عليه من در يکي، دو هفته اخير به وجود آمده است، نياز ديدم توضيحاتي را درباره اتفاقاتي که افتاده، ارائه کنم تا هم جامعه ورزشي روشن شود و هم افکار عمومي بتواند جواب سوال*هاي خود را دريافت کند. در اين دو هفته اخير رسانه*هاي زيادي به درگيري*هاي فوتبالي من پرداخته*اند اما بايد توضيح دهم که فوتبال يک بازي درگيرانه و فيزيکي است و ذات و پست من هم مي*طلبد که چنين شيوه*اي را در زمين پياده کنم. وقتي اين مسائل پيش مي*آيد، ممکن است مشکلات اجتناب*ناپذير باشد اما مهم ذات فوتبالي من است که فکر نمي*کنم نيازي به توضيح داشته باشد.به گزارش ايسنا، وي افزود: وقتي درگيري ايجاد مي*شود، دوست ندارم بيرون از زمين و در رسانه*ها درباره آن صحبت کنم. من در طول همين فصل بارها مصدوم شدم. مي*توانيد از کادر فني و کادر پزشکي استقلال درباره مصدوميت*ها و تعداد آنها بپرسيد. من بارها از ناحيه مچ و زانو با آسيب ديدگي مواجه شدم اما هيچ وقت آنها را رسانه*اي نکردم و به بيرون از زمين گلايه*هايم را نبردم.تيموريان به بازي استقلال و تراکتورسازي اشاره کرد و گفت: در آن بازي يکي از بدترين ضربه*ها را خوردم و با مصدوميت مواجه شدم. تمام سايت*ها و روزنامه*ها به آن پرداختند. آن ضربه شايد باعث مي*شد که فوتبالم تمام شود اما 10 دقيقه پس از پايان بازي وقتي به ميکسد زون رفتم در پاسخ به خبرنگاران گفتم که اين مصدوميت يک اتفاق عادي بود و ممکن است هر بازيکني در اشتباه محاسبه در تکل و ضربه خود باعث آسيب ديدگي بازيکن ديگري شود. همان جا گفتم که در فوتبال اين اتفاقات طبيعي است. من ديگر نه به آن موضوع پرداختم و نه آن را بزرگ کردم اما مي*بينيد همان اتفاقاتي که براي من افتاد، وقتي براي ديگران مي*افتد، چنين هجمه*اي عليه من ايجاد مي*شود و کميته انضباطي نيز من را جريمه مي*کند. همانطور که گفتم پست بازي من فيزيکي است. اين حرف*ها را براي توجيه نزدم بلکه خواستم افکار عمومي را روشن کنم.تيموريان افزود: خواهش مي*کنم هر اتفاقي که در فوتبال مي*افتد آن را فوتبالي نگاه کنيد و ربطش ندهيد به اينکه يک نفر تندخوست يا بداخلاق. دوست ندارد با اين حرف*هايي که زده مي*شود من و استقلال به حاشيه برويم. برايتان يک مثال ديگر مي*زنم. وقتي داور مي*خواهد هند يک بازيکن را بگيرد، ابتدا مي*بيند بازيکن قصدي داشته يا خير و بعد از آن تصميمش را مي*گيرد. در بازي با استقلال خوزستان، بازيکن سياه*پوست استقلال خوزستان از پشت من را زد و من در حالي که دو پايم روي هوا بود، به صورت بازيکن حريف برخورد کردم اما بعضي*ها گفتند که من از روي عمد چنين کاري انجام دادم. مي*خواهم بپرسم که چطور مي*شود يک بازيکن وقتي روي هواست، مي*تواند پايش را کنترل کرده و به صورت بازيکن حريف بکوبد؟بازيکن مياني استقلال همچنين درباره داربي نيز گفت: فکر مي*کنم درباره داربي آقاي مظفري*زاده حرف*هايي که بايد مطرح مي*کرد را گفت و ديگر نيازي به توضيح اضافه من ندارد.اما بار ديگر مي*گويم که من به ذات فوتبال احترام مي*گذارم و اتفاقاتي که در بازي مي*افتد، تنها فوتبالي است.

بالا پایین