Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

مافروردینیا

اطلاعات موضوع

Kategori Adı اشعار فارسی
Konu Başlığı مافروردینیا
نویسنده موضوع SoHeIl
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan SoHeIl

SoHeIl

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Sep 24, 2013
ارسالی‌ها
4,988
پسندها
268
امتیازها
0

اعتبار :

دراینجا همه چی راجب فروردینیا رو قرارمیدم

ما فروردینیا ؛ و چنان آرامیم که کسی فکر نخواهد کرد
زیر خاکستر ِ آرامش ما چه هیاهویی برپاست .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: eLOy

SoHeIl

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Sep 24, 2013
ارسالی‌ها
4,988
پسندها
268
امتیازها
0

اعتبار :

منو نگاه کن!

من یک فروردینی خودخواهم!

آره خودخواهم که به خودم فکرنمیکنم!

... آره خودخواهم که اطرافیانم رو بیشتر از خودم دوست دارم!

آره خودخواهم که میخوام تو زندگی عزیزانم مهم ترین آدم باشم!

آره خودخواهم که خوش حالیه عشقم رو می خوام درحالی که خوش حالیش با ناراحتی من درست میشه!

آآآی دنیاااا صدامو میشنوی؟!

دارم بهت ثابت میکنم که فقط حرف نمیزنم!

هرنقشه ای واسم داری مهم نیست من آماده ام ،من جا نمیزنم،به کسی تکیه نمیکنم!باهمه ی خودخواهی هام می خوام تکیه گاه باشم!

ماییم و نوای بی نوایی

بسم اله اگر حریف مایی

من یک فروردینی ام!

یک فروردینی خودخواه!

• Like

SoHeIl

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Sep 24, 2013
ارسالی‌ها
4,988
پسندها
268
امتیازها
0

اعتبار :

ما فروردینیا یه اخلاقی داریم اینه که
اگه مخاطبمون یه قدم بیاد جلو ، ما 100 قدم میایم
ولی اگه یه قدم بره عقب ، ما 500 قدم میریم عقب
پس حواستون به قدماتون باشه

• Like

SoHeIl

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Sep 24, 2013
ارسالی‌ها
4,988
پسندها
268
امتیازها
0

اعتبار :

ﺍﺯ ﻣﻌﻀﻼﺕ ﻣﺎ ﻓﺮﻭﺭﺩﯾــﻨـﯿﺎ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺍﯾﻦ ﺑﻮﺩﻩ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺑﺲ ﺧﻮﺩﻣﻮﻧﻮ ﺷﺎﺩ ﻭ ﺷﻨﮕﻮﻝ ﻧﺸﻮﻥ ﺩﺍﺩﯾﻢ ﺑﻘﯿﻪ ﻓﮏ ﻣﯿﮑﻨﻦ ﺣﻖ ﻧﺪﺍﺭﯾﻢ ﺑﻌﻀﯽ ﻭﻗﺘﺎ ﺑﺮﯾﻢ ﺗﻮ ﻏﺎﺭ ﺗﻨﻬﺎﯾﯿﻤﻮﻥ ﺍﻭﻥ ﮔﻮﺷﻪ ﯼ ﮔﻮﺷﻪ ﺑﺸﯿـﻨـﯿـﻢ !!! ﻭ ﺟﺎﻟﺒﺘﺮ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺑﺮﻣﯿﮕﺮﺩﻥ ﻣﯿﮕﻦ : "ﺑﺎﺯ ﺍﯾﻦ ﺧﻮﺩﺷﻮ ﮔﺮﻓﺖ" !!!..

• Like

SoHeIl

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Sep 24, 2013
ارسالی‌ها
4,988
پسندها
268
امتیازها
0

اعتبار :

منو نگاه کن!
من زاده فروردینم ... اگر مرا میخواهی باید با "غرورم " بخواهی ... اگر مرا میخواهی باید با " پیچیدگی ام " بخواهی ... اگر مرا میخواهی باید با صراحتم " بخواهی ... من با بقیه متفاوتم

خوبیه رک بودن ما فروردینیــــــــا اینه که اگــــه حوصلــــه کسی رو نداشته باشیم بهش میگیم امـــــا هــــیچ وقت جوری رفتـــــار نمیکنیم که احســــاس کنه اضـــــافــــیه !

• Like

SoHeIl

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Sep 24, 2013
ارسالی‌ها
4,988
پسندها
268
امتیازها
0

اعتبار :

هیچوقت سعی نکنید به یه فروردینی دروغ بگین . . . سرعت پردازش مغزش اینقدر بالاست که درجا می فهمه . . . اگه به روتون نمیاره فقط بخاطر اینکه داره تجزیه و تحلیل می کنه

• Like

SoHeIl

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Sep 24, 2013
ارسالی‌ها
4,988
پسندها
268
امتیازها
0

اعتبار :

وقتی با یه فروردینی عصبانی و پاچه گیر رو به رو میشین یا بشینین کنارش بگین چی شده؟
یا اگه نمی تونین، تنهاش بذارین! دردشو بیشتر نکنین

• Like

SoHeIl

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Sep 24, 2013
ارسالی‌ها
4,988
پسندها
268
امتیازها
0

اعتبار :

اگر دل یه فروردینی رو شکوندی دیگه نگران اشک هاش نباش ...
از لبخنداش بترس که معنی گریه ی فردای توست

• Like

SoHeIl

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Sep 24, 2013
ارسالی‌ها
4,988
پسندها
268
امتیازها
0

اعتبار :

فروردینی ها را نمی*شود داشت؛ فقط می*شود یک جور خاصی دوستشان داشت.اصلا
برای این نیستند که برای تو باشند یا تو برای آنها. اصلا به آخرش فکر نمی*کنی. آنها برای
اینند که دوستشان بداری؛ آن هم نه دوست داشتن معمولی، نه حتی عشق! یک جور
خاصی دوست داشتن که اصلا هم کم نیست. فروردینی ها حتی وقتی که دیگر نیستند
هم در کنج دلت تا ابد یک جور خاص دوست داشته خواهند شد.

• Like

SoHeIl

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Sep 24, 2013
ارسالی‌ها
4,988
پسندها
268
امتیازها
0

اعتبار :

ما فروردینی ها *
ما فروردینی ها فک میکنیم همه چیو بلدیم .

ما فروردینیا یه روزایی عاشق خورشیدیم و یه شبایی عاشق ماه . یه شبایی اشک خودمونو در میاریم و یه روزایی هزار کیلو بارو زیر گرما تحمل میکنیم و خودمونو عذاب میدیم که یه قدم عقب نریم که اشک تو چشمامون نیاد .

ما فروردینی ها خیلی وقتا منتظر یه نگاه میشینیم . منتظر یه خوبی ؟ خیلی وقتا منتظر چیزایی هستیم که اصلا کسی نمیفهمه بهش اهمیت میدادیم !

ما فروردینی ها هیچوقت خسته نمیشیم هیچوقت حاضر نیستیم عقب بکشیم .

ما فروردینی ها خیلی تحمل دردمون زیاده خیلی قلبامون بزرگه خیلی شبامون درازه و خیلی آرزوهامون گندست !

ما فروردینی ها بعضی وقتا قلبمون اندازه یه گنجیشکه و پوستمون پوست شیر .

ما فروردینی ها کم میشه بگیم به فکرت بودم ! نگرانت بودم ! دوست دارم ! نه نمیگیم ! اما بیشتر از همه منتظریم بیشتر از همه تشنه ایم بیشتر از همه عاشقیم و بیشتر از همه نگران .

ما فروردینیا یه وقتایی میخوایم که فرار کنیم از بقیه از خودمون از گذشته از ترس از آینده و میزنیم همه چیو بهم میریزیم ... دوست داریم بقیه دوستمون داشته باشن . بخاطر صداقتی که نمیفهمنش بخاطر وفایی که ندیدنش بخاطر دوستی که لمسش نکردن ...

ما فروردینیا اگه اشتباه کنیم نمیگیم ببخشید اما صدبار خودمونو شکنجه میدیم تا تقاصشو پس داده باشیم ...

ما فروردینیا عاشق شعریم عاشق شبنم ...

ما فروردینیا سختیم اما بعضی وقتا شکننده ترین میشیم ...

ما فروردینیا میبخشیم تا راحت نفس بکشیم ! میبخشیم که پیش خودمون خوب بمونیم ...

ما فروردینیا همیشه دوست داریم خوب باشیم ... دوست داریم ظاهر و باطنمون یکی باشه ...

ما فروردینیا هیچوقت نمیتونیم ظلم کنیم . بی احساس باشیم . از یاد ببریم ...

ما فروردینیا تا تهش وایسادیم ...

• Like

SoHeIl

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Sep 24, 2013
ارسالی‌ها
4,988
پسندها
268
امتیازها
0

اعتبار :

ده نفر رو هرگز از دست نده : مردادی ها ، خردادی ها ، بهمنـی ها چـون

دوست واقعی هستن...

سه نفر رو هیچ وقت نذار از زندگیت برن: شهریوری* ها ، آذری* ها ،آبانی ها

چـون به درد دلت گوش

میدن ...

سه نفر رو هرگز نرنجون: اردیبهشتی ها ، تیری ها ، دی ها چـون

صادقن ...

از سه نفر هرگز متنفر نباش: فروردینی ها، مهری* ها، اسفندی ها چـون

بهتـرینن ...

SoHeIl

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Sep 24, 2013
ارسالی‌ها
4,988
پسندها
268
امتیازها
0

اعتبار :

میگن فروردینی ها یه حس خاص دارن

سحرخیزن صبحها با صدای نفسهاشون از خواب میپرن خود پاییزن

میگن تو دلشون هیچی نسیت

دلشون مثل ایینه ست

میگن فروردینی ها غم تو دلشون جا نداره

به جای غم خنده تو دلشون جا میگیره

میگن فروردینیها همشون یه رنگن

چرا بعضی ها میگن همشون دو رنگن

هر کی گفته الهی دلگیر بشه

تو جوونی غصه بگیره پیر بشه

میگن فروردینیها همه عاشقن عاشق گلها

تو دلشون فقط یه چیز اونم یاد خدا

( حالا بچه های فروردینی اینها که گفتن راسته یا الکی گفتن )

SoHeIl

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Sep 24, 2013
ارسالی‌ها
4,988
پسندها
268
امتیازها
0

اعتبار :

متاسفانه یا خوشبختانه اینقد که ما فروردیــنیــا در حل مشکلات دیگران موفقیم ، نمی دونم چرا نوبت به خودمون که می رسه کسی نمی تونه کمکمون کنه ...

بلکه یهو سلسله جبال مشکلات جلومون سبز میشه ...!

در این حد ینی بعضی وقتا بد شانسیم ... والاااااااااااااااااااااااااا ...!

(تعریف از خود نباشه ولی هرجا بگردی از فروردینی ها فقط خوبی میبینی و بس!!!!!!!)

SoHeIl

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Sep 24, 2013
ارسالی‌ها
4,988
پسندها
268
امتیازها
0

اعتبار :

من زاده فروردین
اگر مرا میخواهی باید با "غــــرورم" بخواهی...
اگر مرا میخواهی باید با "پیچیـــدگی ام" بخواهی...
اگر مرا میخواهی باید با صراحتــــم " بخواهی...
من با بقیه متفاوتــــم...
اگر میخواهی مثل بقیه باشم برو دنبال همان "بقیـــه"...
آنکه درون من خفته است، "عشـــق" است ... عشقی که منتظر است دست از پا خطا کنی تا تلـــخ ترین تلـــخ ها را به تو بچشاند ...
پس اگر نمیتوانی "خــــاص" بودنم را تحمل کنی به من
نزدیک نشو که هم دورت میکنم هم "درو" ات ...

SoHeIl

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Sep 24, 2013
ارسالی‌ها
4,988
پسندها
268
امتیازها
0

اعتبار :

اﻋـــﺼـــﺎﺏ: ﻧﺪﺍﺭﯾﻢ
ﻟــــﺠﺒـﺎﺯ : ﺑﻠﻪ ﻫﺴــﺘﯿـﻢ
ﻏـــﺮﻭﺭ : داریم تا دلت بخواد
روراست : درست مثه ی اتوبان تو دل کویر
اعتماد ب نفس : زیـــــاد
سرسخت : وحشتنـــــاک
خونگرم : شدیدا
مهربــون : بسیـــــــــار
زیبا : اوووووووووووووووووووووف
جذاب : گفتن نداره! همه میدونن
اراده : در حد نجباد دات کام!

SoHeIl

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Sep 24, 2013
ارسالی‌ها
4,988
پسندها
268
امتیازها
0

اعتبار :

جنس فروردینی, جنس عجیبی ست!
انگار درست شده تا...
روی عشق را کم کند!

SoHeIl

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Sep 24, 2013
ارسالی‌ها
4,988
پسندها
268
امتیازها
0

اعتبار :

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
اینکه به قدری هوشمندانه نظر میدیم و فکر می کنیم که هر کسی قدرت درک حرفامون رو نداره،بعضی وقتا که انگار داریم با پت و مت بحث
می کنیم هی باید حالیشون کنیم حالا مگه حرف هوشمندانه ما فروردینیا توی مخشون میره..اوووووووووووف

SoHeIl

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Sep 24, 2013
ارسالی‌ها
4,988
پسندها
268
امتیازها
0

اعتبار :

راجب ازدواج باخانمهای فروردینی
عشق از زندگی جدا بوده است» بدون شک منظور افرادی غیر از زن های متولد فروردین ماه است . نمی دانم به کسی که عاشق یک چنین زنی باشد ، باید تبریک گفت و یا به حالش متاسف بود . ممکن است تصور کند که عشق همه چیز زندگی است .در حالی که او چنان مجذوب دنیای خاص خویشتن است که در عمل فقط آن را همه چیز زندگی می داند . او بیش از هر زن دیگری در این دنیا می تواند بدون مرد زندگی کند.طبیعی است که زندگی بدون مرد ، مفهومش زندگی بدون احساسات عاشقانه نیست .

او همیشه دلش می خواهد وشاید بتوان گفت نیازمند به آن است که قلب مهربان و خواب های طلایی اش به خاطر او بتپد و به همین دلیل هم همیشه یک چنین موجودی در ذهنش وجود دارد و موجودی که ممکن است مربوط به سالهایی بس طولانی گذشته و یا سالهای بسیار دور آینده باشد اما به هر حال او درشبهای مهتابی بهار به این عشق رو یایی خود می اندیشد و یکبه جالب آنکه بر غم وجود یک چنین آرزوی عمیقی اگر یک چنین شخصی وجود خارجی نداشته باشد ، کمبود آن را احساس نمی کند زیرا همیشه در ضمیر ناخود آگاهش معتقد است که هر کاری را ه یک مرد می تواند بکند ، خودش قادر است بهتر از آن را انجام بدهد.زن متولد فروردین خودش راهش را در زندگی باز می کند و مایحتاج زندگیش را خودش فراهم می آورد و از حقش دفاع می کند بدون اینکه نیازی به وجود خودش خودش فراهم می آورد و از حقش دفاع می کند بدون آنکه نیازی به وجود یک مرد داشته باشد .

SoHeIl

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Sep 24, 2013
ارسالی‌ها
4,988
پسندها
268
امتیازها
0

اعتبار :

راجب ازدواج باخانمهای فروردینی
به نظر او انجام کارهایش به دست خودش خیلی سریعتر از آن صورت می گیرد که به انتظاردیگری بنشیند و طبیعی است که یک چنین خصوصیاتی به مزاج مغرور مردها خوش آیند نیست . زن متولد فروردین مثل مرد متولد این ماه خواهان رهبری وپیشتازی است و این خواسته شامل تمایل او به برداشتن اولین قدم در امور عشقی نیز میگردد.دختران متولد این ماه همیشه تعدادی عاشق سینه چاک در اطراف خود دارند و با وجود این همیشه در تخیلات خود دنبال کسی می گردند که جزو این عده نباشد . او در صورت لزوم می تواند سریعا همرنگ جماعت بشود ولی در عین حال دارای آن سرسختی نیز هست که بتواند از راحتی ها چشم بپوشد و با سیل مخالفت ها سینه به سینه بجنگد و به سینه هر مردی که عشقش را مورد تهدید قرار داده است ، دست رد بزند. این درست نمونه کاملی از خصوصیات اخلاقی یک متولد ماه فروردین است و او حتی پس از اینکه در زیر ضربات خرد کننده حوادث به کلی درمانده شد و تنها طفلش از دنیا رفت و مردی که دوستش می داشت وجایش را برای خاطر او به خطر انداخته بود ، ترکش کرد، باز قادر است بگوید که : « باشد و فردا هم برای خودش روز دیگری است » و این برای آمدنش انتخاب کرده است.
زنی با قدرت فراوان که می تواند بر همه غمنامه ای یک نقطه پایان بگذارد و قادر به ایفای کامل نقش یک زن است و یعنی فرو ریختن اشک در موقع لزوم و به عهده گرفتن نقش مرد به هنگامی که مردی در زندگی او وجود نداشته باشد . طبیعی است داشتن یک چنین خصوصیات تهاجمی چندان جالب نیست و اما خوش بینی و امید او به آینده روشن ، ضامن معتبری برای سعادتمند شدنش می باشد. زن متولد فروردین ، در صورت مساعد بودن زمینه در ابراز عشق پیشقدم می شود و بگذارید او بفهمد که دوستش دارید و اما خیلی هم دنبالش نروید . وفاداری او به عشق تا زمای که شما به آن پای بند باشید ، خارق العاده است زیرا وی اصولا موجودی رمانتیک می باشد. او به هیچ صورت مایل نیست که شکار بشود و اما اگر دید که شما تعقیبش نمی کنید ، دلسرد می گردد کما اینکه او از مردی که بخواهد به طور کامل بر وی مسلط باشد ، گریزان و از مردی هم که خودش را روی پاهای او بیندازد، روگردان و بیزار است.متولد فروردین قبل از آنکه بگذارد گرمی عشق سراسر وجودش را در بر گیرد، می خواهد با دل مرد دلخواهش دست و پنجه نرم کند تا در این کشاکش طعم قدرت مردانه او را بچشد.

SoHeIl

مــدیـر بـازنشـسـتـه
تاریخ ثبت‌نام
Sep 24, 2013
ارسالی‌ها
4,988
پسندها
268
امتیازها
0

اعتبار :

راجب ازدواج بافروردینیا
او به طرز باور نکردنی رویایی است و همیشه آرزو دارد پرنس مورد علاق اش سوار بر اسبی سفید بیاید و او را برباید و به خاطر عشق او بادنیا بجنگد و آنچه را می خواهد در اختیارش بگذارد ، بدون اینکه قدرت مردانگی خود را فراموش کند و چون یک چنین موجودی فقط در رویا وجود دارد ، اغلب تنها می ماند . روزهایش روشن و مملو از هیجان است و شب هاییش تاریک و خاموش اما شعله های امید هرگز در قلبش خاموش نمی شوند و او پس از هر شکست قدم تازه ای پیش می گذارد. او باید از عشق خود احساس غرور کند اما این امر نباید موجب بشود کهشما ذوق و استعداد او را نادیده بگیریدو هر قدر نیاز مندی او شما زیاد تر باشد، باز کوشش می کند که دو برابر آن نیازمندی های شما را بر آورده سازد. او می تواند از خطای دوستانش چشم بپوشد ، مال و وقتش را صرف دیگران کند ، اما وقتی پای دل به میان آمد، ناگهان موجود دیگری می شود . آنچه که از آن اوست . این امر قاطعیت مطلق دارد. کوچکترین خطایی می تواند حسادت او را مثل یک بمب منفجر کند. مراقب باشید که در حضورش از هندمند مورد علاقه خود تعریف نکنید و یا از زن دیگری ولو اینکه از دوستان او باشد ، صحبتی به میان نیاورید .

بالا پایین