Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

استــــــــــــــــقلال

اطلاعات موضوع

Kategori Adı اخبار ورزشی
Konu Başlığı استــــــــــــــــقلال
نویسنده موضوع سایه های بیداری
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
اولین پسند ارسالی
Son Mesaj Yazan سایه های بیداری

سایه های بیداری

کـاربـر انجمــن
تاریخ ثبت‌نام
May 26, 2019
ارسالی‌ها
2,025
پسندها
2,875
امتیازها
3

اعتبار :

۱۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۵

آمار فرهاد مجیدی پس از یک نیم‌فصل پرحادثه/عکس
آمار فرهاد مجیدی پس از یک نیم‌فصل پرحادثه/عکس

حضور فرهاد مجیدی روی نیمکت استقلال با دو نایب قهرمانی در لیگ و جام حذفی به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ حضور چندماهه فرهاد مجیدی روی نیمکت استقلال شب گذشته با شکست مقابل تراکتور در فینال جام حذفی به پایان رسید تا سرمربی محبوب آبی‌ها پایانی تلخ روی نیمکت تیمش داشته باشد. مجیدی در نیم فصلی که سرمربی استقلال بود عملکرد بدی به عنوان سرمربی نداشت ولی اختلافاتش با مدیرعامل باشگاه باعث شد از سمتش استعفا دهد.

مجیدی در ۲۱ مسابقه‌ای که سرمربی استقلال بوده، ۹ بازی را برد، تیمش ۳۸ گل زد و ۲۲ گل خورد.

سایه های بیداری

کـاربـر انجمــن
تاریخ ثبت‌نام
May 26, 2019
ارسالی‌ها
2,025
پسندها
2,875
امتیازها
3

اعتبار :

۱۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۰

واکنش روزبه چشمی به حواشی استقلال در مهرآباد/عکس
واکنش روزبه چشمی به حواشی استقلال در مهرآباد/عکس

روزبه چشمی، مدافع تیم استقلال توضیحاتی در مورد اتفاقات بامداد امروز در فرودگاه ارائه کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کاروان استقلال که پس از شکست مقابل تراکتور و از دست دادن قهرمانی جام حذفی به تهران برگشت در فرودگاه با هوادارانی عصبی و معترض روبرو شد که در نهایت جرو بحث میان آنها منجر به درگیری لفظی و بعد از آن فیزیکی شد و انتشار ویدیوهای آن در فضای مجازی سرو صدای زیادی بپا کرد. روزبه چشمی، مدافع استقلال که در متن این اتفاقات بود در صفحه شخصی خودش توضیحاتی ارائه داد:

سایه های بیداری

کـاربـر انجمــن
تاریخ ثبت‌نام
May 26, 2019
ارسالی‌ها
2,025
پسندها
2,875
امتیازها
3

اعتبار :

۱۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰

ناراحتی همسایه‌های باشگاه استقلال/ به خدا در خانه مریض داریم، رعایت کنید
ناراحتی همسایه‌های باشگاه استقلال/ به خدا در خانه مریض داریم، رعایت کنید

تعدادی از هواداران تیم فوتبال استقلال در اعتراض به وضعیت این تیم، مقابل ساختمان این باشگاه تجمع کردند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ هواداران تیم فوتبال استقلال صبح امروز مقابل این باشگاه تجمع کرده و خواستار رسیدگی به وضعیت این تیم در فصل آینده شدند. هواداران در ادامه اعتراض‌های خود مقابل باشگاه استقلال خواستار استیضاح مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان شدند و علیه وزیر ورزش شعار هم دادند. همین اتفاق باعث شد تا همسایه های باشگاه استقلال نسبت به این اتفاق واکنش نشان دهند و در تماس با خبرآنلاین گفتند:« ما احساسات هواداران را درک می کنیم اما نمی دانیم آنها چرا شرایط ما را درک نمی کنند. ما در این مکان زندگی می کنیم و مریض داریم اما دوستان مراعات نمی کنند. در این بین هم بعضی از آنها هم الفاظی به کار می برند که بسیار زننده است. ما در این مکان به همراه خانواده زندگی می کنیم و تحمل این وضعیت سخت است.»

سایه های بیداری

کـاربـر انجمــن
تاریخ ثبت‌نام
May 26, 2019
ارسالی‌ها
2,025
پسندها
2,875
امتیازها
3

اعتبار :

۱۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۹

فرشید اسماعیلی هم از استقلال جدا شد/عکس
فرشید اسماعیلی هم از استقلال جدا شد/عکس

میثم مجیدی بازیکن اسبق استقلال از جدایی فرشید اسماعیلی از این تیم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، استقلال قبل و بعد از شکست در فینال جام حذفی وارد حواشی زیادی شد. پس از این بازی فرهاد مجیدی از سمتش استعفا کرده بود و حالا هم به گوش می رسد که چند بازیکن مطرح آبی پوشان در آستانه جدا شدن هستند. میثم مجیدی بازیکن اسبق استقلال در پستی اینستاگرامی از جدا شدن فرشید اسماعیلی خبر داد و نوشت:«داداش موفق باشی. امیدوارم اتفاقات خوب در این چالش جدید فوتبالی برات بیافته، هرچند میدونم دلت کجا بود.»

سایه های بیداری

کـاربـر انجمــن
تاریخ ثبت‌نام
May 26, 2019
ارسالی‌ها
2,025
پسندها
2,875
امتیازها
3

اعتبار :

۱۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۹

استراماچونی به شعار اول استقلالی ها در سعادت آباد تبدیل شد
استراماچونی به شعار اول استقلالی ها در سعادت آباد تبدیل شد

تنش‌ها در اطراف باشگاه استقلال با دخالت به موقع نیروی انتظامی کاسته شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، تعدادی از هواداران استقلال با تجمع مقابل باشگاه استقلال، خواستار سیدگی به وضعیت این تیم شدند.
معترضان استقلال علاوه بر این که با مدیرعامل باشگاه صحبت کردند شعارهایی هم سر می دادند.
در اطراف باشگاه استقلال درگیری ها و بحث های پراکنده ای وجود داشت که با دخالت به موقع نیروی انتظامی از تنش ها کاسته شد.
رفته رفته که بر تعداد جمعیت هواداران معترض اضافه شد اما این شعار هم به گوش رسید؛
«تا استرا نباشه هر روز همین بساطه» و «استراماچونی برگرد به تیمت جات اینجا خالیه». به نظر می رسد استقلالی ها فقط در این شرایط خواهان بازگشت استرماچونی هستند؛ اتفاقی که مشخص نیست با توجه به قوانین و موانع مربوط، چقدر می تواند به واقعیت نزدیک باشد.

سایه های بیداری

کـاربـر انجمــن
تاریخ ثبت‌نام
May 26, 2019
ارسالی‌ها
2,025
پسندها
2,875
امتیازها
3

اعتبار :

۱۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۱

رسمی: رشید مظاهری استقلالی شد
رسمی: رشید مظاهری استقلالی شد

دروازه بان فصل گذشته تراکتور با عقد قراردادی دوساله رسما به استقلال پیوست.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، با اعلام احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال، بعد از مذاکرات با رشید مظاهری، این دروازه‌بان با قراردادی به مدت دو فصل به صورت رسمی به جمع استقلالی‌ها اضافه شد.

مظاهری که روز گذشته قراردادش را با تراکتور به طور یک طرفه فسخ کرده بود، شنبه شب جلسه ای را با مسئولان باشگاه استقلال برگزار کرد و به توافق اولیه دست پیدا کرد. این دروازه بان مطرح امروز هم جلسه نهایی را در محل مذاکره با استقلالی ها با سعادتمند برگزار کرد که در آن توافق نهایی حاصل شد و او قرارداد دو ساله اش را به امضا رساند.

سایه های بیداری

کـاربـر انجمــن
تاریخ ثبت‌نام
May 26, 2019
ارسالی‌ها
2,025
پسندها
2,875
امتیازها
3

اعتبار :

۱۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۵

فرهاد مجیدی هم تایید کرد؛ نزدیک بود حاج صفی استقلالی شود
فرهاد مجیدی هم تایید کرد؛ نزدیک بود حاج صفی استقلالی شود

فرهاد مجیدی در جدیدترین صحبت های خود تایید کرد که احسان حاج صفی در لیست خرید او بوده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ احسان حاج صفی بازیکن تراکتورسازی تبریز یکی از نفراتی بوده که فرهاد مجیدی می خواسته تا او را به استقلال بیاورد. این را خود فرهاد تایید کرده و گفته است:«غیر از احسان حاج صفی،دانیال اسماعیلی‌فر، رضا اسدی، آرمین سهرابیان، عادل حردانی و آرمان رمضانی هم در لیست من برای فصل بعد قرار داشتند.»

مشروح این مصاحبه را اینجــــــا بخوانید.

سایه های بیداری

کـاربـر انجمــن
تاریخ ثبت‌نام
May 26, 2019
ارسالی‌ها
2,025
پسندها
2,875
امتیازها
3

اعتبار :

۱۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰

چه کسی دورغ می‌گوید؛ مجیدی یا سعادتمند؟
چه کسی دورغ می‌گوید؛ مجیدی یا سعادتمند؟

فرهاد مجیدی به حواشی و اتفاقات چند روز اخیر واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ فرهاد مجیدی در جدیدترین مصاحبه خودش عنوان کرد که روز 31 تیرماه لیست خودش را به باشگاه داده است. او در این زمینه گفته است:«به عنوان یک استقلالی که هیچ وقت آرزوی شکست و تضعیف این تیم را نداشته‌ام، باید نگرانی خودم را بابت فصل نقل و انتقالات مطرح کنم. من ۳۱ تیر ماه به باشگاه لیست تمدید (علی کریمی، روزبه چشمی، فرشید اسماعیلی، محمد دانشگر، داریوش شجاعیان) دادم و دو روز قبل از بازی با شاهین بوشهر در هتل آزادی نام احسان حاج‌صفی، دانیال اسماعیلی‌فر، رضا اسدی، آرمین سهرابیان، عادل حردانی و آرمان رمضانی را به عنوان لیست خرید در جلسه با مدیریت عنوان کردم. اما آنها به سراغ نفراتی رفتند که مدنظر من نبودند و از همه بدتر اینکه بازهم برخی از مدیر-دلالها که در دوران آقایان شفر و استراماچونی ضربات کشنده‌ای به این تیم وارد کردند در پشت پرده مشغول تیم بستن و دلالی خودشان هستند.»

این در حالی است که احمد سعادتمند مدیرعامل آبی ها هفته قبل و در برنامه ای تلویزیونی حاضر شد و از این گفت که لیستی از فرهاد مجیدی به دست او نرسیده است.

سایه های بیداری

کـاربـر انجمــن
تاریخ ثبت‌نام
May 26, 2019
ارسالی‌ها
2,025
پسندها
2,875
امتیازها
3

اعتبار :

۱۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۴

محمود فکری،سرمربی استقلال برای چهار بازی آسیایی شد؟
محمود فکری،سرمربی استقلال برای چهار بازی آسیایی شد؟

ظاهرا باشگاه نساجی موافقت خود برای حضور محمود فکری در تهران را اعلام کرده است.

محمود فکری امروز در مصاحبه ای گفت برای عشق و علاقه اش به استقلال حاضر است در چهار بازی آسیایی روی نیمکت آبی ها بنشیند. فکری می گوید دیدن استقلال بدون سرمربی و نگرانی هواداران، سخت و عذاب آور است و از سوی دیگر هر مربی ای آرزوی کار کردن با بازیکنان با کیفیت استقلال را دارد.

این در حالی است که ظاهرا با موافقت باشگاه نساجی،سرمربی حال حاضر ناین تیم با دستیاران خودش (سیروس دین محمدی، صمد مرفاوی، حنیف عمران زاده و احمد فیض کریم لو) به تهران می آید و سکان هدایت تیم در آسیا را بر عهده می گیرد.

سایه های بیداری

کـاربـر انجمــن
تاریخ ثبت‌نام
May 26, 2019
ارسالی‌ها
2,025
پسندها
2,875
امتیازها
3

اعتبار :

۱۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۶

مجیدی کناره‌گیری کرده اما هنوز استعفا نداده است!
مجیدی کناره‌گیری کرده اما هنوز استعفا نداده است!

فرهاد مجیدی به حواشی و اتفاقات چند روز اخیر واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ فرهاد مجیدی در جدیدترین مصاحبه‌اش عنوان کرده که از سمت خود کناره گیری کرده است.این در حالی است که اگر مجیدی قصد جدایی از استقلال را دارد باید به صورت کتبی استعفا بدهد نه اینکه در مصاحبه هایش عنوان کند رفته است و دیگر کاره ای نیست.فرق بین کناره گیری و استعفا به صورت کتبی این است که اگر مجیدی استعفا ندهد و باشگاه اخراجش کند،مجبور هستند خسارت این جدایی را پرداخت کنند.

سایه های بیداری

کـاربـر انجمــن
تاریخ ثبت‌نام
May 26, 2019
ارسالی‌ها
2,025
پسندها
2,875
امتیازها
3

اعتبار :

۱۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۸

شروع جلسه مظاهری با استقلال برای عقد قرارداد/عکس
شروع جلسه مظاهری با استقلال برای عقد قرارداد/عکس

دروازه‌بان فصل گذشته تراکتور در آستانه عقد قرارداد با استقلال قرار گرفته است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، رشید مظاهری دروازه بان پیشین تراکتور که شب گذشته جلسه اولیه خود را با مسئولان استقلال انجام داد و به توافقات اولیه دست پیدا کرد. بعد از این جلسه مسئولان باشگاه تراکتور نسبت به فسخ یکطرفه قرارداد توسط مظاهری گلایه و اعلام کردند هر باشگاهی که با این بازیکن قرارداد ببندد محروم می‌شود.

با این وجود اما مظاهری عصر امروز بار دیگر وارد جلسه با مدیران استقلال شد تا با توافق نهایی برسند و قرارداد او به امضا برسد.

مظاهری دقایقی پیش وارد محل مذاکره مدیران استقلال با بازیکنان مد نظرشان شد و به نظر می رسد تا ساعتی دیگر به طور رسمی به استقلال بپیوندد.

سایه های بیداری

کـاربـر انجمــن
تاریخ ثبت‌نام
May 26, 2019
ارسالی‌ها
2,025
پسندها
2,875
امتیازها
3

اعتبار :

۱۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۳

کاپیتان استقلال تمدید کرد/عکس
کاپیتان استقلال تمدید کرد/عکس

وریا غفوری قرارداد خود را به مدت دو فصل با استقلال تمدید کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، امروز (یکشنبه) وریا غفوری مدافع هافبک با تجربه تیم فوتبال استقلال بعد از مذاکره با مدیرعامل آبی‌ها، قرارداد خود را به مدت دو فصل با استقلال تمدید کرد.
به این ترتیب کاپیتان استقلال در دو فصل پیش روی هم در جمع استقلالی‌ها خواهد بود.

سایه های بیداری

کـاربـر انجمــن
تاریخ ثبت‌نام
May 26, 2019
ارسالی‌ها
2,025
پسندها
2,875
امتیازها
3

اعتبار :

۱۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۲

مدیران باشگاه به سراغ نفراتی رفتند که مدنظر من نبودند
سکوت فرهاد شکست
سکوت فرهاد شکست

مجیدی می‌گوید:«رفتم تا دست باشگاه برای برگشتن استراماچونی باز باشد.»

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فرهاد مجیدی سرمربی اسبق استقلال که پس از فینال جام حذفی از سمتش استعفا داد، در کانال ارتباطی خود درباره حواشی اخیر توضیحاتی داده که در ادامه می خوانید:

مسیر سخت

من در سخت‌ترین شرایط و در یک نیم‌فصل استثنایی که کمتر کسی جرأت می‌کرد جای آقای استراماچونی روی نیمکت استقلال بنشیند، هدایت استقلال را برعهده گرفتم و به‌رغم بی‌صداقتی و کارشکنی مدیریت باشگاه علیه منافع تیمی که در آستانه دربی و فینال جام حذفی بود، در شرایطی که آنها از هفته‌ها قبل دنبال شکست من بودند و ۱۲ بازی انتظار کشیدند، در نهایت با تیمم به دو نایب قهرمانی دست یافتیم، از پلی‌آف سخت آسیا گذشتیم، مجددا سهمیه پلی‌آف آسیا را کسب کردیم و قهرمان لیگ برتر را در یکی از حساس‌ترین مسابقات استقلال در این سالها شکست دادیم و حالا هم به دلیل رفتارهای ناصادقانه باشگاه استقلال از سمت خود کناره‌گیری کردم.

درباره بازگشت استراماچونی

مسائل بسیار مهمی درباره مدیریت فعلی وجود دارد که در زمان دیگری به آنها می‌پردازم اما اجازه بدهید یک موضوع را صریح و شفاف بگویم. جمعیت قابل توجهی از هواداران استقلال با دوست خوبم، آقای استراماچونی رابطه‌ای عاطفی دارند و تا زمانی که این موضوع حل نشود، این استقلال است که ضرر خواهد کرد. من کنار رفتم تا دست باشگاه برای حضور آقای استراماچونی باز باشد و آنها موظف هستند که بعد از این همه دروغگویی، حاشیه‌سازی و از دست رفتن یک جام قهرمانی، آقای استراماچونی را به استقلال بازگردانند. در غیر این صورت مدیریت باشگاه یک خیانت بزرگ علیه منافع استقلال انجام داده‌ است. بدون تردید بیرون از باشگاه استقلال هر کاری که در توانم باشد برای کمک به آقای استراماچونی انجام خواهم داد و شک نکنید که اولین نفری خواهم بود که به او تبریک خواهم گفت. چون محبت این مرد محترم در شروع کارم در نیم‌فصل را فراموش نکرده‌ام.

درباره لیست نقل و انتقالات

به عنوان یک استقلالی که هیچ وقت آرزوی شکست و تضعیف این تیم را نداشته‌ام، باید نگرانی خودم را بابت فصل نقل و انتقالات مطرح کنم. من ۳۱ تیر ماه به باشگاه لیست تمدید (علی کریمی، روزبه چشمی، فرشید اسماعیلی، محمد دانشگر، داریوش شجاعیان) دادم و دو روز قبل از بازی با شاهین بوشهر در هتل آزادی نام احسان حاج‌صفی، دانیال اسماعیلی‌فر، رضا اسدی، آرمین سهرابیان، عادل حردانی و آرمان رمضانی را به عنوان لیست خرید در جلسه با مدیریت عنوان کردم. اما آنها به سراغ نفراتی رفتند که مدنظر من نبودند و از همه بدتر اینکه بازهم برخی از مدیر-دلالها که در دوران آقایان شفر و استراماچونی ضربات کشنده‌ای به این تیم وارد کردند در پشت پرده مشغول تیم بستن و دلالی خودشان هستند!

از من بخواهید که به این جزئیات حساس باشم

مذاکره با مربیان برای آینده هرگز رفتاری غیرحرفه‌ای از سوی یک باشگاه نیست. بعد از یک عمر زندگی در فوتبال با بدیهیات این حرفه آشنا هستم. باشگاه استقلال اما برای مذاکره با مربی جدید -آقای استراماچونی یا هر گزینه دیگر- باید این کار را شفاف، بدون بی‌احترامی و بدون جوسازی و شایعه‌پراکنی و با رعایت موازین حرفه‌ای انجام می‌داد. فراموش نکنید که هواداران استقلال آقای استراماچونی را در پاییز گذشته به دلیل همین سورفتارها از دست دادند، نه فقط به خاطر نحوه پرداخت. موضوع ساده و روشن است. مدیر باشگاه تجربه‌ای در فوتبال ندارد که با ظرافت رفتار حرفه‌ای آشنا باشد. از من یا هر کسی در نقش سرمربی بخواهید که به تمام جزییات حساس باشم، نه اینکه به لاابالی‌گری در مدیریت تن بدهم و سازگار شوم. سال‌ها به کج‌رفتاری و غیرحرفه‌ای بودن مدیران تن داده‌اند و از جزییات گذشته‌اند که فوتبال به این روزگار دچار شده است.

سایه های بیداری

کـاربـر انجمــن
تاریخ ثبت‌نام
May 26, 2019
ارسالی‌ها
2,025
پسندها
2,875
امتیازها
3

اعتبار :

۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۷

پیشنهاد نجومی علی کریمی به استقلال
پیشنهاد نجومی علی کریمی به استقلال

هافبک دفاعی استقلال از جمع آبی‌ها به طور قطع جدا شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علی کریمی تصمیم خود را به صورت قطعی گرفت. هافبک دفاعی استقلال از این تیم جدا شد چراکه باشگاه نتوانست خواسته مالی اش را برآورده کند. این بازیکن پیشنهاد 550 هزار دلاری از باشگاه الخور قطر دارد و برای ماندن در استقلال هم رقم 12 میلیارد برای یک فصل پیشنهاد داد. از آنجا که پرداخت این پول در توان باشگاه استقلال نبود و از سویی می توانست نظام مالی باشگاه را دچار اختلال کند، سعادتمند با پیشنهاد مالی کریمی مخالفت کرد تا جدایی او قطعی شود.

سایه های بیداری

کـاربـر انجمــن
تاریخ ثبت‌نام
May 26, 2019
ارسالی‌ها
2,025
پسندها
2,875
امتیازها
3

اعتبار :

۱۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۵:۳۰

بازگشت موقت مهاجم جدایی‌طلب به استقلال
[IMG alt="بازگشت موقت مهاجم جدایی‌طلب به استقلال
"]https://media.khabaronline.ir/d/2020/04/04/3/5372022.jpg[/IMG]
ورزش سه نوشت: سرمربی استقلال طی تماسی با علی دشتی از این بازیکن خواست با توجه به شرایط این تیم بعد از بسته شدن ‌پنجره نقل و انتقالات، آنها را در آسیا همراهی کند.

علی دشتی نخستین بازیکن استقلال در لیگ نوزدهم بود که خیلی زود ساز جدایی‌اش از جمع آبی‌پوشان پایتخت را کوک کرد و پیش از فینال جام حذفی اخباری درباره جدایی او مطرح شد؛ دشتی که به باشگاه استقلال مراجعه کرده و درخواست داشته قراردادش را فسخ کند تا در لیگ بیستم در تیمی دیگر توپ بزند، احتمالا تصمیمش تغییر خواهد کرد. چرا که مجید نامجومطلق سرمربی استقلال در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا به دلیل بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی و شرایط لیست استقلال با دشتی تماس گرفته و از وی خواسته در تورنمنت پیش‌روی در کنار آبی‌ها باشد؛ مربی استقلال به علی دشتی اعلام کرده که پس از اتمام مسابقات آسیایی، باشگاه استقلال بدون دردسری برای این وینگر سرعتی، رضایت‌نامه‌اش صادر خواهد شد.

با این اوصاف به احتمال فراوان از فردا علی دشتی در تمرینات استقلال حضور پیدا می‌کند تا آخرین روزهای خود در این تیم را این‌گونه پشت سر بگذارد و پس از پایان مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، احتمالا استقلال را به مقصدی دیگر ترک کند تا در لیگ بیستم فرصت بازی بیشتری پیدا کند.

سایه های بیداری

کـاربـر انجمــن
تاریخ ثبت‌نام
May 26, 2019
ارسالی‌ها
2,025
پسندها
2,875
امتیازها
3

اعتبار :

۱۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۰

روزی که استقلال در آسیا دست به حماسه زد/عکس
روزی که استقلال در آسیا دست به حماسه زد/عکس

آبی‌ها در جام در جام آسیا یک کام بک فوق العاده داشتند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ استقلال در سال 1375 در جام در جام آسیا دست به یک حماسه بزرگ زد. این تیم که بازی رفت مقابل نو ف باخور ازبکستان را 4 بر یک باخته بود موفق شد در بازی برگشت سه بر صفر برنده شود و به مرحله بعد برود. در این بازی صادر ورمزیار، مرفاوی و علیرضا منصوریان سه گل بازی را به ثمر رساندند. این هم تصویری از استقلال پیش از شروع بازی است.

منبع: فدراسیون تاریخ وآمارفوتبال ایران

سایه های بیداری

کـاربـر انجمــن
تاریخ ثبت‌نام
May 26, 2019
ارسالی‌ها
2,025
پسندها
2,875
امتیازها
3

اعتبار :

۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۰

سعادتمند: از در و دیوار برای انتخاب سرمربی استقلال به ما پیشنهاد شد
[IMG alt="سعادتمند: از در و دیوار برای انتخاب سرمربی استقلال به ما پیشنهاد شد
"]https://media.khabaronline.ir/d/2020/06/24/3/5413926.jpg[/IMG]
کانال رسمی باشگاه استقلال نوشت: احمد سعادتمند، مدیرعامل باشگاه استقلال گفت که بازیکنانی که امروز در تمرین استقلال حضور نداشتند، فردا به تیم اضافه خواهند شد.

احمد سعادتمند مدیرعامل باشگاه استقلال پس از جلسه با مجید نامجومطلق سرمربی این تیم، در جمع بازیکنان حاضر شد و گفت: جا دارد ابتدا از زحمات فرهاد مجیدی تشکر کنم. او متعلق به استقلال است و امیدوارم دوباره روزی روی نیمکت این تیم بنشیند. نمی‌خواهم صحبت از گذشته کنم، چون ما یک جام پیش روی‌مان قرار دارد. انتظار هواداران این است که با تمام توان در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنیم‌. ما می‌توانیم از حیثیت باشگاه در این رقابت‌ها دفاع کنیم.

وی افزود: از آقای نامجومطلق هم بابت پذیرش این سمت تشکر می‌کنم. ایشان از اسطوره‌های استقلال است و همچنین از سایر اعضای تیم که در این شرایط کنار استقلال ماندند هم تشکر می‌کنم. از در و دیوار این چند روز پیشنهاد درباره کادر فنی به ما شد، ولی گزینه اول ما خود مجیدی بود و در ادامه گزینه‌مان آقای نامجومطلق بود. نامجومطلق فردی کاربلد، فنی و باشخصیت است. همه باید کمک کنیم تا تیم به موفقیت برسد. باقی بچه‌ها هم ان‌شاءالله فردا اضافه خواهند شد.

مدیرعامل باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: الان سه روز است که جلسه هیئت مدیره برای تأمین منابع مالی داریم و تلاش می‌کنیم تا قبل از بازی اول در دوحه، به شما عزیزان پرداختی داشته باشیم. یکسری از بازیکنان نسبت به امسال با توجه به دقایقی که بازی کرده‌اند، قراردادشان پایین است که روی آنها تجدیدنظر خواهیم کرد. اگر بازیکنی هم پیشنهاد بزرگی دارد که روی زندگی‌اش اثر دارد، ما خوشحال می‌شویم که به او کمک کنیم، چون دوران حرفه‌ای مدت کمی است و بازیکنان روی زندگی خود هم حساب می‌کنند، ولی اگر پیشنهاد خاصی نیست، در نظر داشته باشید که اینجا استقلال است، بازیکنان بزرگی داشته و هواداران پرشوری دارد. امیدوارم بتوانیم در نهایت دل هواداران را شاد کنیم. ما الان بهترین کادر را داریم.

سعادتمند در ادامه به نگرانی برخی بازیکنان اشاره کرد و گفت: از بچه‌هایی که نگران هستند، می‌خواهم نگرانی را دور بریزند. مشکلات را با ما در میان بگذارید. آنجا صحبت می‌کنیم و یکدیگر را قانع می‌کنیم. اقدامات اقتصادی خوبی انجام شده و ان‌شاءالله ۱۰ روز دیگر مشکلی نخواهد بود. امروز هم آمدیم تا آقا مجید که البته نیاز به معارفه ندارد، را رسما به شما عزیزان معارفه کنیم. ان‌شاءالله کنار هم مشکلات را حل کنیم.

سایه های بیداری

کـاربـر انجمــن
تاریخ ثبت‌نام
May 26, 2019
ارسالی‌ها
2,025
پسندها
2,875
امتیازها
3

اعتبار :

۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۰

ماموریت جدید وریا غفوری: بازگرداندن علی کریمی
[IMG alt="ماموریت جدید وریا غفوری: بازگرداندن علی کریمی
"]https://media.khabaronline.ir/d/2020/07/19/3/5427513.jpg[/IMG]
ورزش سه نوشت: کاپیتان استقلال از سوی مدیریت باشگاه ماموریت یافته تا با علی کریمی درباره تمدید قراردادش مذاکره کند.

وریا غفوری کاپیتان استقلال همانطور که صبح در مصاحبه‌اش با خبرنگاران عنوان کرد، گویا مسئولیتی از سوی مدیرعامل عهده‌دار شده تا بتواند علی کریمی هافبک آبی‌ها برای ماندن در این تیم راضی کند؛ غفوری صبح از پیشنهادات خارجی اغواکننده برای کریمی گفت اما عنوان کرد که تلاش خود را برای جلب رضایت کریمی و بقا در استقلال می‌کند.

احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال که عصر امروز به نخستین جلسه تمرینی این تیم پس از جدایی مجیدی و انتخاب نامجومطلق رفته بود، در غیاب بازیکنان بدون قرارداد استقلال از جمله علی کریمی، از وریا غفوری کاپیتان آبی‌ها خواست که تمام تلاش خود را به کار گیرد تا کریمی و سایر بازیکنان بدون قرارداد در استقلال بمانند.

بدون تردید غفوری به واسطه مدیربرنامه مشترک با علی کریمی کار آسان‌تری برای جلب رضایت هافبک استقلال دارد؛ هر چند که در این میان پیشنهادات مالی پر سر و صدای چند باشگاه خارجی و حوزه خلیج فارس می‌تواند مطرح است و باید دید سرانجام مسیر پر پیچ و خم ماندن یا جدایی کریمی در استقلال به کجا ختم خواهد شد و کاپیتان آبی‌ها وظیفه خطیری که به گردن گرفته است را می‌تواند به خوبی انجام دهد یا

سایه های بیداری

کـاربـر انجمــن
تاریخ ثبت‌نام
May 26, 2019
ارسالی‌ها
2,025
پسندها
2,875
امتیازها
3

اعتبار :

۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۰

برگزاری تمرین استقلالی‌ها با ۱۰ غایب!
[IMG alt="برگزاری تمرین استقلالی‌ها با ۱۰ غایب!
"]https://media.khabaronline.ir/d/2020/09/03/3/5453599.jpg[/IMG]
تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در حالی برگزار شد که چهره‌های سرشناسی در این تمرین شرکت نکردند و تنها چند بازیکن بزرگسال حضور داشتند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تمرین تیم فوتبال استقلال پس از چند روز تعطیلی امروز (دوشنبه) برای آماده‌سازی جهت شرکت در ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۸:۴۵ در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد.

* احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال به همراه حجت نظری عضو هیئت مدیره باشگاه پیش از تمرین جلسه‌ای را با مجید نامجومطلق سرمربی جدید آبی‌پوشان برگزار کرد. مدیرعامل استقلال سپس در جمع بازیکنان حاضر شد و دقایقی به صحبت پرداخت.

* در این تمرین، بازیکنانی که قراردادشان به پایان رسیده است، حضور نداشتند. نفراتی، چون علی کریمی، فرشید باقری، فرشید اسماعیلی، روزبه چشمی، محمد دانشگر به همراه شیخ سیاوش یزدانی، عارف غلامی، میلاد زکی‌پور، دیاباته و هروویه میلیچ غایبان تمرین بودند. مدیرعامل استقلال به سایر بازیکنان اعلام کرد که این نفرات فردا به تیم اضافه خواهند شد.

* از کادر فنی قبلی، نفراتی، چون بهزاد غلامپور و صالح مصطفوی حضور داشتند. علی ربانی مربی بدنساز استقلال نیز با سپاهان به توافق رسیده و از جمع آبی‌پوشان جدا شده است.

* رشید مظاهری دروازه‌بان جدید تیم استقلال که به تازگی به این تیم پیوسته است، در تمرین حضور نداشت.

* سیدحسین حسینی، علیرضا انصاری، عرفان خلیلی، وریا غفوری، شاهین طاهرخانی، آرش داجلیری، امیرحسین خدامرادی، مسعود ریگی، ارسلان مطهری، امیرحسین کارگر، داریوش شجاعیان، زکریا مرادی، سینا خادم‌پور، آرش رضاوند، فردین رابط و محمد عابدی حاضران در تمرین بودند.

* بازیکنان پس از گرم کردن و پاسکاری، به فوتبال درون تیمی پرداختند.

تیم فوتبال استقلال پنجشنبه راهی قطر خواهد شد.

سایه های بیداری

کـاربـر انجمــن
تاریخ ثبت‌نام
May 26, 2019
ارسالی‌ها
2,025
پسندها
2,875
امتیازها
3

اعتبار :

۱۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۲

توضیحات احمد سعادتمند درباره این خبر خوب برای استقلالی‌ها
توضیحات احمد سعادتمند درباره این خبر خوب برای استقلالی‌ها

سایت رسمی باشگاه استقلال نوشت:مدیرعامل استقلال توضیحاتی را درباره کمپ مرحوم حجازی ارائه داد.

احمد سعادتمند درباره کمپ مرحوم حجازی، گفت: امروز خوشحالم که می‌توانم این خبر خوب را به هواداران عزیز بدهم که بعد از سه ماه تلاش شبانه‌روزی توسط همکارانم در باشگاه استقلال و ارگان‌های مرتبط، سند تک برگی کمپ مرحوم حجازی به نام باشگاه استقلال صادر و این مجموعه رسما متعلق به استقلال شد.

وی در خصوص انتصاب نصرالله عبداللهی به سمت سرپرستی استقلال هم گفت: باید از زحمات سعید رمضانی عزیز تشکر کنم که در این مدت بسیار زحمت کشید ولی به دلیل فشار کار و بیماری ترجیح داد تا کنار برود و من هم بعد از جمع بندی نهایی به این نتیجه رسیدم که آقای عبداللهی از پیشکسوتان دلسوز و خوشنام استقلال، بهترین گزینه برای این سمت هستند و امیدوارم که در کارشان موفق باشند.

مدیرعامل استقلال درباره وضعیت نقل و انتقالاتی تیمش هم گفت: طبیعتا تا زمانی که چیزی رسما امضا نشود نباید اعلام شود. ولی این را خدمت هواداران عزیزمان می‌گویم که نگران نباشند و ما هم در حوزه تمدیدی‌ها و هم در خصوص جذب بازیکنان جدید در مراحل بسیار خوبی هستیم و به زودی دل هوادارانمان را شاد خواهیم ک

بالا پایین