Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

ارتباط نامشروع زن متاهل با راننده کامیون در نمین!

• نویسنده موضوع sting
  • تاریخ شروع
  • Tagged users هیچ

اطلاعات موضوع

Kategori Adı اخبار حوادث
Konu Başlığı ارتباط نامشروع زن متاهل با راننده کامیون در نمین!
نویسنده موضوع sting
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan sting

sting

معـاون ارشـد انجمـن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 26, 2013
ارسالی‌ها
27,708
پسندها
5,661
امتیازها
113
وب سایت
www.biya2forum.com
تخصص
کیسه بوکس
دل نوشته
اگه تو زندگی یکی از سیم های سازت پاره شد... آهنگ زندگیتو رو جوری ادامه بده هیچکس نفهمه به تو چی گذشت ، حتی اونیکه سیم رو پاره کرد!
بهترین اخلاقم
نــــدارم
سیم کارت
تیم ایرانی مورد علاقه
تیم باشگاهی مورد علاقه
تیم ملی مورد علاقه

اعتبار :

مردی که پس از کشتن راننده، جسدش را به همراه خودرویش به آتش کشید توسط ماموران پلیس آگاهی شناسایی و دستگیر شد.

چند هفته گذشته ماموران پلیس آگاهی شهرستان نمین از به آتش کشیده شدن یک دستگاه کامیون در یکی از جاده های فرعی این شهرستان مطلع شدند.

چند اکیپ از ماموران آگاهی جهت بررسی موضوع سریعا به محل مورد نظر رفتند و در بررسی از کامیون یک جسد که کاملا سوخته شده بود را کشف و ضبط کردند.

با انتقال جسد به پزشکی قانونی هویت آن به نام نوروز ۲۸ ساله (مجرد) احراز شد و در تحقیقات بیشتر ماموران دریافتند که مقتول قصد انتقال ۱۴ راس احشام را از اردبیل به ورامین تهران داشته که در بین راه بعد از سرقت احشام توسط سارق یا سارقان به همراه خودرویش به آتش شده است.

کارگاهان با اقدامات اطلاعاتی در منطقه در خصوص خرید و فروش احشام موفق شدند تا احشام مورد نظر را در یک دامداری متعلق به فردی به نام یونس پیدا کنند.

ماموران پلیس آگاهی سریعا با دستور قضایی نامبرده را بازداشت و جهت بازجویی به مقر انتقال دادند و یونس در ابتدا بیان داشت که احشام را از فردی به نام ناصر که از دلالان احشام است در چند روز گذشته خریداری کرده است.

در ادامه ناصر نیز که از اهالی یک از روستاهای شهرستان نمین بود در خانه اش بازداشت و به محض دستگیر شدن عامل فروش احشام را به نام محسن ۳۵ ساله معرفی کرد.

لذا ماموران جهت دستگیری محسن اقدام کرده و در حالی که محسن به همراه همسرش قصد اسباب کشی داشتند، بازداشت شده و به پلیس آگاهی منتقل شد.

در حالی تمامی شواهد و مدارک بر علیه محسن بود، وی ناچار لب به اعتراف گشود و حادثه را اینگونه شرح داد: چند ماه گذشته از رابطه پنهانی نوروز با همسرم مطلع شدم و در اوج عصابیت نقشه قتل نوروز را کشیدم. در ادامه در حالی که می دانستم نوروز از چه مسیری حرکت می کند، لباس پلیس راهور پوشیده و در کنار خیابان منتظرش شدم و در بین راه زمانی با یکدگیر برخورد کردیم از او خواستم تا مرا تا مسیری برساند، محسن هم قبول کرد و من نیز سوار شدم. چند دقیقه بیشتر نگذشته بود که در منطقه ای مناسب اسلحه شکاریم را که از قبل آماده کردم کشیدم و با یک تیر به سر محسن آن را به قتل رساندم، سپس پشت فرمان نشستم و خودرو را به مکانی امن بردم. در نهایت با سرقت احشام داخل کامیون، خودرو را به همراه جسد به آتش کشیدم و متواری شدم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: eLOy
بالا پایین